NÁVRAT A VELKÁ ZMĚNA

18. října 2009 v 20:42 | Elerdir, Po, 2009-10-05 |  N
Mladý dvacetiletý, vysoký a blonďatý muž se společně se svým senseiem, kterým není nikdo jiný než legendární sannin se pomalu vrací do své vesnice. Naruto během let co nebyl ve vesnici tak velice zesílil, že už několikrát porazil Jiraiyu. Naruto teďkom vypadal jako Yondaime v jeho věku, prostě syn svého otce nezapře (Pozn. Naruto se už od Jiraiyi dozvěděl, kdo byl jeho otec i matka).


Během poledne dorazili společně do vesnice, která nese název Konoha. Jako první věc co udělali, bylo to, že šli navštívit hokageho (Tsunade) a ohlásit mu jejich návrat. Když přišli ke dvěřím do Tsunadiny pracovny, tak zaklepali na dveře a počkali než je Tsunade vyzvala, aby vešli. Jakmile vešli, tak zjistili, že v místnosti je Tsunade, Shizune a Tontom. Všichni se radostně uvítali, jediný Naruto byl tak trochu smutný. Tsunade si toho všimla a zeptala se co mu je. Naruto nejdříve nevěděl jak začít, ale nakonec přeci jenom položil jednu otázku, která v tu chvili všechny v místnosti zaskočila, tedy kromě Jiraiyi, který o tom věděl (sice se to Narutovi snažil vymluvit, ale nijak se mu to nepovedlo ). "Tsunade- sama rád bych se přidal k jednotce ANBU." Jakmile toto vyslovil, tak Tsunade i Shizune nevěděli co říct. Jako první se nakonec probrala Tsunade a zeptala se: "A proč? To nechceš vidět svoje přátele? A pokud o tom nevíš, tak Sasuke se již před dvěma lety vrátil do vesnice a zapojil se do jejího normálního chodu." A Naruto řekl: "Ano, to vím, ale moje přítomnost zde není vítána občany. Tím, že tu budu, tak se zde mohou kdykoliv objevit Akatsuki a já nechci, aby někdo kvůli mně přišel k úrazu. A když se přidám k ANBU, tak budu veřejně prohlášen za mrtvého, takže budu moci vesnici chránit a přitom Akatsuki nenapadnou vesnici z důvodu, aby získali Kyuubiho." Tento rozhovor trval ještě asi půl hodiny, ale nakonec musela Tsunade Narutovi vyhovět a přidělila ho k jednotce ANBU.

Všichni Narutovi přátelé zprávu o jeho smrti vzali velice těžce a to hlavně Sakura a Hinata. Hinata sice už Naruta nemilovala nebo aspoň ne tak, jako kdysi, jelikož zrovna chodila s Kibou a byla převelice šťastná. Dokonce i Hiashi se tomu nebránil a Kibu přijal do rodiny v klidu. Sakura sice měla zpět Sasukeho, ale stále nepřestala myslet na Naruta. Sice ho nemilovala, ale měla ho ráda jako nejlepšího kamaráda, který ji vždy podržel. Jinak Sakura teďkom chodí se Sasukem a vypadalo to, že se budou brzo brát.

Několik dalších měsíců uteklo jako voda a Jiraiya mezitím zase zdrhl z vesnice na sbírání dat, ale když se vrátil, tak zjistil, že se budou brzo konat chuninské zkoušky, a tak si řekl, že zůstane a podívá se na to. Taky během svého putování narazil na osobu, kterou potkali s Narutem a myslel si, že by byl Naruto rád, kdyby ji zase viděl a tak ji řekl, ať jde s ním do vesnice. Když přišel k Tsunade, tak je představil (ta záhadná osoba se jmenuje Ayame a je si s Narutem velice blízká, jinými slovy se do sebe zamilovali ). Nakonec Tsunade usoudila, že Ayame přiřadí do týmu, který má jít na zkoušky a chybí jim jeden člen.
Naruto, který dostal přezdívku "Vychr" se mezitím dozvěděl, že bude společně s ostatními na chuninských zkouškách zajišťovat ochranu vesnice. Během poslední mise zjistil, že během právě chuninských zkoušek se na vesnici pokusí zaútočit jak Orochimaru, tak i Akatsuki, která se nakonec i přes menší neshody domluvili právě s Orochimarem, aby měli jistotu, že Konoha padne. Když se toto Naruto dozvěděl, tak to ohlásil svému veliteli a ten to oznámil Tsunade. Jelikož informace zahrnovali část informace, že útok povedou v průběhu třetího kola, což mělo být za necelý měsíc už, tak všichni ANBU měli rozkaz hlídat vesnici a pokud na někoho narazí, tak ať se ho pokusí odstranit, avšak nikdo nechodil sám, vždy byly po dvojici, aby měli jistotu, že budou mít větší šanci na úspěch.

Jediný Naruto po vesnici v oblečení ANBU se procházel osamocen, z důvodu, že byl dostatečně silný, aby v boji nepadl nijak rychle, takže ostatní budou mít dost času se k němu přidat.

Když nastal den, kdy začalo třetí a taky poslední kolo chunínských zkoušek, tak všichni ANBU byly na nohou. Někteří byly různě ve vesnici a Naruto s některými byli přímo na stadionu, když byly převlečeny tak, aby nikdo nepoznal, že jsou z ANBU. Právě na řadu přišla Aya, když si jí Naruto všimnul. Na chvilku se mu zastavilo srdce. Byl rád, že ji vidí a taky si říkal, co tu může chtít, už tak dlouho ji neviděl a ona se tu ukáže zrovna v tuto dobu, kdy je vesnice v ohrožení. Když se na ni díval, tak zjistil, že se mu stále moc líbí a taky zjistil, že stále je dosti dobrá, když je brána jako genin, tak ve skutečnosti už má schopnosti na jonina. Díval by se asi dál, ale Narutovu pozornost upoutal jeden zvláštní člověk, po chvilce pozorování zjistil, že se jedná o Kabuta. Dal vědět svému kolegovi a ukázali se za Kabutem. Naneštěstí byl kabuto na schodech u obecenstva, ale když se Naruto pořádně podíval, tak zjistil, že v obecenstvu seděli Sasuke se Sakurou, Kiba a Hinata a vlastně všichni jeho kamarádi. A dále na schodech uviděl pod Kabutem Kakashiho a Gaie.

Nakonec se přeci jenom rozhoupal a vyslovil: "Je to tak dlouho. Jsi docela troufalý se ukázat v této vesnici Kabuto Yakushi." Jmenovaný se trhnutím otočil a za sebou uviděl dva ANBU. Ostatní se taky divili, jelikož mysleli, že to je obyčejná osoba, ale nakonec ANBU měli pravdu. Naruto ještě řekl: " Vzdáš se dobrovolně? Nebo to budem lámat přes koleno Kabuto?" Kabuto se ušklíbl a odpověděl: "No, a není to jedno, stejně mě neporazíte a tato vesnice konečně padne." Jakmile Kabuto řekl poslední slovo, tak padl k zemi mrtev. Všichni přítomní se divili, že ho ANBU dostali tak rychle. Naruto pokynul kolegovy, aby sebral Kabuta a odnesl pryč. ANBU sice Kabuta sebral ze země, ale podíval se po Narutovi a řekl: "Jsi si jistý, že to sám zvládneš? Přeci jen je to sannin?" "Sannin?" řekli si ostatní a podívali se na Naruta. Ten se na něj ani nepodíval a řekl: "A co? Vždyť je to zločinec, tak dneska zemře, i přesto, že je sannin." Řekl s takovou chladností, že všichni krom ANBU, který na to byl už zvyklý, se otřásly. Nakonec ANBU odešel a zůstal tam pouze Naruto s ostatními.

Všchni se nad tím pozastavili, jediný Kakashi se však pozastavil nad tím hlasem, říkal si, že ten hlas přeci patří Narutovi, ale ten má být mrtev, ikdyž kdyby se přidal k anbu, říkal si v duchu Kakashi, ale nakonec se od Naruta odvrátil a díval se na zápas. Naruto taky na něj hleděl, ale najednou zmizel a objevil se na bojišti přesně mezi Ayame a jejím protivníkem. Všichni se divili co ten ANBU dělá, a to dokonce i Tsunade. Vedle Tsunade seděl Gaara a nestačil se divit. Naruto nakonec promluvil: " Tento zápas skončil a ty (ukázal na Ayaminina protivníka)dneska zemřeš" chvíli byl potichu, ale nakonec dodal: "Orochimaru."

Všichni ho slyšeli, ale Orochimaru se pouze usmál a zrušil přeměnu. Ve chvíli, kdy vznikl bílí kouř se na Naruta vyřítil obrovský had, který vyletěl z Orochimarovi ruky. Naruto se jenom usmal a hada chytl za hlavu a rozdrtil mu ji a následně řekl: "S tak slabou technikou mě nedostaneš." A začal boj, který však trval asi deset vteřin, jelikož Naruto chytnul Orochimara za krk a jeho hlava se následně sesunula k zemi za velkého výtrysku krve. Naruto se pouze usmál, ale pak stočil svůj pohled na Ayame. Ta se pouze usmívala, jelikož moc dobře věděla, kdo je ten dotyčný. Stejný způsob zasahování měl pouze Naruto, a přitom to bylo právě to, co na něm měla nejvíce ráda. Naruto chtěl něco říct, ale Ayame ho předešla a objala. Ten nevěděl co, a tak ji taky objal, ikdyž věděl, že to nesmí, ale nakonec se od ní odtrhl a podíval se směrem k hlavní bráně. Všichni ve hledišti na to hleděli jako na přelud, jelikož ANBU by si neměl dovolit to co zrovna Naruto udělal. Ayame promluvila jako první: " Co se děje?" Naruto chvíli přemýšlel, ale nakonec ji řekl, že musí jít, jinak to dopadne velice špatně pro vesnici a zmizel. Jediný Kakashi se usmíval, jelikož mu toto vše potvrdilo. Ostatní se na Kakashiho podívali a on jim pouze odpověděl: " Nemám povoleno cokoliv říci, zeptejte se Tsunade." Ikdyž se jim tato odpověď nelíbila, museli to přejít, jelikož všichni zaslechli obrovský výbuch, který vycházel z míst, kde se nachází hlavní brána. Nikdo nelenil a rozběhli se tam. To co uviděli je dost zaskočilo. Byly tam všichni přeživší Akatsuki, ale jen jediná žena, která v této skupině byla stála na vlastních. Po bližším zjištění zjistili, že ostatní jsou evidentně mrtví a zabil je pouze jeden ANBU a to ještě ten, co před chvílí zabil Orochimara na stadionu.
Konan se podívala na Naruta, a on se podíval na ni. Chvíli se propalovali pohledem, ale nakonec kolem Naruta začali lítat papírky a uvěznili ho v kruhu. Ten se jen ušklíbl a se slovy: " Tak slabá technika." A zmizel. Hned se objevil u Konan a dívali se sobě do očích, po chvíli Konan padla na zem mrtvá.

Chvíli si to všichni přebírali, co se stalo, dokud je nevyrušilo svištění. Ohlédli se a uviděli jak na Naruta letí několik set zbraní. Naruto rychle chytl Konanino tělo a hodil ho na ty zbraně, takže se do ní zabodly. Všichni se teď podívali ven z vesnice a spatřili obrovskou armádu, která patřila Akatsuki, jak se na ně řítí. Nejdříve se lekli, ale Naruto na ně poslal ohnivou kouli, která byla tak veliká, že se s velkými obtížemi dostala přes bránu a zavalila všechny nepřátele. Bohužel ne všechny jak se nejdříve zdálo, jelikož se potom stejně objevili další, ale těch tentokrát bylo pouze dvacet a to pro ANBU nebyl problém. Všichni joniny se dívali na Naruta, a v hlavách všech se zjevili pouze dvě otázky: Kdo to je a jak to, že je tak silný?"

Jako první promluvila Tsunade: "Tak přeci jen to co se o tobě Vichře povídá je pravda." A usmála se. Všichni přítomní stále nemohli uvěřit tomu, že by ve vesnici mohl být nějaký shinobi silnější než Tsunade- sama. Naruto v davu uviděl nejen Ayame, ale také Jirayu jak vedle ní stojí a něco si povídají. Nakonec se podívá Ayame na Naruta a usměje se. Nakonec se Tsunade rozhodla pro dnešek ukončit chunninské zkoušky a oznámila všem, že se budou muset konat zítra, což ve skutečnosti znamenalo, že ty zápasy, které již proběhly, budou uznané, krom toho, který vedla Ayame. Nakonec se všichni rozešli, nebo spíše skoro všichni. Zůstali tam shinobi, kteří dostali rozkaz hlídat.
Následující den už vše dobře proběhlo a chuninské zkoušky byly ukončené. Ayame jako jedna z mála byla povýšena, ale nikoliv do hodnosti chunin, ale nýbrž do hodnosti jonin. Byly velké oslavy, když Ayame nikdo krom Jirayi oficiálně neznal. Tsunade si ještě ten samý den nechala pozvat Naruta k sobě do kanceláře. Naruto tam byl do minuty, ale na místo toho, aby se zeptal co se děje, tak pouze vyčkával co mu hokage řekne sama. Tsunade chvíli přemýšlela, ale nakonec řekla: "Naruto, ráda bych, aby ses vrátil zpět do vesnice." Naruto chvíli o tom přemýšlel. Popravdě nikdy nad otázkou návratu do světa "živých" neuvažoval. Nakonec když měl obavy z toho, co s ním Sakura udělá, souhlasil a tak si šel sbalit věci a přenést si je do svého starého bytu. Tsunade ještě stihla říct Narutovi, kde najde Ayame, neboli kde se koná oslava těch, co byly povýšeny. Jakmile byl Naruto hotov s přesunem svých věcí a že jich měl opravdu jen potřebné minimum, tak se vydal na cestu, ale těsně předtím, si nasadil plášť i s kapucí, aby ho hned nikdo nepoznal, když moc nevěřil, že by ho krom Ayame někdo poznal, přeci jen vzhledově vypadá teď- kom mnohem jinak.

Když dorazil na místo, tak zjistil, že zábava je již v plném proudu, a tak se tam nenápadně proplížil. Nikdo si ho nevšiml, tedy skoro nikdo. Ayame jakmile uviděla černý plášť, tak ačkoliv už teď byla relativně veselá, tak se rozzářila jako sluníčko. Na chvilku se jí ztratil z očí, ale věděla, že tam někde určitě je, a tak ho neustále vyhlížela. Ale když zjistila, že za ní jde Sakura, tak s tím přestala. Počkala, až k ní přijde a dále čekala, zda něco bude. Nemusela ani čekat moc dlouho a Sakura se zeptala: "Ayame, chtěla jsem se zeptat, ty víš, kdo byl ten anbu?" Ayame chvili přemýšlela, zda to může říct, ale pro její dobrou (snad)se jí zatemnělo před očima z důvodu toho, že jí je někdo zakryl svýma rukama oči. Sakura se na to dívala udiveně, jelikož si byla jistá, že Ayame nemá strach z toho, kdo to je, ale právě naopak. Nakonec chytla ty ruce, dala si je trochu od sebe a otočila se. Koukala se do jasně modrých očí, které pro ni znamenali snad celý její život. Neváhala nakonec ani minutu a hned dotyčného políbila. Sakura stejně jako ostatní, kteří to zahlédli, se na to dívali se zvláštním výrazem. Jakmile Ayame docházel vzduch, tak dotyčného pustila a dala mu možnost, aby vyšel ze tmy. Jakmile vyšel, tak mu pohotově sundala kapuci se slovy: "Ano Sakuro, vím, kdo to byl. Byl to on." Řekla Ayame s úsměvem.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yamata no Orochi | 18. října 2009 v 20:42 | Reagovat

Vložil SoraCukrFay, Po, 2009-10-05 19:34 |

Porozdeľuj si priame reči postáv, každá iná na nový riadok. Rob aj viac odstavcov, nech to nemáš tak nakope. Očísluj si ešte názov a nepíš ho CAPSom, dobre?
Potom ti to vydáme.

2 Yamata no Orochi | 18. října 2009 v 20:43 | Reagovat

Vložil Yamata no Orochi, Ne, 2009-10-11 19:37

Jak to tak vidím, buď autor nebyl na konoze nebo nečte komentáře xD Ještě počkáme...
Já bych k poznámkám Sorafay o přímých řečech ještě přidala závorky - ty do textu povídky moc nezapadají. Pokud chceš něco vysvětlit, udělej to normální větou nebo na konci povídky v poznámce. Přečti si Pravidla FF sekce, tam máš pár základních rad o úpravě textu a vydávání povídek celkově.

3 Yamata no Orochi | 18. října 2009 v 20:44 | Reagovat

Mno, před chvílí jsem autora zahlédla na Konoze on-line a změna žádná... Déle už povídku v nevydaných příspěvcích nechat nemůžu, škoda...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama