Démonický zabiják

5. října 2009 v 0:01 | Syrinox, Pá, 2009-10-02 20:26 |  D
Kdysi dávno v jedné vesnici žilo dítě, ale nebylo to obyčejné dítě, mělo něco co ostatní ne. Mělo zvláštní moc…moc, která byla tak neuvěřitelná, že by dokázala zničit svět. Měl obrovskou moc, ale za obrovskou cenu, jeho tělo bylo zcela pohlceno zlem, temnotou a záští, neznal nic jiného než zabíjení, krveprolití a zlobu. Rodiče zabil už jako dítě a ostatní lidi nenáviděl. Žil v malé chatrči v


lese kde ho zžíralo zlo. Ale to, že se takhle choval způsoboval démon, kterého měl v sobě. Byl to démon zvaný Houkou, byl to pětiocasý démon. Zapečetil ho do něho jeho otec, ale on si neuvědomil, co stvořil, stvořil hrůzu, postrach všech vesničanů. A teď se vydává náš démonický zabiják na "lov" touha po krvi je silnější než on. Už odmalička tušil, že je jiný, ale až tak? Místo toho aby si hrál s dětmi, tak zabíjel. Teď už jeho mysl zcela pohltila temnota. Ale někde hluboko v srdci měl ještě kousek lidskosti. A tak jak byl na "lovu" uviděl svou první oběť. Byla to mladá krásná dívka. Šla lesní pěšinou a přitom si zpívala, když najednou na ni něco skočilo…a to byl on démonický zabiják. Začal ji škrtit, když najednou…něco se stalo, přestal ji škrtit a stáhl se do ústraní. Dívka utekla. A on se vrátil zpět do chatrče kde přemýšlel co se stalo. Proč ji nezabil? Proč ji ušetřil? Nechápal to. Druhý den šel zase na lov a zas… uviděl tu dívku, ale tentokrát na ni neskočil, přišel k ní a… omluvil se!!!! Dívka omluvu přijala a hned se ho začala ptát proč to udělal? Neměl pro to slova to byl první člověk, který s ním mluvil!!!! Ale něco uvnitř mu říkalo nemluv s ní, zab ji, nevěř jí, ale on ten hlas zapudil a snažil se racionálně uvažovat, to se teď projevila ta světlá malá menšina v jeho srdci. Povídal si sní a začal se sní scházet, až jí jednou prozradil kdo je. Dívku to polekalo, ale neutekla, bylo jí ho líto a tak mu řekla, že se pokusí mu pomoci se stát zase z větší části člověkem. A tak začala, pomáhala mu asi rok, až se jí zdálo, že byl připraven. A tak pro něho připlavila pomyslné zkoušení. První spočívalo v chování, to uspěl. Druhé spočívalo v ovládání myšlení, to taky zvládl, ale pak přišla Třetí osudová zkouška v celkovém ovládnutí a spoutání démona. Ze začátku to šlo skvěle, ale pak se to stalo, místo toho aby démona společně zapudili ho ještě více v něm probudili. A to se stalo oboum osudným. Démon se v něm natolik probudil, že převzal jeho podobu, takže teď vypadal jako Houkou v malém provedení. Byl tak rozzuřený, že nevěděl co dělá, skočil po dívce a tu okamžitě zabil, pak se vydal směrem k vesnici kde začal zabíjet po stovkách. A tím, že se všechny vesnice spojily proti němu a začaly na něho útočit, tak ho vyprovokovaly natolik, že ztratil veškerou lidskost v srdci, v mysli i navenek, stal se z něj velký originál Houkou. Lidi se ho snažili porazit, ale marně. A tak Houkou ničil, ničil a ničil, až zničil celý svět.

A tímto skončil příběh o chlapci, který nikdy nepoznal lásku, porozumění, uznání a hlavně nepoznal to co to je mít někoho rodinu či přátelé. A to jen kvůli sobectví ostatních lidí aby měli zbraň připravili nevinné dítě o dětství, o rodinu, o přátelé, no všechno.

A takhle to skončilo, zničením světa.
Poznámky:

Tohle je můj první příběh.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama