Listová vs nová vesnice část 1. (začátek)

30. listopadu 2009 v 16:15 | uchiha777, Po, 2009-11-23 |  L
Suchá krajina dymi a mrtvý ninjové a bandité všude na okolo.A bylo slyšet další výbuchya a hlas ninju:
"Je jich stále více a více, pane", říká jaký si ninja a slyší najednou odpověď:
"Nevadí, mi se nikdy nevzdáme," říká jakýsi blonďák.Banditi začali útočit blonďák ukázal tvář a ukázola že to byl Naruto Uzumaki, a bojuje se svého ninja jako hokage proti bande lupičov.Bolo slyšet velký výbuch a poté hrobové ticho.


** O dva roky později **

Do hokageovej budovy vešel jakýsi tučný ninja s třemi geninmi.Bol to Chouji a jeho tým.Hokage Naruto jim zadával misi když mu jakýsi ninja vběhl do miesnosti a začal mluvit:
"Hlásím hokage-sama", řekl zadychčaný ninja, "že hlídka číslo 6 byla odstraněných neznámimi ninji", pokračoval dále, "a já jsem jediný přežil, ale zapamatoval jsem si že na čelence měly roztekajúce se Slunce". "Roztekajúce se Slunce"? Řekl Chouji a Naruto zároveň. "A ještě měli divné element" dodává ninja a Naruto se ho ptá:
"Jaký element"?
"Podle mě to byl Youton." Řekl ninja a odpadl a zároveň došla Sakurai Ino.
"Právě na čas", řekl Naruto a ještě dodal: "Tohoto ninju odvetě do nemocnice a Choujiho tím ma volno a teď odchod"!
"Hi" se ozvalo zborovo.A všichni odišli.5 minut bylo Horové ticho dokud do Narutova kanceláře vešel Neji s Hinatu.
"Mise úspěšná", řekl Neji a Naruto odpověděl:
"Dobře můžete odejít", řekl Naruto a dodal:
"Ale zavolejte mi Kakashiho-san, Yamata-san a Saia-san".
"Hi hokage-sama", řekl Neji a odišiel.Ale Hinata zůstala a po třech minutách se Hinata vrhla na Naruta a začala ho líbat. "Jak se má náš syn Todoroshi"? Zeptal se Naruto Hinaty. "Včera měl 2 roky", řekla Hinata. "Ten roste jako z vody". Bylo slyšet zaklopania a Hinata se hned dala na odchod a jak otevřela dveře tak došel Kakashi, Yamato a Sai.
"Chtěli jste násvidieť"? Zeptal se Kakashi a hned dostal odpověď: "Ano, dnes jsem dostal zprávu že hlídka číslo 6 byla doslova zničená.Mám podezření že nepřátelé male Youton". "Youton "???? Zeptali se všichni najednou." Ano Youton.A žádné otázky teď budu zadávat informácie.Veliť bude Kakashi.Vašou úkolem bude prozkoumat bojiště a škody.Zachránte všech kterých se bude dat. pokud bude niaky nepřítel naživu vezměte ho ke nám.Ibiki ho vypočuje.A teď odchod "! A všichni odišli.Pred Hokageovou kanceláří Kakashi zavelel: "O půl hodinu před bránou Konohy.
** O půl hodinu **
"Kde jen ten Kakashi může být". Tak tam čekali 3 hodiny a konečně došel Kakashi a začal mu Yamato nadávat: "Nechtěl si říct o tři a půl hodinu"? "Ale potkal jsem babku a ptala se zda její nepomôžem.No můžeme vyrazit.
Poznámky:

No moje úplně první FF.Ja viem mo se mi nepodařilo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama