Jak by to bylo, kdyby vše bylo jinak Kapitola I. Úvod a Rozrůstání Konohy

30. listopadu 2009 v 15:38 | Skekish, Ne, 2009-11-15 |  J
Úpozornění
Ještě než začnete číst tak chci říct že klan Uchiha nemá svůj Sharingan, ale smíchanici Sharinganu, Byakuganu a Rinnenganu a nazval jsem to Sharinnbyagan. Já vím trošku debilní, ale to oko je teď úplně dokonalý. A také může uživatel používat jiné Kekkei Genkai než jeho vlastní. A všechny elementy kopírovat třeba i Mokuton.Náš příběh začíná před více jak sedmdesáti lety ještě než se Naruto narodil. Dva velké klany mezi sebou po dlouhé věky vedli boje. Jeden klan se jmenoval Senju a druhý klan Uchiha. Ale jednoho dne přišla od klanu Senju zpráva, že by chtěly uzavřít mír. Všichni z Uchiha klanu souhlasili, i Madara i když z toho nebyl dvakrát šťastný.

Poté se Madara s Hashimarou domluvili, že by pro svoje a i nějaké jiné klany postavily vesnici. Oběma dvěma se tento nápad líbil, a tak hlavně Hashimara s bratrem Tobiramou stavěly vesnici. Ovšem klan Uchiha se jen nepoflakoval a hledali jiné přátelské klany a samozřejmě i pomáhali Hashimarovi a Tobiramovi jinak by tam vypustili duši. Po pár týdnech stavění a hledání postavili pořádnou vesnici. Mezitím se Madara s Hashiramou skamarádili.

Ovšem poté se museli rozhodnout kdo bude vést vesnici. A tak se po dlouhé době dohadování dohodly na tom, že budou spolu bojovat na život a na smrt v Údolí Konce za týden. Mezitím se Madarovy narodil syn, kterého pojmenoval Tobi a dělal samé blbosti.

Teď už nachází zápas oba dva již jsou v Údolí Konci. Ještě před zápasem si vyměnili pár slov a začali bojovat. Madara měl menší výhodu díky svému Sharinnbyaganu díky němu mohl používat Mokuton. Tím byl Hashimara velice znepokojen. A poté Madara použil Kokuangyou no jutsu a hned poté použil technikou Katon: Gouryuuka no jutsu čímž ho usmažil a zabil (trošku rychlý zápas, ale nechtělo se mi to prodlužovat). Když tak Madara stál na jeoh mrtvým tělem problesklo mu hlavou co za tu chvíli společně dokázali. Pak jen řekl:" Škoda, že jsme se jinak nerozhodli, ale už je pozdě chmm.." *podíval se nahoru* a řekl si:" Odpočívej v pokoji kamaráde." Poté vzal tělo Hashimara odnést pohřbít do Konohy. Kde mu udělali pohřeb celá vesnice.

Madara se poté věnoval hlavně svým plánům, ale také Tobimu protože ho vždy něčím rozesmál, když si vzpomněl na Hashimara. Po pár měsících začal realizovat své plány. Tím plánem bylo zničit ostatní klany, které nepatří do jejich vesnice. Uvažoval že by i některé lidi vzal do jejich vesnice, aby nebyl za bezcitného vraha. A tak začal činit své plány a šly mu hezky hladce ostatní klany ještě nebyly spojeny do vesnic tak to byl samozřejmě jednodušší. A tak se pomalu Konoha rozrůstala jak do stran tak i v počtech obyvatel. Při různých taženích někdy ninjové braly pouze nejmenší děti, aby je v Konoze převychovaly.

Po pár letech dokončil svůj plán. A tak se teď více věnoval svému synovy, kterému už bylo skoro deset let. Samozřejmě se věnoval i své vesnici, protože nikomu nedůvěřoval, na to aby někomu předal titul.
Poté se soustředil také na trénink Tobiho, aby z něj vyrostl pořádný ninja. Ovšem Tobi si s toho dělal legraci. Madarovy se, ale na tom líbilo, že Tobi vymýšlel nové jutsu, které sice někdy nebyly úplně nejsilnější, ale byly legrační. A tak pokračoval Tobiho trénink…
Poznámky:

Tenhle díl je krátký, protože do úvodu toho nikdy moc nenacpu. Doufám, že se alespoň trošičku líbí.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama