Podivný upír I., II., III.

13. prosince 2009 v 20:26 | Riri, Čt, 2009-12-10 |  P
podivný upír I.

(netýká se Naruta)
Mám lehké spaní je to úmorné. V noci se musím vykrádat z našeho panství ven na ulici abych sem se prošla,jinak nemohu usnout.


Tu noc si pamatuji jako včera. Zrovna sem o půlnoci vylezla z postele a spěchala k oknu abych vylezla na ulicí. Jako obvykle jsem šla temnými uličkami Dievillu. Slyšela jsem pouze své kroky jinak všude naprosté ticho. Najednou jsem si uvědomila že bych se měla vrátit zpět do pokoje. Otočila jsem se a najednou byla předemnou Tmavá postava. Krev mi ztuhla.
"Kdo to je ?Co po mne chce? Sledoval mě?" Mé myšlenky se přetrhli když ta postava Přistoupila a řekla.
"Jsi krásná škoda že tě musím zabít Elis Vangová." Odkud mne zná a proč mne chce zabít?Postava ke mne přistoupila blíže a já uviděla že je to nádherný chlapec tak v mém věku přibližně 16 let.
Měl krásné delší černé vlasy, rudé oči, bílou pleť v ruce držel rudou růži. A najednou ten hoch řekl
"Jmenuji se Bleak Kuroma a nyní ti musím dát polibek smrti."A já uviděla dva jeho veliké špičáky jak se zakousli do mého krku.
" Byl to upír?Ano určitě. U-umřu?" Přemítalo se mi v hlavě. A v tu chvíli jsem probudila má druhá duše a já cítila jenom jak se mi zotavili síly a mé modré vlasy se změnily na rudé.Potom jsem pouze viděla výboj obrovského světla a výkřik toho chlapce.
Když jsem se probrala Ležela jsem ve své posteli byl to snad sen,řekla jsem si. A najednou můj pohled spadl na rudou růži která ležela na mém nočním stolku. Byla to určitě ta samá rudá růže ta růže u toho hocha. Počkat jak se to jmenoval,jo už vím nějak jako Bleak. Vzala jsem růži do ruky a vidím že pod ní leží nějaký dopis. Otevřela jsem ho .Stálo tam
"Milá démonko Elis Vangová přijdu jsi pro tebe."
"Zajímalo by mne co to má znamenat."
"Ťuk, Ťuk, Ťuk. Ozvalo se za ťukání na dveře.
"Vstupte" odvětila jsem. Dveře se otevřeli a v nich stála naše služebná Claris.
"Milá slečno Vangová vaši rodiče vás očekávají u snídaně."
"Oh jistě jen se obleču a jdu za nimi Claris." Claris přikývla a odešla z mého pokoje.Měla bych se učesat.
Stoupla jsem si k zrcadlu a začala se česat. Mé vlasy jsou modré jako obvykle ale konečky vlasů byli zbarvené do ruda. Udivila jsem se. Jak svítilo slunce do mého okna paprsek světla se odrazil od mé bíle pleti. Když jsem se učesala rychle jsem na sebe natáhla krásné gotické šaty. A uvázala mašli okolo svého krku. Dlouhé Vlasy mi zdobili dvě černé spony po sestřičce. Sestřička je nezvěstná už 2 roky. Policie nenašla ani 1 stopu. No nic musím už na snídani. Pomalu jsem kráčela rudou,zdobenou chodbou přímo až do jídelny.
"Dobré ráno matko a otče."
"Dobré ráno Elis" odvětila matka. Otec jako vždy nekomunikoval. Od té doby co je sestra nezvěstná jenom sedí v kuchyni a čte noviny. Měl sestřičku velmi rád. Možná i víc než mne a mou matku do hromady. Byl na ní tolik pyšný vždy se jí chlubil přátelům .Nejspíš jí měl tolik rád protože byla krásná,hodná,milá a chytrá. Prostě ve všech směrech naprosto dokonalá.
"Slečno na snídani jsem vám nachystala vše milované nudle s marmeládou."
"Děkuji Claris ty výš co mám nejradši." Už pět let po sobě jim pouze špagety s marmeládou.*Ušklíbla jsem se*. A s chutí jsem se dala do jídla. Najednou má matka řekla.
"Oh zlato zapomněla jsem ti říct že za tebou přišla návštěva."Nevšímala jsem si jí a pokračovala v jedení mého pokrmu.
"Rád tě znova vidím krásná růžičko."Ten hlas to-to -to je ten upír ze včerejška. Pomyslela jsem si. Prudce jsem se otočila. Ano je to on. Ztuhle jsem se mu dívala do jeho rudých očí A on do mých modrozelených. Upřeně jsem na sebe zíraly .Najednou Bleak zajel rukou do kapsy u kabátu .Z kapsy vytáhl černý kapesníček .natáhl se s ním k mé tváři. Začal mě utírat na tváři od marmelády. Najednou jsem se zapamatovala a začala řvát na plné pecky.
"Mami,tati,Claris rychle utečte je to-." Než jsem to dořekla Bleak praštil do židle a já spadla z ní.
"Milý rodiče, Elis jsem tu, abych vám vyřídil vzkaz od ředitele školy Ecnuls. Je to střední škola s kolejí takže by nemusela by dojíždět." Dopověděl Bleak.
Má máma s radostí přikývla a dodala že mě do školy pošle hned pozítří. Konec 1 části.
Poznámky:

No asik se mi to moc nepovedlo XD
Odkaz na další díl: Podivný upír II.

Podivný upír II.

(Upozornění tato povídka se netýká Naruta)

Nemohu uvěřit že matka souhlasila abych šla na tu divnou střední školu jenom se mne chce určitě zbavit. A dokonce už musím nastoupit zítra. Jak se z toho jenom dostat? V tu ránu se rozletěli dveře a v nich matka. Ptá se
''Máš zabaleno?" Já zavrtěla hlavou, že nemám.
"A kdy začneš balit?"
"Nikdy!!!"
"Já nikam nechci a už vůbec ne na tu školu."
"Proč?"Otázala se matka.
"Mami ten chlapec co sem přišel a navrhl abych šla na tu školu byl upír a dokonce mne přepadl."
"Ale nebrblej nesmysli milá už si doma moc dlouho a už trochu blbneš." Hodila jsem na mámu křivý pohled .
"Tak dobře na tu pitomou školu pudu, ale až se mi něco stane tak je to tvoje vina."
"Začni si balit Elis." A odešla. A já v duchu se možná malinko těšila jak odsud dostanu .Začala jsem balit a hned potom jsem šla spát ani jsem se nepřevlékla, když bylo jenom 8.hodin večer byla jsem opravdu unavená. Neměla jsem žádné kamarády. Stále jsem byla zavřená v pokoji, rodiče od té doby co se sestra ztratila mě nikam nepouštěli a proto mi přijde zvláštní že mě najednou někam posílají. Teď mne napadá, že rodiče zamkli pokoj sestřičky a nikoho tam nepouští. A jak sem přemýšlela tak jsem zabrala.

2. kapitola. Otázky.

Jako vždy jsem se v noci vzbudila, abych jsem se šla projít ven. Byla tma a já nic neviděla. Rychle jsem zamířila k oknu a najednou jsem do něčeho vrazila.
"AUUUUU",ozvalo se. Poslední co jsem slyšela bylo
"Dlouho jsme se neviděli tak jdeme. " A já z hlasu poznala, že je to ten Bleak. Ničeho nic mne objal a popadl tašku i se mnou a vyskočil z okna. Když prudce dopadl na zem neměl nic poraněné bylo, to jako kdyby skočil jenom 1 metr, ale přitom to bylo 5metrů.
Poté mne položil i s taškou na zem. A Bleak pomalu odkráčel k venkovní bráně, která vedla na ulici.
Už byl předemnou takových 6 metrů,když nato pootočil hlavou a řekl
"Pojď ". Já popadla kufr a doběhla ho.
"Ehm Bleaku ty jsi ...upír že?".. A než jsem dopověděla, řekl
"Ano jsem upír."
"A víš ten den, jak jsme se poznali?" Bleak přikývl.
"Výš ty jsi říkal, že mne chceš zabít, proč?"
"Je to mé poslání zabíjet lidi a jiné démony, kteří jsou na seznamu.
"Seznamu?"
"Jo seznamu seznam je list, který vytvořil nejsilnější anděl smrti který kdy žil.A na tom seznamu se objevují jména lidí a démonů, kteří mají umřít.Ti co mají zabíjet lidi jsou na naší škole třída C a kdo démony tak třída B a andělé smrti jsou třídy A."
"Ha.. ha takže ty jsi nejhorší, protože lovils mě a já sem člověk." Ušklíbla se mu Elis.
"To neni pravda!" Vyjel na mě.
"Byl to jenom dodatečný úkol."
"A jaká jsi tedy třída?"
" B." Odvětil Bleak.
"Hele přestaň se mě pořád ptát?"
"Dobře, ale ještě pár otázek." Řekla Elis. Bleak přikývl. A dodal
"tak se ptej" řekl znuděným hlasem.
"Proč jsi mě nezabil?" jak si říkal. A dodala sem,
"protože sem hezká" a ušklíbla jsem se na něj.
"NE." Odpověděl Bleak surově.
"Nemusíš být tak surový byl to jen vtip."
"Dnes v noci přespíme u mě."
"proč?" zeptala jsem se a zároveň zčervenala.
"Už jsem z tvých dotěrných otázek unavený."Odpověděl.

3. kapitola. Upírské doupě.

Potom už jsme nemluvily. Bylo hrobové ticho,šly jsme stále rovně asi 15 minut .byla taková tma že vůbec nic nebylo vidět. Neměla jsem vůbec tušení kde jsme.
Bleak zastavil a řekl, jsme tu.já, ale vůbec žádný dům neviděla. Najednou Bleak něco zamumlal a najednou se před námi objevil hřbitov.
"To jako bydlíš na hřbitově?"zeptala sem se.
"Ne toto je hřbitov mých předků." Všude byly hroby byla jsem nervózní. Byla tu mlha a všude se ozývalo vrzání starých vrat. Bylo to opravdu strašidelné. V dáli jsem zahlédla obrys domu. Jak jsme se přibližovaly byly vidět zřetelně detaily. Ale zároveň jsem slyšela mnohem strašidelnější zvuky . Bleak byl už skoro u domu a já daleko za nim.Najednou mě něco chytlo za nohy poté za ruce a nakonec za pas. Stále více a více mne to stahovalo a ni sem nemohla křičet. Bleak nikde. Myslela jsem si že umřu. Když najednou.....zase to světlo konečky vlasů se zase začaly zbarvovat do červena. To co se mně snažilo uškrtit náhle povolilo. A poté jsem zase omdlela. Když jsem se vzbudila nade mnou se nakláněl Bleak. Připadalo mi jako kdyby mi pil krev. I když jsem byla ráda, že je u mě, ale stejně jsem ho odstrčila a začala na něj křičet.
"Co to děláš?" Ale když jsem se upřeně zadívala uviděla jsem že je celí pomlácený.
"Co se ti proboha stalo?"zeptala jsem se ho.
"Mě neřeš si v pořádku ty?"
".Jo ale jak jsem se sem dostala?"
"Donesl jsem tě sem."
"A to tě tak zřídil ten démon, co se mě snažil zabít?"
" Hmmm ten byl slabý tohle mi udělala ty."
"Cože co to meleš to není pravda."
"Je jak se změníš v ohrožení života na anděla smrti tak se vůbec neovládáš" Bleak najednou spadl do mého náručí byl nejspíš omdlel. Tak jsem ho posunula na druhou postel. Byl fakt těžkej. Přikryla jsem ho a dívala jsem na něj. Je opravdu krásný. Srdce se mi rozbušilo, byl to velmi zvláštní pocit. Měla jsem chuť ho políbit. Už sem se chystala, když najednou jsem uslyšela kroky. Strachy jsem se přitiskla k omráčenému Bleakovi.
Kroky se přibližovaly. Už byli skoro u nás. A pomalu se otevřely dveře a v nich tmavá postava. Když jsem pozorně zaostřila uviděla jsem, že je to Starý muž, který byl plešatý a bledý i když vypadal mile stále jsem byla u netušícího Bleaka.

Poznámky:

snad se líbí T_T
Odkaz na předchozí díl: Podivný upír I.
Odkaz na další díl: Podivný upír III.

podivný upír III.

(netýká se Naruta)
Co bude v dalším díle: Bude starý muž dobrý? Bude Bleak v pořádku?
Jaká bude Elisina nová škola? Doví se nové odpovědi na otázky?
Pozná zda se jedná o pravou lásku? Bude její první pusa s Bleakem nebo s jiným?
Na tyto otázky najdete odpovědi v III díle. Který výjde nejpozději na konci září .Tešte se a nebojte se komentovat ráda si přečtu vaše názory.
3. Kapitola
Tiskla jsem se k Bleakovi strachy z neznámé bytosti.
Tolik jsem si přála aby byl tady se mnou při vědomí. Starý muž se stále přibližoval. Co mám dělat? Pomyslela jsem si.
Stará podlaha pod jeho kroky hlasitě vrzala. Už jsem si myslela že je můj konec, když tu náhodou …..
"Nechcete s něčím pomoct?"otázal se stařec.
"Oh já sem, ale nezdvořák mé jméno je Drood , jsem tu služebník. Od té doby co Bleakovi rodiče zabila Korna tak se o něj starám. Doufám že jsem vás nevylekal."
Zhluboka jsem dýchala z vystrašení Drooda. Najednou sem se zarazila,tak počkat Blaekovi rodiče jsou mrtvý? A kdo je ta Korna? Zeptala jsem se Droodyho .
"Slečno je mi líto o tom se nesmí hovořit. Je to tajemství. A je mi líto že vás musím pokárat,je slušností se nejdříve představit než začnete klást otázky!"
"Oh omlouvám se." V duchu jsem byla poprvé ráda že Bleak je v bezvědomí, aby to neslyšel bylo to opravdu ponižující.
Hned jsem mu dodala odpověď.
"J-já jsem Elis Wongová a jsem z rezidence Wongových. Bleak mě sem dovedl, ale na mě začali útočit zvláštní bytosti a o moc víc si nepamatuji.
"Krintové sídlí zde na hřbitově jsou to duše naších předků hlídají své okolí, a když jsem stoupí někdo bez osvícení tak ho napadnou. Ale nechápu proč vás bleak nevaroval vždyť o tom musel vědět, že na vás zaútočí." Najednou sem měla chuť Bleaka podpálit. O co mu sakra šlo? Nadávala jsem na něj v duchu. Drood se začal šourat střídavým krokem k Bleakovi posteli. Sedl si k němu na postel a řekl
"no tak otevři ty oči já vím že už jenom simuluješ . Vím že jsi už byl vzhůru, když jsem začal mluvit o tvých rodičích myslel sis že jí to řeknu a tys doufal, že to uslyšíš taky viď? Bleak otevřel oči a řekl
" Jo .. Droody znáš mě až moc." ušklíbl se na něj. Teď jsem měla na Bleaka ještě větší zlost, že byl vzhůru a nepomohl mi s Droodym.
"Tak a teď Bleaku mi vyklop proč je tu ta dívka je to snad tvá přítelkyně?. Já myslel že jsi ještě se slečnou Blasi."
" Ne to je Elis a vedu ji do školy Ecluns při lovu se ukázalo že je to …." No bezva teď ho úplně nesnáším za prvé ani o tom neuvažuje, že by jsme spolu chodily za druhé je s nějakou Blasi a za třetí mne pomlouvá s Droodym. Droody a Bleak se odtrhly od rozhovoru a Droody se nás zeptal jestli máme hlad. Samozřejmě, že jsem po dnešku neměla na jídlo ani chuť, tak mě Droody vzal do pokoje pro hosty. Můj pokoj byl až na druhé straně domu takže jsem byla daleko od Bleaka a to asi , bylo pro něj dobře jinak bych ho přerazila vejpůl. Když Droody otevřel dveře od mého pokoje tak sem se zděsila byla to malliiičkatá místnůstka s palandou. Když jsem vešla ,tak Droody odešel . Chtěla jsem spát na vrchu palandy, když jsem tam vylezla tak sem radši šla spát na tu spodní, protože ta vrchní byla cela posetá černým prachem, který byl opravdu nechutný. Když jsem zalehla, tak jsem stále přemýšlela............................................ najednou se mé myšlenky přetrhly a já zjistila že už dumám asi tak 3 hodiny. A stále jsem nemohla usnout tak sem se rozhodla, že se půjdu projít po domě ven sem jit nedumala tam by mně rozcupovali ti Krintové.
Když jsem vyšla z pokoje byl průvan až se hlasitě zabouchly dveře zase jsem měla nahnáno a tak jsem zrychlila tempo. Z oken na chodbě ,byl vidět nádherný měsíc.A tak jsem se rozhodla, že zajdu na terasu, která byla o kousek dál. Vešla jsem na terasu a tam seděl Bleak v měsíčním světle byl tak překrásný až moje zlost na něj vyprchala Sedla sem si vedle něj
" O čem přemýšlíš Bleaku?"
" O svých rodičích o svém bratru ..."
"A o Blasi?" Skočila jsem mu do řečí.
" Né o ní ne byla to má přítelkyně ale mezi námi to skončilo vydali jsme se každý jinudy."
"Bleaku a proč na mne dáváš takový pozor?"
"A opravdu to chceš vědět?"
" Jo jinak bych se neptala." Odpověděla jsem mu.
" Abych dostal body a stal se třídou A, protože když tě dovedu do školy tak získám nějaké body."
"A to jenom kvůli tomu?!" začala jsem na něj křičet. Když mě najednou pevně objal a dodal možná i kvůli něčemu jinému a teď běž spát zítra musíme stávat brzy, abychom to stihly do školy. Jenom sem mu přikývla a odešla sem chodbou do pokoje. Cestou tam mi začali téct slzy. Nevím jestli to byly slzy štěstí nebo slzy nenávisti a zneužitosti. Protože si mě dokáže tak lehce omotat okolo prstu a já mu vždy podlehnu a on to ví. Z únavy jsem hned v posteli usnula.
Odkaz na předchozí díl: podivný upír II.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama