Cesta ztraceného dítěte 1

30. listopadu 2009 v 16:31 | Zack, Po, 2009-11-02 |  C, Č
Zack - autor, Sakura-sama - úprava

Jmenuji se Zack Amizuki. Jsem čerstvý jounin z Listové vesnice, ale o svém pravém původu nemám zdání. Mám v sobě zapečetěné dva démony, Osmiocasého a Pětiocasého. Jednou když jsem popletl pečetě při Kuchiose no jutsu, jsem přidal moc chakry a pode mnou se objevil Gobi no Houkou, Pětiocasý. V tu chvíly jsem zjistil, že můžu přivolávat psy. Smlouvu mi asi udělali rodiče v ranném věku. S Gobim dobře vycházím a nedělá mi problém oba ovládat. Ale jednou, když jsem použil čtyři ocasy od Gobiho pro zastavení Naruta, když měl čtyři ocasy, jsem měl pár dní křeče a potíže s ovládáním těla, a to je po každé přeměně, pořád horší. Mám Kekkei Genkai Irsengan, hadí oko bez bělma, které mi umožňuje zneviditelnit se a zrychlit ve vteřině na obrovskou rychlost, také za dávku chakry. Je mi 16 let, nebo aspoň něco kolem 16-ti. Našel mě a vychoval Sandaime a jeho smrt před třemi lety mě dost zarmoutila. Byl jsem přidělen do týmu se Sakurou Haruno, Narutem Uzumakim a Sasukem Uchihou. Sasuke ale opustil vesnici aby se přidal k Orochimarovi. Snažil jsem se ho zastavit v Údolí konce ale když se skřížili jeho Chidory a můj Morsengan, prohrál jsem. Nyní jsem dostal nabídku od Tsunade, mít vlastní tým Geninů.


Přijal jsem to a měl se dostavit do jisté místnosti, kde se setkáme. Cestou jsem si říkal, jaký na ně mám být. Nerozhodl jsem se, a tak jsem otevřel dveře učebny. Z poučení o Narutovi, jak dal do dveří houbu za pozdní příchod, jsem radši přišel včas. Vešel jsem, ale nikdo zde nebyl. Přešel jsem tedy ke zdi a sundal plášť, který vypadal jako zbytek zdi a vzal nějakou holku za ruku. Dalšího kluka jsem v klidu vyndal zpoza lavice a posledního jsem sundal z lustru.
"Takže, můj první dojem z vás je... jste nejhorší ninjové co jsem kdy viděl!"
"To byl jen úvodní vtípek, sensei!" Řekl první kluk.
"Nevydařený úvodní vtípek."
"My nemůžeme za to, že jste tak dobrý, že jste nás hned odhalil!" Polichotila holka.
"Měli jste se lépe schovat!"
"Lépe to neumíme!" Řekl druhý kluk.
"Tak vás nepřítel hned odhalí a zabije!" Odvětil jsem a odešel na střechu akademie se zběsilým týmem za zády.
.
Tak se mi představte." Řekl jsem uvelebený.
"Ale co máme říct?"
"No třeba vaše jméno, co máte rádi, co nesnášíte, vaše koníčky, vaše plány do budoucna."
"Jmenuji se Hyuuga Hanabi, je mi 12 let. Mám ráda kuřecí barbeque, nesnáším debilní chování. Přesněji řečeno tady Kitane! Ráda si dávám lázně v horkých pramenech. Chci se stá silnější než můj bratranec Neji."
"Jmenuju se Kitane Zaguraki. Rád provokuju Hanabi. Nesnáším, když mě chytne a praští. Chci být nejlepším ninjou ve vesnici!" Měl výraz a chování Naruta. I oči měl stejné.
"Jsem Sudinaru Kobyashi. Mám rád rámen. Nesnáším, když se tihleti dva handrkují. Chci překonat Hatake Kakashiho." (Výraz měl spíše Sasoriho - usměvavý až frajerský.)
"No, s vašimi sny vám určitě mohu pomoct."
"Sensei! Sensei!" hlásila se Hanabi.
"Ano?"
"Řekněte nám něco o sobě!"
"Já? No, já jsem Zack Amizuki, mám rád rámen, nesnáším... KDYŽ NA MĚ DĚLÁ KITANE TYHLE KSICHTY!" Hanabi ho praštila a řekla:
"To je v pořádku sensei! Jen mluvte dál!"
"No, rád brousím či opečovávám své zbraně. Chci založit vlastní klan a být tím nejlepším ninjou v historii nejen Konohy, ale i všech ninjů!" Hovořil jsem klidně.
"Kolik vám je, sensei?" Zeptal se Sudinaru.
"Šestnáct."
"Cože? Jak někdo může být v šestnácti letech jouninem?" Ptal se Kitane.
"Kakashi byl jounin ve 12-ti." Konstatoval Sudinaru.
"A mým senseiem byl ve dvaceti sedmi." Prohodil jsem, aby věděli, která bije.
"C-cože?" Křikli všichni.
"Nečekejme, jdeme na Geninskou zkoušku!"
"ANO, SENSEI!" Zařval můj nový tým, i když asi nevěděl, co to je.
.
Hanabi má dlouhé, černé vlasy, vzadu stažené do culíku a na sobě měla poupravené černé tričko: tak 10cm pod krkem se rozdělovalo do dvou dlouhých volných rukávů, které se zase rozdvojovaly 5cm před koncem rukávu. Kalhoty měla spíše jako černé tříčtvrťáky, vlastně byly stejné jako Hinatiny, když byla malá.
.
Sudinaru měl červené, krátké vlasy. Výraz vždy přísný, ale když s někým mluvil, snažil se usmívat. Nosil kovové chrániče na hrudi, ramenou, rukou i nohou s rukavicemi a tričkem pod výzbrojí. Kalhoty měl jako Hanabi (Dnešní děti neznají vlastní módu!) Na zádech měl dvě kovová pouzdra na svitky. Jen odepnul na dolejší straně kapsu z kovu a když si vzal svitek, kapsu zavřel a když ho chtěl vrátit, tak jen odepnul kapsu zeshora a svitek nasadil. Podél nich byla pochva pro katanu. Jeho oblečení mi připadalo tak trochu jako Anbu výzbroj.
.
Kitane měl velmi světlé hnědé vlasy, které byly mírně kudrnaté, a v místech ramenou se vlnily. Nosil bílé tričko bez rukávů, jen s modrými pruhy kolem míst, kde tričko končí. Kalhoty měl stejné jako ostatní, přes ně byl kolem pasu volně kožený, hnědý pás, dvakrát širší než normální, a na něm měl kapsičky malé 5 cm. Byly kolem celého pásu. Na zádech nosil na první pohled kvalitní katanu v pochvě. Na to, že pořád provokuje Hanabi a dělá blbosti, by to mohl být dobrý ninja.
.
"Mám tu dvě rolničky, a vy mi je musíte vzít."
"Ale my jsme tři!" Podotkla Hanabi.
"Ten z vás, kdo ji nedostane, toho pošlu zpět akademii. Musíte mi je vzít do oběda, jinak nedostanete najíst! ZAČNĚTE!" A všichni se schovali, až na Kitaneho. Vytáhl jsem první díl Icha Icha, a začal si číst. Sensei mi ho půjčil. Sednul jsem si a Kitane mě chtěl kopnout, ale já mu nohu chytnul svýma nohama, a byl jsem v poloze kdy jsem "seděl" na zádech. Objevil se Sudinaru, a chtěl mě kopnout zespoda, ale já vyskočil a jen těsně se vyhnul Hanabinu shurikenu. Sudinara s Kitanem jsem odkopl a vyhnul se útoku od Hanabi. Ty děti jsou chytrý. Odskákal jsem pryč, Kitane vytáhl z kapsičky kuličku a hodil ji po mě. Zvedl se obrovský oblak černého kouře, ale s Irsenganem jsem viděl, co se děje. Sudinaru vyskočil do vzduchu a vytáhl ze zad jeden ze svitků. Po rozbalení se začaly přivolávat zbraně, a on je po mě házel. Vlastně útočil do celého oblaku, jelikož nevěděl, kde jsem. Jiné nebezpečí bylo však o trochu větší. Z obou stran se na mě řítili Hanabi s Kitanem. On po mě máchl mečem a dívka řvala "Juuken". Hanabi jsem chytil ruku, ale Kitaneho katana prošla mou druhou paží. Na vteřinu jsem zaváhal, a pak vyskočil. Ze země se vynořil Kitane s pěstí namířenou na mě. Nohou jsem ho odklonil směrem k Hanabi a jakmile jsem byl venku z kouře, spojenýma rukama jsem zastavil Sudinarovu katanu a obratem ho odkopl.
.
No co, mám je naučit spolupráci, a to už umí. Knihu jsem zandal a zařval:
"DOST! Uspěšně jste složili zkoušku, jste nyní plnohodnotní genini! Gratuluji týme!" Oni sice trochu nechápali ale já jim to vysvětlil:
"Zítra budeme mít pořádně nabitý den! Budeme dělat tolik misí třídy D, až budete prosit, ať vás ušetřím!" A zasmál jsem se.
.
Misí bylo opravdu hodně. Tým vypadá nadějně a chtěl bych je znovu vidět v akci. Příští tři dny mám volno, takže můžu odpočívat. Za to jsem rád, ale cítím, že se blíží něco špatného a v noci nemohu usnout.

To bylo pro začátek vše . Další dobrodružství Zacka Amizukiho a týmu Zack uvidíte v další neděli.

pozn. Cesta ztraceného dítěte je jen useknutá verze Příběhů Zacka Amizukiho, nebo jen Zack Amizuki a Zack Shippuuden. Příběhy jsou na téhle stránce od počátku příběhu Naruto až k těmto událostem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 YnO | 30. listopadu 2009 v 16:32 | Reagovat

Vložil Sorafay, Ne, 2009-11-15 09:14 | Ninja už: 776 dní, Příspěvků: 5432 | Autor je: Editor všeho, Moderátor

Vieš, čo keby si skúsil písať niečo iné a nie o Zackovi? Zase... Vieš, ako sme sa stavali k tej predchádajúcej poviedke.. Keď vravíš, že je toto len useknutá verzia, chcel by si sem dať aj ostané pokračovania a to asi nepôjde, vieš, aké tu boli minule hádky. Je to jednoducho ako Naruto, čo sa kope ľudí nezdá..
Píš aj naďalej o ňom, nechávaj si to na tej stránke, kde máš ostatné, daj si do podpisu odkaz na to.. Ale skús písať aj niečo nové, iné, iné deje, viac... fantázie do toho  A potom to sem pošli ^^

2 YnO | 30. listopadu 2009 v 16:32 | Reagovat

Vložil Zack, Ne, 2009-11-15 16:26 | Ninja už: 696 dní, Příspěvků: 421

Zack byl od prvního dílu do desátého dílu shippuuden to byla nuda, teď je ale všechno jinak, já nejsem žádnej stroj spisovatel, nemůžu vytvářet nové postavy a příběhy, párkrát sem to zkoušel ale já jsem vymyslel Zacka, Zack má svůj příběh, přátele, rodinu a schopnosti, co máš proti Zackovi teď když nekopíruje děj? tamty hádky sem rozřešil přijetím Sakury-sama jako pomoci s úpravou a příběh ode mě viz. výše

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama