Naruto otec a syn

11. října 2009 v 19:57 | hatake pavel, Pá, 2009-10-09 |  N
NARUTO-OTEC A SYN
Jednoho dne se v Listové stalo něco, čeho se lidé báli už od dávných dob.Jeden chlapec propadne vzteku,protože zjistí,že je syn hokageho ,který zemřel pro vesnici.Bude naštvaný protože mu to 17 let všichni tajili.Ten chlapec je Naruto.


Naruto pospíchá do pracovny hokageho, aby dostal misi,ale Naruto v tom spěchu špatně zabočil a vběhl do knihovny.V knihovně ležela na zemi otevřená kniha.Narutovi to nedalo a nakoukl do ní.V knize bylo napsáno:čtvrtý hokage byl znám jako Žlutý blesk z Listové.Hrdina, co bojoval ze vše svých sil a překonal lidské meze při boji se strašlivým démonem devíti ocasé lišky.Démona nakonec zapečetil do svého syna Naruta. Narutovi při tom zamrazilo v zádech a ještě větší rychlosti vyrazil za Tsunade hokagem skryté Listové.Naruto rozrazil dveře pracovny, hodil knihu na stůl a ukázal prstem na poslední větu."Co to má znamenat.Já jsem syn čtvrtého hokageho?" "Ano jsi Naruto."
Naruto se rozplakal a vyběhl ven z pracovny.Stále utíkal až doběhl do lesa kde nikdo nebil.Následoval velký výbuch a místo Naruta tam stála liška s devíti ocasy velká jako Naruto ,to se Naruto proměnil v démona.Naruto asi 10krát začichal a pak se rozběhl neuvěřitelnou rychlostí.Po 5 dnech doběhl do vlnkové země.Stál před velikou skálou do které vedl malý osvětlený vchod.Naruto stále vypadal jako démon.Vběhl do jeskyně a tam na něj zaůtočilo 5 orochimarových lidí a použili 2.stupeň pečetě.Naruta se ani nedotkli, protože na ně použil své ocasy.Opět začichal a rozbil pouhým prstem zeď.V druhé místnosti stálo 8 orochimarových poskoků ,Kabuto a na kamenném křesle seděl Orochimaru. Naruto svými ocasy přitiskl Orochimarovy poskoky ke zdi,Kabuta svým posledním ocasem zmlátil a Orochimara si nechal na konec.
Orochimarovy lidi včetně Kabuta odhodil do dálky a šel na Orochimara. "Naruto ,jsi dobrý že si se dostal až sem,ale tady to pro tebe končí"."Nepodceňuj mě. Jsem budoucí hokage"."Svolání" a objevil se tam lord Manda(obří had).Naruto svolal Gamabundu(obří žába). "Naruto to je Orochimaru, tak si dej pozor". Naruto skočil Mandovi do pusy a rozřezal mu jazyk. Orochimaru ho odvolal, ale Naruto mu chytil ruce a připíchl je ke zdi. Naruto dával Orochimarovy jednu ránu za druhou."Dej mi tu techniku ,kterou jsi přivolal prvního a druhého hokageho aby zabili třetího hokageho. Kabuto tam přišel domlácenej a hodil Nrutovy svitek se zakázanou technikou. Naruto svitek vzal a odešel.
V polovině cesty se Narutovy vrátila jeho podoba.Došel do listové a všichni byli rádi že Naruto neudělal nějakou hloupost,ale to nevěděli o tom svitku.Po pár měsících si už byl jistý že to zvládne.Vyšplhal na sochu čtvrtého hokageho a rozložil svitek. Kousl se do prstu a dal krev na svitek.Udělal pečetě rukou,přimáčknul ruku k zemi a ze zemně vylezla velká rakev.Rakev se otevřela a ve vnitř stál hezký muž.
"Tati si to ty?""Naruto? Nikdy by mě nenapadlo že tě uvidím."Zdravotní tymy dostali hlášení že ve vesnici omdlelo moc lidí.Naruto a čtvrtý hokage procházeli vesnicí a všude omdlívali lidi.Vešli do pracovny hokageho a Tsunade skoro taky omdlela."Co to má být Naruto,kdo to je."To je můj táta."Tsunade odstoupila z funkce hokageho a skrytá listová měla opět čtvrtého hokageho.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yamata no Orochi | 11. října 2009 v 19:58 | Reagovat

Možná by bylo fajn si přečíst Pravidla FF sekce xD
Zařazeno jen do kategorie Dobrodružství, úprava veškerá žádná...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama