Zkoušky chuuninu 1.díl

25. října 2009 v 22:17 | sanninsakura, Po, 2009-10-19 |  Z, Ž
Když v Listové zrovna začal den, Konohamaru ani na chvilku neváhal a rychle vstal a řekl ještě dneska budu genin a zítra už budu chuunin zajímalo by mě jestli se Naruto taky bude ůčastnit protože jeho sen je stát se hokagem a když je mu 16 a je stále genin to už je trochu ponižující doufám že ty skoušky splním co nejrychleji ale z tím tempem jak nás učí Ebisu se nikam


nedostanem Naruto má štěstí že má tak dobrého senseie a vyběhl z domu a bežel co nejrychleji na Akademii protože tam chtěl být co nejrychleji a povídat si s Udonem a Moegi. Když tam doběhl Byla Moegi pryč a Udon řekl že je nemocná takže až oni budou chuunini ona bude genin a tak běžely se přihlásit když vešly do hlavní haly Konohamaru se zastavil a otočil se na Naruta a vážným hlasem řekl Naruto vizívám tě na čestný souboj genin vs genin a udělal pár clonů které okamžitě chitily Naruta a Konohamaru mu vrazil pěstí do tváře tak silně že Naruto spadl na zem a Sakura se začala smát a řekla Naruto ty slabochu nedokážeš ani porazit genina co právě dokončil Akademii a hodila mu posilující pilulku. Naruto jí spolknul a začal soustředit velké množství chakry do nohou. Když byl hotový soustředil ještě chakru a když už byl ůplně hotov podíval se na Konohamara a řekl tak a ted pocítíš sílu sage modu a vyvolal rasengan když už byl těsně před ním najednou ho něco zatáhlo spátky a Objevil se tam Kakashi a řekl Naruto uklidni se sage mod nemůžeš používat jen tak. Jiraya tě ho naučil jen pro vážný případ ohrožení kdyby na tebe třeba zaůtočily Akatsuki jinak tohle zakázané jucu nepoužívej. A zase zmizel když se tam objevila Shizune s Genmou oba dva se zeptaly co s děje jestli náhodou třeba nepotřebují pomoc.Že dostaly správu od Kakashiho že tu došlo ke rvačce a Shizune dodala nejspíš jste si nepřečetly nový řád Akademie který říká žádné bitky bez souhlasu učitele. Najednou se ozvalo ach jo to je nuda když tady nemůžu ukázat Narutovi že jsi nebude dovolovat na starší a objevily se tam Neji s Tenten. Najednou se ale ozvalo ty srabe ted tě chrání nový řád Akademie ale to platí jen tehdy pokud jsi v téhle budově stejně při druhé části skoušek chuuninu vám seberem oba dva svitky a potom zmizel a Udon se zeptal o čem to vlastně mluvil a Naruto začal vysvětlovat.
Takže skoušky chuuninu jsou rozdělené na 3 části.
písemná, potom je nařadě les smrti, když nás z lesa smrti postoupí moc jsou ještě výběrové boje a vítězové postoupí do třetí části skoušek chuuninu a vítěz turnaje se jako jediný stane chuuninem ale může jich bít i víc než jeden. A potom ještě dodal ale může nastat vijímka stejně jako před třemi lety kdy naše vesnice byla napadena potom jsou skoušky chuuninu zrušeni a dokončeny jindy. Když mě bylo 12 tak se chuuninem staly Sasuke se Shikamarem ale potom Sasuke utekl za Orochimarem. Sakura se zarazila a někam odběhla a začala brečet. Naruto se omluvil a běžel za ní. Když jí konečně dohnal Sakura řekla proč proč jsi musel začít mluvit o Sasukem a začala dál brečet a Naruto jí řekl počkej až budeme oba dva chuunini Tsunade si určitě zase někoho nechá zavolat aby schromáždil další ninji a šly Sasukeho hledat a kdo ví za ty tři roky jsi pořádně zesílila třeba tě někdo veme sebou a najdeš ho neboj určitě se to podaří a oba dva odešly spátky. Ale nikdo tam už nebyl.
Mezitím v Orochimarově skríši:
Kabuto vešl do místnosti a zeptal se proč ho Orochimaru volal a ten mu řekl at přivede Sasukeho že s ním potřebuje mluvit. Sasuke šel zrovna okolo a když to slyšel vešel dovnitř a zeptal se co se děje a vyhnal Cabuta ven a začal vysvětlovat.
Chci aby jsi dosáhl dalšího stupně prokleté pečetě ale pozor jenom 17% ze 100% to přežilo a dalšího stupně dosáhneš takhle a začal vysvětlovat.
Musím ti dát další prokletou značku ale na tu starou takže budeš mít takovou dvojitou značku ale mám podmínky. Spolupracujeme z Akatsuki a oni chtěji chitit dalšího démona a rozhodly jse pro Kyuubi takže tvůj ůkol je zařadit se zase k Narutovi a Sakuře a potom nenápadně Narutovi píchnout jed který je v téhle lahvičce a potom vás napadnu a ukradnu Naruta ale ty se rozhodneš mě sledovat a na Sakuru použiješ uspávací gen jucu a uspíš jí a mezitím uprchneme spátky sem do ůkrytu. A podal mu zaprášenou krabici a Sasuke jí otevřel a Orochimaru mu na to řekl tohle je tvoje staré oblečení obleč si ho převazéj si obvaz kolem nohy a připni na něj pouzdro a na tady jsem ti upravil tvojí starou pásku tu si dej na čelo a běž do Listové. A nezapomen je ze začátku přelstít aby jsi mezi ně zapadnul. Když Sasuke dorazil do Listové Naruto se Sakurou nevěřili svým očím a Sakura se rozběhla a křičela Sasuke- kun ! ty jsi se vrátil a on jí odpověděl omlouvám se ale už budu jenom s váma a tak snima odešel. Za hokage která nevěřil svím očím a přísně řekla Uchiha Sasuke jsice si se vrátil do Listové ale se Sakurou a Narutem už nebudeš přiřadím tě k Anbu jsi Uchiha a ti mají bít Anbu. Jenomže Naruto na ní začal křičet ale babičko Tsunade vždyt on patří k nám proč ho posíláš do Anbu a ona odpověděla protože ve vašem týmu je už Sai a pět lidí ve skupině to už je moc a Sakura jse zeptala jak to myslíte pět a Tsunade jí podala rozpis a informace o týmu
a na něm bylo napsáno
Tým 7
Členové
Naruto Uzumaki, Sakura Haruno, Sai,
Vedoucí jounin: Hatake Kakashi, Yamato,.
Když si to sakura dočetla začal křičet na Tsunade tak viřadtě Saie stejně je spolčeý z Orochimarem a utekl za ním. Tsunade zmlkla a Shizune jí pošeptala je to pravda prosím dejte Sasukeho spátky do jejich týmu a Tsunade řekla dobře ale na tady dostaneš průkaz který ukážeš skoušejícím prokterům a na první část je
Ibiki Morino
na druhou část je
Kurenai Yuuhi
na třetí je
Shizune tak běžte se přihlásit a rychle za 10 minut je konec přihlašování a všichni tři vyběhly z kanceláře potom ze sídla a běžely na Akademii kde už je čekal Iruka a řekl no hurá už jsem si myslel že nepříjdete a pustil je a běžely do třetího patra do přihlašovací místnosti kde se rychle přihlásily a potom v klidu odešly domů. Cestou ještě potkaly Moegi která se vracela zrovna od doktora a řekla jim že až uvidí Konohamara nebo Udona že jim májí říct že má angínu. A totálně vyčerpaná odešla domů. Když se rozloučily Sakura s Narutem odešly domů a Sasuke zmizel ve spleti uliček. Když Naruto vešel domů strašně polekal a řekl Hinato tohle mi nedělej a neboj nezapoměl jsem se že máme rande a šel do kuchyně a ohřál večeři a oba dva se posadily ke stolu a začali si povídat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 YnO | 25. října 2009 v 22:23 | Reagovat

Zařazeno jen v Bitevních, číslovky číslicí, přímé řeči nikde... a přitom by stačilo přečíst si Pravidla FF a podívat se, jak má povídka vypadat. Spousta autorů začínala ve stejném věku jako ty, tak se zkus trošku posnažit.
Totéž platí i pro další sérii - Slzy touhy a naděje. Nevyšla ani tahle povídka, nevyšla první část Slz a ty klidně pošleš další díl.
Ta pravidla jsme skutečně nenapsaly pro sebe...

2 Sanninsakura | E-mail | 30. října 2009 v 21:24 | Reagovat

Tak sorry ale ty pravidla jsem četla tolikrát a stejně to píšu špatně já jse jenom snažím aby lidi psaly komentáře a líbilo jse jim to radyy mi když tak pište na email Děkuju moc a moc se omlouvám  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama