Kakashi a Sakura odhalená láska 1.část

28. září 2009 v 9:00 | sanninsakura, St, 2009-09-23 |  K
Bylo 7 hodin ráno když Sakura zrovna vstávala a hodně moc se těšila až dorazí Sasuke. a proto raději hned vstala a osprchovala se, vyčistila si zuby, učesala se, a snědla snídani minuty ubíhaly a Sakura stále čekala podívala se na hodiny a vykřikla cože 8:15 Sasuke už tady dávno měl být jenomže náhodou šla kolem Ino a když to zaslechla slova která Sakura vykřikla. a tak se Sakura raději rovnou převlékla do kimona a najednou zazvonil zvonek a Sakuřina máma otevřela a Ino


řekla, Dobrý den je tady Sakura. když to Sakura zaslechla hodně se rozčílila a řekla co tady to tlustý prase dělá, a sešla dolů a Ino se zeptala Sakuro proč jsi v kimonu a ona odpověděla no to vlastně nic. Ale pak tam přiběhl Naruto a řekl Sakuře že at se převlékne že mají urychleně běžet za Tsunade, a Sakura se rychle běžela převléknout. a pak běžely za Tsunade a Kakashi už tam dávno byl a řekl kde jste loudalové a přitom se na Sakuru trochu pousmál přitom na Naruta se zatvářil ůplně normálně. a Tsunade řekla tak dobrá přejdeme rovnouk věci a všichni zmlkly protože chtěly vědět co se stalo a Shizune řekla dnes ráno jsem probírala kartotéku všech ninjů ve vesnici a našla jsem tohle a podala Narutovy spis 4.Hokage. Naruto odpověděl a co má být a Shizune řekla pročti si to pořádně Naruto! když si Naruto nevšímal Kakashiho tak se na Sakuru pousmál trochu víc a Sakura mu to oplatila ještě větším ůsměvem a řekl že už musíme jít protože tahle mise rozhodně nepočká. a tak vyrazily mezitím Kakashi Sakuře opatrně podal lísteček s pozvánkou na večeři a psal tam taky že tu večeři platí on a že to bude v Ichiraku Ramen soukromě a tak odešly na misi doprovodit Temary zpátky do Písečné vesnice když se u brány loučila se Shikamarem který jí tady všechno ukazoval tak se jí trochu draly slzy. Ale nikdo si toho ani nevšiml a tak odešli všichni šly rychlejším tempem ale kakashi se sakurou šly pomalu a mezitím je Ino sledovala ale po chvilce se tam objevil Kakuzu a spoutal Naruta tak pevně že Naruto kvůli tomu řval bolestí a Kakuzu řekl všechny už jsme pochytaly ty jsi poslední a Sakura se rozbrečela a chtěla utéct ale Hidan jí spoutal nohy takže se nemohla ani hnout a Kakashi jim chtěl pomoc ale Hidan ho začl pomocí svích vláken škrtit a jak to dopadne dozvíte se až příště..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SoraCukrFay, St, 2009-09-23 | 28. září 2009 v 9:02 | Reagovat

Nehnevaj sa, ale toto nie je poviedka, to je len akýsi text... Ak si to upravíš za pár dní podľa Pravidiel FF, tak sa to asi vydá. Ak nie, pôjde to preč. :)

2 Yamata no Orochi | 28. září 2009 v 9:03 | Reagovat

Takže změna žádná, PMka taky nepřišla se žádostí o pomoc...
Zařazeno v kategorii "Nezařazeno."

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama