Kakashi a Sakura odhalená láska 4.část

28. září 2009 v 9:08 | sanninsakura, Pá, 2009-09-25 |  K
Bylo 7 hodin ráno a sakura zrovna vstávala. A řekla tak a je to tady dnes mám svadbu, už nebudu žádná Sakura Haruno, ale budu Sakura Hatake. Najednou někdo zaklepal na dveře vešla máma a přísně řekla Sakuro dokázala si to tajit dost dlouho já s tátou jsme na to přišli a popovídali jsme si tom a řekli si že vám s tou svadbou pomůžeme. Najednou někdo zazvonil a tam stála Ino a řekla.


Sakuro tak ti se dneska vdáš jen mi neříkej že je to se Sasukem. A Sakura jí uklidnila neboj se Sasukem to není a nebude ani svadba dneska je soutěž miss konoha a já se připravuju zápis je u Ichiraku Rámen. Naruto chtěl odhalit pravdu jestli Kakashi Sakuru miluje a tak ho sledoval až k domu kde Bydlela Sakura a pomyslel si. Já to věděl že Sakuru miluje a tak ho sledoval dál. Kakashi zazvonil a otvřela Sakura a řekla ahoj pojd dál a Kakashi vešel dovnitř šla do kuchyně a připravila kávu a sushi jako pohoštění a strčila mu pod misku na sushi lísteček se správou že o té svadbě ví Máma, Táta, Ino, a Kakashi jí uklidnil že to bude dobré. A ona odpověděla snad jo Ině jsem nakecala že je dnes miss konoha a Kakashi se zasmál najednou ale někdo zavolal Sakuro a Sakura řekla schovej se pro přípap kdyby to byl Naruto nebo Sai. a Hinata řekla Sakuro pojd dolů mám pro tebe dárek. Když jí Hinata ten dárek předala nevěřila svím očím byli do dva zásnubní prstínky a Sakura jí řekla tak ty o tom víš taky a ona odpověděla že ano najednou ale zatroubilo auto a bylo to svatební auto a Kakashi ze Sakurou vyšli a za velkého jásotu přihlížejících nastoupily do auta a odjeli k oltáři. kde už začala svadba a všichni už tam byli a Sakura řekla to ne je tu i Ino zjistí pravdu že to není Sasuke ale Kakashi jí pohladil po vlasech a dal jí pusu najednou auto zastavilo a oba dva višli ven a došly k oltáři kde je oddávající oddal potom následovala velká hostina a potom oba dva odjeli zase domů připravovat svatební cestu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yamata no Orochi | 28. září 2009 v 9:11 | Reagovat

Takže tenhle díl byl pro změnu zařazený v kategorii "Romantika."
Když to shrnu: první díl přišel 23. září, Sorafay napsala komentář s pokyny k úpravě podle pravidel FF sekce. 25. září přišel čtvrtý díl, 26. září dvakrát druhý díl. Reakce na komentář u prvního dílu žádná.
Takže 28. září skončily poslané části tady na blogu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama