Mizukage vs. Hokage 1 a 2

28. září 2009 v 9:24 | Fir36e, Čt, 2009-09-24 |  M
Cestička podél níž teče říčka, podél se klidně prochází muž.. není mu vydět do obličeje.. bylo vydět, že na sobě má Jouninskou nebo snad Chunninskou vestu.. šel pomalím a klidným krokem, jemně posipaný štěrk po dapadu nohy zakřápnul, najednou se ta postava otočila.. byl to Hatake Kakashi ,,Ayatsito No Jutsu..! " vykřikl a odkud si z ruky vyšlehla silná, ale tenoulinká nitka.. kakashi se z lehka usmál.. ,,Tak vidíš to naruto z tohoto si vem ponauení, že ikdyž je k tobě


nepřítel otočen zády neznamenáto, že není připraven.." . naruto si povzdechl a ,,No dobře.. dobře.. dobře, už si to budu pomatovat na vždy.. ale teď už mě ROZVAŽTE!!" Zakřičel Naruto, že se koro celý les otřásl.. Kakashi se drel jednou rukou za hlavu a z nenadání s ní zavrtěl.. povzdyckly si a udělal rukou gesto.. které uvolnilo lano které drželo narutoa u stromu.. Naruto se chytil za paže a mnul si je.. a když se vraceli do Vesnice (do té naši Konohy samozřjejmě) celou cestu kňoural..
Ve vesnici bylo rušno, jako vždy.. lidé chodili po trzích a kupovali zboží, každou chvli bylo lyšet: ,,Zevněné pomeranče" nebo ,,Kvalitní látka na vaše šaty, za pouhých 6,30$" všude ka ste se jen pohli bylo slyšet městské drby.. Naruto přesně věděl kam jít, ale neměl peníze tak tahal Kakashiho za pravou ruku.. a Kakashi každou chvíli: ,,Kam se tak hrneš?" a tak podobně.. Naruto byl trochu nedočkavý a byl už trochu naštvaný na Kakashiho.. a najednou se zastavili.. ,,Ehm.. Naruto proč sto.. aha.. Ichiruka Ramen? " řekl Kakashi a pootočil hlavu do prava.. pak se usmál a pohladil naruta po hlavě, ale né na moc dlouho.. Naruto mu okamžitě ruku strhnul ,,Nejsem žádný MIMINO!!" zakřičel.. když vesnice stichla.. lidé zírali na naruta který se bez pochyby začervenal a schoval za Kakashiho.. Kakashi se zase zasmál.. ,,Tak co? Půjdeme na ten Ramen, nebo ne, Naruto?"__,,To je teda otázka" řekl naruto a namířil na sebe palcem, jako kdyby byl bůh ví co..
Když tak Kakashi seděl a díval na Naruta jak si užívá svůj 3 Ramen usmíval se, nebylo to vidět přes masku kterou nosí přes pusu, ale bylo to poznat na jeho očích..
Poznámky:
Já vim, zatím to vůbec nesouvisí s tím nadpisem, ale slibuji, že se to brzo rozjede.. :) nc víc nic míň, no ještě je to moje První povídka, to bude oslava.. :D jestli teda.. :) ale co je to trapný stydim se za to.. :-( a sorry, za hrubky.. :D

.. Naruto si užíval Ramenu Kakashi si povídal z Ichirukou o tom co se dnes stalo.. Kakashi toho neměl moc na srdci.. Naruto dojedl svou misku.. ,,Mňam to byla dobrota.." dal by si ještě, ale nechtěl aby se na něj kakashi zlobil.. byl rád, že se dobře najedl, ikdyž většinou by zblazjl třeba 30 ramenů najednou, ale dneska(nikdo neví proč) ne.. kakshi vstal.. a položil pár korunek na stůl Ichiruky bylo to otrochu víc, ale než mu stačil ichiruka vrátit.. byl už pryč a to i s narutem.. Ichiruka si jen poupravil čepeček na němž bylo úhledným písmem natisknuto "ichiruka Ramen - Vítejte" potom se otočil a začal krájet zeleninu a maso do Ramenů které si později obědná někdo jiný, nebo Naruto.. kakashi a naruto šli po ulici plné obchodů, né, že by to bylo nějak zvláštní, ale tady se všichni mačkali.. po hchvíli se naruto Kakshimu vykroutil (nešťastnou náhodou) a už se neviděli.. Kakashi vyšplhal na dům.. aby se podíval ze zora.. ale bylo tam tolik lidí, že by těžko rozpoznal kdo je Naruto.. Naruto se rozhlížel všude kolem, ale bylo tam tolik lidí, že ho bůh ví neumačkali.. nějak se dostal z toho davu zpátky byl skoro u ichiruka Ramenu a pak si ho kakashi všiml.. ,,Ty uličníku jeden.." řekl a usmál při čemž pohladil Naruta kterýho vzápětí odstrčil.. ,,Takhle se mi ztrácet?" řekl a vydal se zase směrem kam chtěli jít, ale tentokrát už uličku raději obešli..
Příštího dne se neruto probudil.. totiž neprobudil se sám od sebe, ale to zařídil Budiček který byl nastaven na ,,5:30..?! Chtěl sem to na 7:30" řikal si pro sebe naruto a přitom držel budíček.. na němž červeně blikala čísla "5:30" po chvíli ho Naruto vrátil zpět.. a stočil nohy z postele.. zívnul a protáhnul se.. potom seskočil do pantoflí.. a došoural se k ledničce která byla "PRÁZDNÁ..?!? Sakra, tomuhle se řiká dvě mouchy jednou ranou" řekl Naruto při čemž udělat gesto: pravou ruku dal do pěsti a levou do dlaně a pak do dlaně bouchl pěstí... Naruto zuřil.. podíval se do mrazáku, ale nic.. jenom asi 5 zrníček zmraženého hrášku.. ikdyž bůh ví, jak dlouho to tam je.. naruto se tedy vydal hladoví na trénink u mistra Kakashiho.. když přišel Sasuke a Sakura už tam byli.. čekali jen na něj a Mistra Kakashiho.. který má zvyk choditpozdě, klidně i o půl hodiny později a potom má chabé výmluvi.. ikdyž mu to nikdo nevyčítá.. občas jen Sakura v mysli.. něco křičí.. ale na tom nesejde.. Naruto se rozhlídl.. Podíval se na Sakuru.. která se dívala na Sasukeho.. a potom se podíval na něj.. *Takovej blbeček? Jak se jí může líbit?* zabručel si Naruto.. "Tak co Naruto? jak si cvičil" zeptala se Sakura Naruta a usmívla se při tom.. naruto otevřel pusu a podíval se nani.. "Zavři pusu mladíku" řekl kakashi který se za ním z nenadání oběvil.. *Polk* polknul naruto.. a trochu odskočil..
Poznámky:

zatim je to 2. díl, ale fakt.. az chvíli to bude..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SoraCukrFay, Pá, 2009-09-25 | 28. září 2009 v 9:25 | Reagovat

Vidno, že si sa ani len nepozrel na Pravidlá FF. Dosť na tom, že je tá poviedka úpne bez úpravy a je aj krátka, ale ty ešte pošleš dva diely naraz...
Ak si stihneš do zajtra toto opraviť, možno sa ti to vydá, ale to nechám na kolegyni.

2 Fir36e, Pá, 2009-09-25 | 28. září 2009 v 9:26 | Reagovat

Hele víš co, smaž to, žádám tě o to.. ;) je to blbost... :D nasekal se mtam takovejch hloupostí, fuj.. :) já něco napíšu novýho, když máš dobře prokrvenej mozek napíšeš něco takovýho třeba za 20min ;) a to i míň.. :)

3 Yamata no Orochi | 28. září 2009 v 9:26 | Reagovat

No, tak je to tady...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama