Kakashi a Sakura odhalená láska 5.část

6. října 2009 v 19:17 | sanninsakura, Ne, 2009-10-04 07:43 |  K
Naruto se zrovna vracel z tréningu, když v tom se zastavil a zamyslel se co je to se Sakurou. Miluje snad Kakashiho ale v tom se podíval na měsíc a v hlavu měl plnou myšlenek ale potom se rozhodl musím tě dovézt zpátky Sasuke jinak to nejde. Ale najednou mu začalo kručet v břiše a jelikož šel okolo Ichiraku řekl si že si dá rámen. Sakura už vstávala ale Kakashi doma nebyl a


řekla kde je takhle brzy ráno přece ven nechodí ale v tom se koukla z okna a viděla Kakashiho na střeše a vyskočila za ním Kakashi se ohlédl a řekl co pak se děje Sakuro potřebuješ pomoct z tréningen a ona odpověděla že ne a Kakashi se zamyslel vytáhl si svojí knížku a začal si číst. A začal Sakuru ignorovat která rychle odběhla do pokoje vzala batoh a vypůjčila si od Kakashiho svitek na přivolávání ninja psů a přitom si pomyslela doufám že na mojí krev to taky bude fungovat potom si připnula na kratasy pouzdro se shurykenem a kunaiem a do rezervy si jich ještě pár zabalila do batohu potom ještě přibalila obvazy kdyby se zranila a kouřové bomby a přitom řekla Sasuke já tě dovedu zpět do vesnice a rychle běžela do Orochimarového ůkrytu když tam doběhla byla celá udýchaná. a nazula si rukavice na ruce a praštila plnou sílou do země takže v ní byla díra kterou se Sakura dostala do pokoje Sasukeho. Trochu se oprášila a najednou uslyšela Sasukeho hlas a schovala jse protože bylo jasné že Sasuke půjde do pokoje a když vešel položil svitek na postel a zase odešel protože ho čekal hodinový tréning od Orochimara. Sakura rychle vylezla z pod stolu a podívala se na svitek a řekla to snad ne to je mapa konohy.
Naruto mezitím dojedl rámen a Ayame řekla 64 Yang a Naruto vikřikl cože tolik yangů nemám protože měl jenom 2 yangy tak si usmyslel že skusí ukecat Ayame aby mu mohla dovolit doběhnout si pro peníze. Když jí to řekl tak řekla dobrá ale at si tady to 10 minut. Naruto řekl rozumím a rychle doběhl domů sebral kasičku otevřel jí vzal 100 Yang a utíkal do Ichiraku zaplatit tak drahý učet a když ho platil. A když odcházel domů potkal Kakashiho a řekl a senseii vi ted máte Sakuru jako ale než to stačil doříct Kakashi mu rychle zacpal pusu aby to někdo neslyšel a pak mu povídá. Musíš jít za Tsunade a rychle já tam za tebou dorazím později a běžel domů pro ninja vybavení. Naruto rychle doběhl k Tsunade a ta mu řekla musíš pomoct Sakuře našla Orochimarův ůkrit a šla donutit Sasukeho aby jse vrátil a Naruto vykřikl cože a než Tsunade dořekla. Naruto byl pryč. Když potkal Kakashiho všechno mu řekl a tak se oba vydaly na cestu.
Když dorazily k Orochimarově základně potkaly Cabuta který řekl ale ale kdo by to byl řekl že budete tady a Kakashi použil chidory a zaůtočil na Cabuta jenomže ten ho zasáhl do nohy chakra skalpelem. A Naruto řekl kde je Sasuke. a Cabuto odpověděl nevím najdi si ho sám když po něm tak toužíš prcku. To Naruta naštvalo a vyvolal chakru devíti ocasé lišky. Když to Kakashi viděl pousmál se a řekl Naruto uklidni se a on neměl na vybranou a proto ho poslechl a uklidnil se. Kakashi poslal Narutovy myšlenku at použije rasengan a sám použil chidory a to Cabuta na chvíly odrovnalo, potom běžely najít Sakuru když jí našli. Byl tam i Sasuke jenomže Naruto zmizel bojovat proti Cabutovy a Orochimarovy. Sasuke prohlásil ale ale Kakashi ty jsi ale slaboch že si mě nevyhledal dřív a nedovedl mě do vesnice tenkrát by jse ti to možná ještě povedlo ale tedkon se ti to určitě nepovede a Kakashi se tak rozčílil a zaůtočil na Sasukeho jenomže v tom se do jeho ůtoku postavila Sakura a Kakashi jí rovnou trefil do srdce. A Sakura upadla na zem a nehybně tam zůstala ležet. Naruto vykřikl ne Sakuro !!!!!! ale Kakashi ho okřikl je to zbytečné tohle je můj nový stupen chidory nemá cenu se snažit o to jí probudit zvlášt když jsem jí trefil do srdce a Naruto začal křičet senseii vy jste naprostej idiot copak nevidíte co jste udělal a znovu probudil chakru kyuubiho a vrazil Kakashimu velkou pěstí ak že Kakashi zůstal ležet na zemi a ze tváře mu tekla krev a když Naruto viděl že to Kakashi přežil tak mu chtěl vrazit ještě jednu jenomže ho najednou někdo chytil za ruku a Naruto se otočil a Sakura řekla ne nedělej to jinak příjdeme o senseie a náš tým se rozpadne to snad chceš. Kakashi využil své polohy a toho že Naruto zrovna nedává pozor a přilepil mu na čelo pečet a kyuubiho chakra se najednou začala potlačovat až ůplně zmizela a Kakashi řekl já se postarám o Cabuta s Orochimarem a vy dva jděte najít Sasukeho a Sakura řekla dobrá jenomže najednou se před nima objevil Yoroi a zaůtočil na Naruta a začal mu vysávat chakru a Naruto s velikou námahou řekl Sakuro jdi hledat Sasukeho a tak ho běžela hledat když ho našla tak křičela Sasuke vrat se s náma do Konohy prosím mě a Narutovi chybíš a vykřikla Sasuke. a začala brečet. Sasuke se otočil to těžko musím tu zůstat a najednou se tam objevil Kakashi. Vyvolal chidory a mířil na Sasukeho jenomže Sakura se postavila do toho ůtoku takže Kakashi zasáhl Sakuru která okamžitě nehybně spadla na zem.
A bez jedniné známky života ležela na zemi

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama