Nová éra - 1.díl

1. listopadu 2009 v 21:41 | Gaara-Itachi, So, 2009-10-31 |  N
Jsem nováček, pište co se líbí a co ne do komentářů! Příběh se nachází o 3,5 let později! Oficiální stránka pro tuto FF se dělá, strpení, během týdne v provozu!


Naruto byl včera zvolen Hokagem. Chodí s Hinatou, chystají se vzít. Sasuke se vrátil do vesnice a chodí se Sakurou, Suigetsu je v Konoze a chodí s Karin a Juugo pracuje v Konoze jako strážník. Lee pilně trénuje, Chouji se cpe brambůrkami, Shino překvapivě krátce chodí s Ino, TenTen chodím s Nejim, Kiba s Hanabi . Jinak Gaara je s Matsuri, Kankuro flirtuje po světě (celej Jiraiya XD) a Temari si vzala Shikamara a chystají se založit rodinu. Jo a abych nezapomněl… Kakashi si vzal Anko a mají spolu 2 děti - Joojiho (3 roky) a Hoshiko (6 měsíců)


,,To jsem se dnes nádherně vyspal!!!'', protáhl se Naruto.,,Dobré ráno, můj malý Hokage ,''
řekla Hinata a sedla si na postel vedle Naruta. ,,Ahoj, lásko,'' řekl Naruto, sedl si a políbil Hinatu. ,,Jsem ti uvařila snídani do postýlky, Naruto!'' a dala tác s miskou ramenu Narutovi na klín. ,,Jé. Děkuji, ale to jsi nemusela.''. ,,Ale, to nic nebylo…sem tam tě musím nějak překvapit!'' a políbila Naruta na líčko. Naruto srká ramen, Hinata je opřená na Narutově rameni a relaxuje. Najednou Naruto šíleně polkne a řekne Hinatě : ,,Hm…jen tak…už jsi si vybrala svatební šaty??''. Hinata odpoví : ,,No, ještě ne, ale pracuji na tom. A ty už sis vybral smoking??''. ,,Už vybírám jen mezi dvěma!'', odpověděl Naruto. ,,Já ještě ani nevím, kdo mi půjde za svědka!'', řekli oba zároveň a zasmáli se.

Mezitím se po ulici procházel Shikamaru s Temari. ,,Slyšela jsi Temari, že se Naruto bude ženit?''. ,,Jo, vím o tom…my už to máme za sebou, že Shikamaru!''
,,Jo jo, to máme…'' a usmál se na Temari. ,,A slyšel jsem, že Gaara už má dítě! Holku nebo kluka!?''. ,, Klučinu, Kaemona!'' odpověděla Temari. ,,A co Kankuro, jak se mu vede?''… ,,Chodí po světě a pomáhá…teď někdy by měl dojít!'', odpověděla Temari.

V domě Hyuuga trénoval Neji. ,,Neji, došla Hinata!'', zavolala na Nejiho TenTen. ,,Jo, už jidu, momentík. Ahoj Hinato…máš něco na srdci?''. ,,A-a-ahoj Neji. No, mám na tebe m-malou prosbičku. Chtěla bych, abys mi šel za svědka.'' ,,S-s-svědka? Ty se vdáváš?'' ,,Ano, s Narutem za 5 dní!'' ,,G-g-g-''' ,, Gratulujeme!'', doplnila TenTen. ,,Děkuji vám, oběma!'', odpověděla Hinata. ,,Samozřejmě a rád ti půjdu za svědka!'', úsměvem odpověděl Neji. ,,Děkuji oběma.''. Ve stejnou dobu zaklepal na Sakuřiny dveře Naruto. *BUCHBUCH*
Sakura otevřela jen v župánku. ,,A, ehm,'' odkašlal si. ,,Tak já přijdu později,'' řekl Naruto. ,,To je v poho,'' řekl polonahý Sasuke ve dveřích, ,,Pojď dál.'' Naruto si sedl u stolu. ,,Dáš si kafé, Naruto?'' zeptala se ospalým hlasem Sakura. ,,Ne, děkuji,'' odpověděl Naruto. ,,A co tě vlastně trápí, Naruto?'' přisedl a zeptal se Sasuke. ,,No…chtěl bych poradit. Nevíte, kdo by mi chtěl jít za svědka? Vy nemůžete přijdete později. Já zkoušel už každého, dokonce i mistra Kakashiho.'' řekl Naruto a smutně se podíval do země. ,,Mám nápad!'' řekla Sakura. ,,Zkoušels už mistra Iruku?'' ,,No Sakuro…díky! To mě vůbec nenapadlo!'' , řekl Naruto a rozběhl se do akademie. ,,Nashle!'' řekl a vyrazil. ,,Lehneme si ještě?'' pousmál se na Sakuru Sasuke a povalil ji do postele.

Naruto běží do akademie. Když tam dojde, hned potká Iruku. ,,Zdravím, mistře Iruko. Šel by jste mi na svatbu za svědka?'', vyhrkl na něj Naruto. ,,N-no jasně!'' odpověděl příjemně překvapenej Iruka. ,,Jo - to jsem rád! Děkuji vám, mistře Iruko… Mnohokrát!'', řek Naruto a obejmul Iruku. Když s akademie Naruto odcházel, potkal Konohamara. ,,Ahoj, mistře Naruto! Dlouho jsme se neviděli!'' Jé, Konohamaru! Rád tě vidím! Zajdeme do Ichiraka?''
,,Rád! Děkuji'', a odběhli se naládovat do Ichiraka. ,, Zdravím, staříku!'', řekne Naruto a Konohamaru zároveň. ,,Áá, naši stálí zákazníci! Jako vždy?'', odpoví stařík. ,,Jasn-''' zastaví Konohamara Naruto… ,, Já ne, už jsem měl. Jen vodu prosím. Pro Konohamara samozřejmě dvojitou porci na mě!'' ,,Děkuji, Naruto!'', s radostí odpověděl Konohamaru a pustil se do ramenu. Konohamaru srkne ramen a zeptá se Naruta: ,,Jakto, že jsis nevzal ramen?'' ,,Dnes mi udělala Hinata. Byl výbornej! ''' řekl Naruto. ,,Musím jít, mám ještě nějaké povinnosti.'' řekl Naruto, zaplatil i za Konohamara a šel.

Když došel do centra města, do své pracovny, sedl a hned se za ním dovalil Kotetsu. ,,Naruto, mám nepříjemnou zprávu!'', řekl Narutovi udýchaný Kotetsu. ,,Co! Něco s Hinatou?'', vystrašeně z židle vyskočí Naruto. ,,Ne, Hinata je v pořádku. Ale musíš na misi.'' ,,Co! A co jako! To mi nějak nevadí. Na jak dlouho?'' zeptá se v klidu . ,,To je to. 10 dní!'' ,,Cooooooožeeeeeeeeee? 10 dní! Já se za 3 dny žením! No to je průůůůůser! Nemohl by tam jít někdo jiný??'' ,,Ne. Je to sraz Kagů.'', řekne Kotetsu. ,,No tak to je v ******. Jak to řeknu Hinatě?!'', řekne Naruto a chytne se za hlavu.

Naruto jide smutně domů. Když dojde, vidí usměvavou Hinatu. ,,Ahoj miláčku, jak bylo v práci?'' zeptá se Hinata a políbí Naruta na rty. ,,No nic moc,'' smutně odpoví Naruto. ,,Ale co je?'' zeptá se Hinata a podívá se na Naruta. ,,Musím na misi.'' ,,No to je super!'' řekne Hinata a obejme Naruta. ,,Zapomněl jsem dodat že je ta mise na 10 dní. Sraz Kagů.'' smutně se podívá Naruto do tváře Hinaty

Co na to Hinata? Příští díl 8.10.09
Poznámky:

První díl...jak jsem zmínil na začátku, pisněte do komentíků

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 YnO | 1. listopadu 2009 v 22:08 | Reagovat

Hm, posláno znovu pod názvem "Po 5. letech znovu na scéně - 1.díl" dnes...

2 Ookami | 7. února 2010 v 21:58 | Reagovat

HA HA HA... ale proč ne že?[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama