Listopad 2009

Co má naruto radšej ako ramen??

30. listopadu 2009 v 17:24 | Animal, Po, 2009-11-30 |  C, Č
Naruto prišiel od Lady Tsunade ale cítil sa doma osamelý tak yavolal Sasukemu nech zavolá každého na jeho párty a prišla na tú párty aj Sakura.
Ale on sa neudržal na nohách tak chcel ísť si ľahnúť do náruče Sakuri ale pred ňou išiel Sasuke pre punč a namiesto Sakuri ho držal Sasuke.A Naruto v jeho náručí vraví Sakura pobozkaj ma!A Sasuke zamrkal okom a na celú izbu zakričal ty perverzný tupec čo si myslíš že robíš v mojej náruči?A odhodí ho priamo do punču.Au?No to rozhodne a keď si Sasuke sadne tak Naruto si sadol mokrý od punču a vtedy povedal oiroke-no-jutsu(čítame džutsu)a vtedy sa nahol a spadol a dali si pusu začiatkom to bola hrôza ale potom to bola už len krátka smiešna a bytá hystorka.


Naruto:Chuninská skoužka

30. listopadu 2009 v 17:11 | Tasami Isuto, So, 2009-11-28 |  N
Už jse to rozneslo do všech vesnic (dokonce i do těch co neexistují).Chuninská
skoužka se bude konat v Kohoně.Tou dobou tým číslo sedm čeká na Kakashiho-senseie.Už mně to s**e povídá Naruto.Mněl tu být už včera!Kdyby přišel řekněte
mu že jsem si šel koupit rámen.Když náhle jse objeví Kakashi-sensei na střeše.
Dobré ráno panstvo dnes jsem jse ztratil cestou sem.Tady máte nějáke blboviny
od Hokageho.Naruto jsi rychle přečte leták.CHUNINSKÁ SKOUŽKA TOMU ŘÍKÁTE BLBOVINA?Vykřikne na něj Naruto.No já jsem už Jounin tak mně je nějáká chuninská skoužka u pr(tohle nesmíte číst)ele.Za to jak jste jse zpozdil nám
všem zaplatíte rámen.Jak to Naruto dořekl Kakashi jse vypařil.Tým č.7 jse
rozešel a Naruto cestou domů jse podíval na leták a vykřikl CHUNINSKŽ SKOUŠKA HAHAHA...Že jsem jsi tohle nepřečetl dřív.
Poznámky:

no je to moje první povídka tak nehodnoťte přísně


Zetsu a kamarádka

30. listopadu 2009 v 17:05 | Syrinox, Čt, 2009-11-26 |  Z, Ž
Jsem tak seděla u telky, když mě napadla tady taková blbinka XD. Je to celé v přímé řeči, takže nevím, jak se vám to bude líbit.
...

"Šéfe, šéfe!!!"
"Ano, Zetsu?"
"No víte, zrovna teď mi přišel dopis od mojí kamarádky!!!"
"A co jako? Počkat odkdy ty máš kamarády?!!"
"No...odjakživa...ehm....víte ona má narozky a já jen jestli bych tam nemohl jít!!! Prosím!!!"
"No nevím. Ukaž mi ten dopis!"
"Ne to je moje!!"
"Ale no tak! Ukaž mi to, jinak tě nepustím!!"
"No tak jo no! Chjo."
"Tak co tam máme?!"

Pohádka na dobrou noc

30. listopadu 2009 v 17:03 | terrry-chan, So, 2009-11-28 |  P
Takže...ehm...je to jedna z mých prvních povídek, podle toho to taky vypadá. Předem varuju všechní příznivce Kakashiho, mezi které patřím i já, že jsem k napsání téhle kacířské ff byla víceméně donucena, takže není moje vina, že Kakashi dopadl tak, jak dopadl. Hnusím se sama sobě, odpusťte mi, sensei.

Reiki no jutsu

30. listopadu 2009 v 16:46 | uchihagh, Čt, 2009-11-26 |  R, Ř
Jednoho dne jsme s kamarádem zkoušeli Reiki no jutsu, nejdřív nám to vůbec nešlo ale pak to začalo působit u mě se nic nedělo ale kamaárada začalo bolet hrzně moc břicho. Chvíli ležel na gauči a pak šel domů spát. Druhý den když přišel do školy měl strašné kruhy pod očima, byl bílí jako stěna a měl v očích výrazné krvavé žílky. Když jsme hráli ve škole floorball dal osm gÓlů a to nikdy ve floorbale nevinikal, vlastně ho vůbec neumí. Byl to velmi zvláštní den nikdy na to nezapomenu, možná že to reiki no jutsu zabírá a dalo mu to sílu no nevim.
Poznámky:

Napište a kritizujte ale prosím nepište "Co to je za kravinu" atd.... já si to nevymyslel vážně se to stalo


Jak to bylo s Tobim

30. listopadu 2009 v 16:40 | Lili-chan., St, 2009-11-25 |  J
Malý černovlasý chlapec sedí opřený o starý strom, na těle má škrábance a drobné oděrky.Už je to pár hodin co utekl z té hrozné zkázy, která ho potkala, která potkala všechny jeho přátele.Teď už mu na ně zbyla jenom vzpomínka, všechny ostatní se rozplynulo.
On není jako ostatní děti z jeho vesnice, je jiný, dokázal se ubránit smrti a vyklouznout skoro nezraněný z té tmy co ho obklopovala.

Hidanova hádka s Jashin-sama

30. listopadu 2009 v 16:35 | Kimka, Po, 2009-11-23 |  H
Jednoho krásného dne si hidan lehl na louku a přemýšlel celkově všem:
"Hmmmmmm, to je taková nuda, šéf nám zase nedal žádnou misi a Kakuzu se zase pomátl a honí motejly… Ježíš to je ale nuda…"
Pomyslel si… A pak ho napadlo co by se stalo kdyby umřel! Ta myšlenka ho vůbec nestrašila nebo nezajímala ale když neměl o čem přemýšlet…
"Až vstoupím do nebe uvidím Jashin-sama!"

Cesta ztraceného dítěte 1

30. listopadu 2009 v 16:31 | Zack, Po, 2009-11-02 |  C, Č
Zack - autor, Sakura-sama - úprava

Jmenuji se Zack Amizuki. Jsem čerstvý jounin z Listové vesnice, ale o svém pravém původu nemám zdání. Mám v sobě zapečetěné dva démony, Osmiocasého a Pětiocasého. Jednou když jsem popletl pečetě při Kuchiose no jutsu, jsem přidal moc chakry a pode mnou se objevil Gobi no Houkou, Pětiocasý. V tu chvíly jsem zjistil, že můžu přivolávat psy. Smlouvu mi asi udělali rodiče v ranném věku. S Gobim dobře vycházím a nedělá mi problém oba ovládat. Ale jednou, když jsem použil čtyři ocasy od Gobiho pro zastavení Naruta, když měl čtyři ocasy, jsem měl pár dní křeče a potíže s ovládáním těla, a to je po každé přeměně, pořád horší. Mám Kekkei Genkai Irsengan, hadí oko bez bělma, které mi umožňuje zneviditelnit se a zrychlit ve vteřině na obrovskou rychlost, také za dávku chakry. Je mi 16 let, nebo aspoň něco kolem 16-ti. Našel mě a vychoval Sandaime a jeho smrt před třemi lety mě dost zarmoutila. Byl jsem přidělen do týmu se Sakurou Haruno, Narutem Uzumakim a Sasukem Uchihou. Sasuke ale opustil vesnici aby se přidal k Orochimarovi. Snažil jsem se ho zastavit v Údolí konce ale když se skřížili jeho Chidory a můj Morsengan, prohrál jsem. Nyní jsem dostal nabídku od Tsunade, mít vlastní tým Geninů.

Bláznivá holka - Vorvaň a Hanabinina rodina

30. listopadu 2009 v 16:21 | Andulaa, Čt, 2009-11-19 |  B
Bylo třetího září 1973, 18 hodin, 28 minut a 32 vteřin. Moucha čeledi bzučavkovitých, schopná mávnout křídly 14670x za minutu, usedla v ulici vedoucí k sídlu Kage v Konoze.V téže vteřině se na terase restaurace Ichiraku vedral vítr jakoby kouzlem pod obrus a roztančil skleničky aniž by si toho někdo všimnul.V téže chvíli v pátem patře,v ulici 31 číslo 28 na devátem obvodě,Kamizutu Suzumebachi po návratu z pohřbu svého nejlepšího přítele Mikoshi Yoiro, gumuje jeho jméno z adresáře a poté těžce oddechuje. Stále v tutéž vteřinu se spermie s chromozonem X pana Hyuuga Hiashiho oddělila od polotonu a vydala se k vajíčku jeho manželky. Po devíti měsícich se rodí Hanabi Hyuuga.

Hidanovy narozeniny

30. listopadu 2009 v 16:16 | uchiha-eldest, Po, 2009-11-23 |  H
-----------------první SMS---------------
Přijdeš na ty narozky?
-----------------odpověď-----------------
jo přijdu
-----------------druhá SMS---------------
Tak si pohni,jsi poslední.
-----------------druhá odpověď-----------
Vždyť už jdu,pardon už zvoním!!!!!!