Božská Bolest

8. listopadu 2009 v 21:27 | Dei, Út, 2009-11-03 |  B
" Tak co vyrážíme?" zeptala se růžovo-vlasá, nebojácná dívka.
" Že se ptáš…" odpověděli ostatní ninjové " Vždyť se na to těšíme už dlouhou dobu" dodala blonďatá nádhera. Hinata, Shikamaru, Naruto, Ino, Sakura a Sai nastoupili do malé jachty.
" Pozor, trochu to bude drncat" řekl Naruto. Všichni si sedli ke stolečku a Sakura šla za Narutem do tiché útulné místnosti, kde Naruto srkal ramen. Sakura ho pobídla, aby šel k ostatním.
" Ty vo*e" ostatní to tu už celkem rozjeli, řekl Naruto, když přišel do hlavní místnosti a uviděl, jak tam tancujou. Naruto se přidal. Všichni se bavili. Po dlouhých dvou hodinách blbostí Ino nabídla, že si zahrajou flašku. Posadili se do kruhu, Ino roztáčela. Flaška dojela k Sakuře.


" Ku*va" usmála se Sakura
" Takže… myslím, že půjdeš ven a svým vřískavým hlasem, zařveš na vedlejší loď, že to s nima chceš dělat" Sakura povzdechla, protože věděla, že v další lodi je Hokage a Kakashi. Sakura se odvážila, vystoupila na palubu a ještě než stačila zařvat, někdo ji omráčil a odnesl. Probudila se po půl hodině, nic však neviděla, měla slepené oči.
" Teď chcípneš, holčičko." Řekl neznámý hlas. Kunai jí zajel do ruky, zařvala bolestí, slzy rozmočily lepidlo na jejích očích, viděla, jak je přivázaná k židli řetězem. Poté se podívala na mučitele, ten se pohotově otočil, dal si masku na čelo a pokrčoval. Pomocí plameného jutsu měl v rukou žár silný jako výheň, svou ruku dal na řetěz, který Sakuře bránil v pohybu, řetěz se roztavil a vařící tekuté železo se lilo po Sakuřiných bocích a rukách. Propálilo to její oblečení. Útočníka to vzrušovalo, Chytl Sakuru za stehno, pomalu ji osahával, nakonec ji znásilnil. Jediné co mohla Sakura dělat, byl pláč. Poté vzal shuriken, hodil jí ho do hlavy, tím Sakura zemřela.
Ostatní se na palubě strachovali, kde je… Radši obrátili směr lodi nazpátek do Listové vesnice. Naruto to však nevydržel, vyskočil z lodi a šel Sakuru hledat. Ostatní mu v tom chtěli zabránit, ale Naruto unikl. Chodil všude možně, nakonec se ztratil, loď vůbec neviděl. Docházela mu chakra, už nemohl dlouhou chodit po běsnících vlnách jezera. Uviděl skálu vhodnou pro přenocování, došel k ní, bohužel zakopl, omráčil se o ostrý kámen. Po třech hodinách se probudil. Bolela ho hlava, nemohl to vydržet, pokusil se vyvolat klony, nešlo mu to, tak si lehl na oválný kámen vedle něj. Zjistil však, že s tím kamenem něco je, Naruto se do něj potápěl, začal sebou trhat a snažil se vyprostit náruči pohyblivého kamene. Čím víc se snažil vyprostit, tím více se do něj bořil, až mu bylo vidět pouze břicho část hlavy a špičky prstů nohy. Přistoupila k němu osoba v masce, rozpárala mu mikinu, bylo mu vidět holé břicho. Vzal kunai a okamžitě ho vrazil Narutovi do břicha, poté další dva. Naruto byl bezmocný, pouze řval bolestí. Z očí neznámého začali vycházet mraky, černé malé mraky, ne to byl inkoust, Naruto se podivil, věděl kdo to je. Nikomu to však neřekne.
Černé mraky se proměnily v jehly, všechny se zformovali do jedné tenké jehličky, která Narutovi probodla krk. Genin stále žil, bylo to pouze malé žihadélko. Naruto si však nevšiml, že mu inkoustová jehla pouští do krve inkoust, který ho pomalu zabíjí. Naruto po dvou minutách praskl. Všude lítala krev. Inkoustový ninja pouze uskočil před krví a poté utekl. Na lodi mezitím vládla panika. Viděli stín, jak se prochází po palubě lodi. Shikamaru se ho snažil dostat do svých stínů, ale marně, neznámý utíkal mnohem rychleji. Vždy se na jedné straně zastavil a něco psal, nebo lepil. Nakonec se Sai na palubě proměnil na loužičku inkoustu. "
" Proč použil klona? Kde je Sai teď?" bála se Hinata. Po pár sekundách loď vybuchla kvůli výbušným listům na palubě loď. Sai poté spáchal sebevraždu, ale alespoň se splnil jeho cíl. Zabil někoho ke komu něco cítil.
Poznámky:

Mnoooo.... takže nevim. Je to poprvý co píšu něco, co si myslím, že je celkem dobrý...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama