Hinatiny Vánoce

1. listopadu 2009 v 21:05 | Hinatinka.Pusinka, Ne, 2009-10-25 |  H
Jednou v Pondělí odpoledne se Hinata procházela po vesnici v nové modrofialové bundě a přemejšlela o tom co si přeje k vánocům a došla k závěěru že chce: modrej klobouček kterej prodávaj v krámě na náměstí, medvítka Me to youˇ, voňavku s jménem fresh, novej telefon, ňáké oblečení a nejvíc si přeje pejska. V parku potkala Sakuru samozdřejmě celou v růžové a měla na


sobě nové růžové kozačky s umělou kožešinou.seděla na lavičce a psala esemesku.Hinata si k ní sedla a povídali co si přejou k vánocům.Sakura si přeje: novej růžovej notebook, Ajfona, méďu Me to you který máRůžové sexi tričko a drží růžové sdíčko, růžovou mini sukínku a CD nejnovější kapeli.Po chvíli Hinatě zavolal její táta na její starý samsunk ať už de domů na večeři. Hinata pospíchala domů vešla do dveří vyšla schody zahla do leva a naproti koupelny byl její pokoj. Vešla do dveří a převlíkla se pak zase sešla schody a rovnou do kuchyně. K večeři měli Rámen.
Tak co Hinato už sis psala ježíškovi? zeptal se jí táta
Hinata mu odpověděla: Ale tati já na něj nevě
pssssss okřikl jí tata kvůli Hanabi!
Po večeři táta Hinatě že prostěho kvůli Hanabi napíše a nebude s ní dykutovat!Hinata odešla psát dopis k ježížkovi sedla si ke stolu a začla psát:
Milí ježížku(Táto)
Já si přeju:
Modrej klobouček, Medvítka Me to you, voňavku s jménem Fresh, novej telefon,
ňáké oblečení a nejvíc si přeju Pejska!!!!!
Pak dopis zabalila do obálky napsala na ní její jméno a sešla schody a dala ho ja okno v obýváku. Hanabin už tam byl. pak Hinata šla do svého pokoje vzala si věci a šla se vykoupat. když byla před dveřmama kupelny tak se tam přiřítila Hanabi a řekla že tam pujde první. Hinata řekla že ne žetu byla první.Tak Hanabi zavolala tátu ať rozhodne on samosdřejmě řekl že první bude Hanabi. tak Hinata odešla do pokoje a tam si četla Stmívání. Za hoďku Hanabi vylezla a Hinata se konečně mohla vykoupet. Umyla si vlasy šampónem a kondicionérem a tělo si umyla Sprcháčem.Když vylezla vyčistila si zuby a šla do pokoje vzala si knížku a šla si lehnout. Po chvíli přišwél táta zhasl jí a zozsvítil jí lampičku a odešel a Hinata si ještě chvíli četla zhasla lampičku a pak šla spát.
V úterý ráno vstala 3la se nasnídat dala si neskvik Vyčistila si zuby oblikla se učesa a popadla tašku s dárky pro spolužáky mají totiž Vánoční oslavu. A šla do školy.
Ve škole Hinata dala dárky pod stromeček a šla si sednout. Když přišla učitelka tak rozdala dárky. Hinata dostala: Od Sakury náramek, od Ino Sadu propisek, od kibi Plyšového pejska, od Sasukeho Skřipec do vlasů, od Gary písečného plyšáka, od Naruta dostala prstínek.
Když přišla domu Hanabi se už tatovi vychlubovala co dostala. Hinata šla na hóru a psala si do deníčku co dostala od spolužáků.pak chvíli byla na internetu a pak si četla pak šla na oděd měli Kuře s kaší a zase šla na hóru a četla si až do večera pak se osprchla a šla spát.
Ve středu ráno vstala a šla na snídani po tom si vyčistila zuby a šla se převlíknout protože šly ven s tátou a Hanabi.m Nejdřív stavěli sněhuláka pak byla koulovačka a pak postavili iglu. Potom šly do lesa pro stromeček donesli ho domů a pak Udělali obět měli knedlo zelo vepřo a pak Hinata s Hanabi ozdobily stromeček a koukly se jstly už ježíšek vzal Dopisy. Po tom šly na hóru a hrály the sims2. pocvíly zavolal táta ať jdou na večeři k večeři měly zase Rámen. Pak se Hinata osprchla a šla si číst knížku pak šla spát.
Ve čtvrtek byl štědrý den
Hinata ráno vstala a šla na snídani a potom pekla s Hanabi a tatínkem cukroví a dodělali vánoční výzdobu. Po tom vařily oběd neměli a šly si hrat ven. Po chvíli přišel Naruto za Hinatou a povídali si Když se loučili tak jí Naruto dal Pusinku Hinata pak byla hidinu mimo. Po hoďce šli smažit řísky a dělali bramborovej salát. Pak se Hinata s Hanadi Vykoupaly a převlíkli se do svátečního a šly na večeři. Po večeři šla Hinata s Hanabi ven a táta připravil dárky. Když se vrátily taksi sedly ke stromečkuTata jim řekl že Hinata bude číst a Hanabi dube roznášet a Hanabi chtěla číst i roznášet tak to dělala ona. Hinata seděla v křesle a táta jí řekl ať si ty dárky rozbalí. A dostala: Modrej klobouček i tu voňavku, medvítka Me to you smodrým tričkem
a držel v ruce fialovou kytičku, Pak novej telefón od LG, Dostala i oblečení, pak plyšového Králíčka, Novou hru, dvě knížky a to bylo vše. Najednou někdo začal ťukat a táta tam šel a přinesl pejska Rasu Čivavu a dal jí Hinatě. Ta skákala radostí a byl to kluk a tak mu dala jméno Naruto.
A TOJE KONEC MÉ POVÍTKY.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 YnO | 1. listopadu 2009 v 21:10 | Reagovat

Podívej se pořádně do Pravidel FF sekce na konoze.
Ale na to, že je ti teprve 11 let to není vůbec špatné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama