Sasukeho zvrhlé narozeniny xD

8. listopadu 2009 v 21:43 | Deelay, Pá, 2009-11-06 |  S, Š
Bylo odpoledne, všechno se zdálo být v pořádku, nad Konohou slunce nádherně svítilo, ptáčci zpívali, Jiraiya špehoval tsunade, jak jsem řekl, všechno v pořádku. Když najednou ale Sasukemu někdo zaklepal na okno. "Hm, kdo by to mohl bejt?" divil se Sasuke. Pomalu šel ke dveřím a tvářil se děsně cool.


Otevřel dveře a když spatřil že venku stojí Tobi, pozval ho dál.
"Co tady děláš Tobi?" vyzvídal Sasuke.
"Ale copak si zapoměl kamaráde, že máš dneska narozeniny? Uspořádal sem ti oslavu, Tobi je hodný kluk, pojď za mnou Sasuke!" jen co to Tobi dořekl, vyskočil ze židle a jak běžel shodil sasukemu na zem jeho křišťálovou vázu která náramně připomínala nahé mužské tělo.
"Nééééééééééé," vykřikl zděšeně Sasuke a rozeběhl se směrem ke střepům." moje nejoblíbenější
vázička, co teď budu po nocích dělat?! "
"Eh, to nevím Sasuke a myslím že to ani nechci vědět, tak už poběž mám pro tebe překvapení oslavenče."
vyjekl Tobi nadšeně.

Po dlouhé, zmáhavé cestě, konečně dorazili do staré skrýše Uchiha clanu, vešli tedy dovnitř, ale zdálo se, že tam už byla oslava v plném proudu. Zrovna hrála písnička od Nightwork, Globální oteplování a Kabuto stál na podiu v latexovém oblečku s bičíkem v jedné ruce a s mikrofonem v druhé a zpíval: "Sem gay, sem gay, sem tepleeeeeeeej, já sem gay, sem gay, sem tepleeeeeej." vypadalo to, že si náramně užívá a ostatní se také dobře bavili. Zetsu byl hluboce zklamaný, vůbec se mu nelíbila část písničky, kterou si Kabuto nejvíce užil: "Podívej teplá žížala, pes i rostlina,"
Kabuto ukázal na Zetsua "vždyť fotosyntéza by bez nás nebyla." Itachi se nechával unášet atmosférou mejdanu a lil do sebe jednu whiskey za druhou, to nedělalo už vůbec dobře jeho zraku, přišel k Deidarovi, který měl na starosti světelné efekty, uklonil se a pohodil rukou: "Smím prosit, krásná dámo?" To byla pro Deidaru poslední kapka, už takhle mu stačilo že při písničce, co zrovna teď hrajou se na něj všichni otáčeli a potutelně se usmívali. Deidara sepnul ruce a přecedil skrz zuby: "Kats!" načež Itachi odlítl jako ohnivá koule o pár metrů dál. Ano Uchihové jsou skutečně ti jenž vlánou ohněm. Pein s Konan si v koutku navzájem lakovali nehty a ostatních si moc nevšímali, Sasori předváděl loutkové představení a Kakuzu si rval do kapes co nejvíce jídla a pití a vůbec všechno co si šlo na Saskeho oslavě
vzít. Hidan vařil jídlo na oslavu, vůbec se mu nelíbilo, že něco uvařil, přišel Kakuzu a hned to sebral a strčil si to do kapsy. "Do pr*ele ten Kakuzu už mě začíná s*át, za chvíli nebudeme mít žádný jídlo." klel
Hidan. "Ale rybí polívka by nemusele bejt vůbec špatná..." pomyslel si Hidan a na jeho tváři se objevil ďábelský úsměv, vzal Kisameho a strčil ho do kotle a dál dělal jako že se nic neděje.

Sasuke který to všechno vyjeveně sledoval, se dojetím rozplakal. Tobi vyšel na podium, odkopnul Kabuta, který se zvrhle úchyláckým výrazem ve tváři zpíval ještě zvrhle úchyláčtější písničky. Tobi tedy vzal mikrofon do ruky a začal do něj řvát: "Heeeej vy všichni poslouchejte, náš oslavenec je tady, tak mu popřejem a dáme mu náš dárek co vy na to?" Začla hrát fanfára, načež všichni začli zpívat Sasukemu, hodně š'testí zdraví. Mezitím Tobi odběhl pro dárek, zachvíli byl zpátky i s obrovským pětipatrovým dortem. Postavil dort přímo před Sasukeho, který stále dojetím plakal, a všichni začli odpočítávat:
"3, 2, 1, Sasuuuuukee, všechno nejlepšííííííí!!!"

Dort se otevřel, začala hrát nějaká podezřele úchylná sladká hudba a z dortu vyjela postava oděná pouze v županu. Vysunuli se schůdky a osoba v županu pomalu kráčela dolů, její lodičky klapali a postava se přiblížila až ke k smrti vyděšenému sasukemu. V tu chvíli se ztlumené světlo rozsvítilo,
byl to Orochimaru, měl upnutý třpytivý župan s nápisem: Ůchylná, nechutná, pedofilní, hadibuzna.
Orochimaru rychlím pohybem zahodil župan a utíkal za Sasukem.
"Néééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!" řval sasuke a utíkal co mu nohy stačili, strašně plakal, ale teď už to nebylo dojetím. Jak Sasan utíkal a zároveň se otáčel, aby si uhlídal bezpečnou vzdálenost mezi sebou a tím zvrhlíkem a jak se nedíval na cestu narazil hlavou přímo do zdi.

Ráno se Sasuke probudil doma. "Cože? Byl to jen sen, jupííííí byl to jen sen!!!" radoval se Sasuke a skákal na posteli.
Když v tom se najednou z peřin vynořil Orochimaru: "Neřvi tak miláčku, chci eště spát."
Sasuke myslel že snad dostane infarkt: "Ne to ne, co děláš v mé posteli a proč mě bolí zadek?!" ptal se Sasuke pološíleným hlasem.
Orochimaru se převalil z jednoho boku na druhý: "Ale jen si upadl ze zchodů, to není to co si ty myslíš," usmíval se Orochimaru "dobře že si spadl, jednou možná budeme mít krásná háďátka, muhehehehe!" smál se zvrhle Orouš.
Poznámky:

Jo jo, takže je to můj uplně první pokus o napsání příběhu, zatim jsem zkoušel jenom básničk, takže mi kdyžtak prosím poraďte co zlepšit atd...
Dál chci říct že nemám nic proti homosexuálům a že tnhle příběh je čistě jen pro pobavení. Tak kritizujte, raďte, prostě pište komenty. Arigato

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama