Fight about Crystal-2.Kapitola

2. září 2009 v 15:40 | Moyako Kanischi, Pá, 2009-08-21 |  F
Jméno: Fight about Crystal
Počet Kapitol: okolo 10
Autor: Moyako Kanischi (Patrik T.)
Hlavní postavy: Aiko (Aiki) a Guren (Neechan)

Fight about Crystal-2.Kapitola

"Ha! Tady jsi! A je po tobě!" Ozvala se červenovlasá dívka... Když před jejím obličejem přeletěl jeden z kunaiů z kapsy jednoho strážce ANBU... "Sakra! Zrovna když tu mám něco rozdělanýho... Počkejte tady!" zařvala červenovláska... "Pojď! Aiki honem!" zařvala na ní Guren... "A-ale vždyť ta paní říkala ať tu poč-"


"Ty blbko, chceš snad zemřít?" řekla jí Guren a Aiko se rozbrečela... tak hlasitě že to šlo slyšet poměrně dost daleko... "No tak! Já to nemyslela zle, hele podívej, tady je králíček..." A ukozovala jí králíka, který byl ze zadu probodnutý shurikenem... "A co je to červené, co z něj teče?" zeptala se Aiki... "Mno víš t-to je, radší pojď Aiki, máme na spěch!" sotva se s toho Guren vyplantala... rozběhli se, když se před němi objevil nějaký Ninja a na hlavě měl značku, která připomínala přesypací hodiny nebo dózu na koření... "Ha! Hledá vás všech pět velkých Ninja území, nemáte kam uté-" chtěl doříct, když se mu najednou objevil kunai v krku... "Ale, ale to je moje kořist!" přiběhla červenovláska... "Jeeej, já se vám zapomněla představit! Já jsem Tayuya, pomocnice Orochimara, pojďte semnou a nabízím vám velikou moc a slávu..."
"Ne!" zařvala malá Aiki bez rozmyšlení... "Ale no tak Aiki, můžeme to zkusit, ne?" řekla domýšlivě Guren, když tu se Aiki rozběhla a začala utíkat. "Aiko! Pojď zpát-" chtěla doříct Guren, když se jí v zápětí objevila ruka na rameni. "Ty nám budeš stačit..." řekla šťastná Tayuya a bez váhání zmizela i s Guren. "Blbá sestra! Slíbila mi že si budeme hrát a místo toho jsi jde hrát s nějakým chlapem, ne to se rovnou můžu vyprdnout. S kým si teďka budu hrát?" dořekla naštvaná Aiki, když tu najednou zahlédla mladého chlapce, nejspíše staršího, který si držel pevně oko.
Aiki byla velmi vyděšená když viděla, že je pod ním i nějaká krev. "Hele ty! Co se ti stalo!" zařvala na něj Aiki, ale v zápětí spadl chlapec do kómatu! Kolem něho se šířila jenom krev, Aiko vyděšená nevěděla co dělat, když v tom zápětí se v jejím oku promítly vzpomínky z toho co se stalo. Aiko si nevěděla rady, co má dělat a začala hlasitě řvát! "Našel jsem ho!" zařval další mladík s černými krátkými vlasy... "Je v pořádku?"
"Ne... Je dost zraněný, obávám se že brzo zemře." Řekl zbrkle černovlasý mladík. "Uf, už jsem tady, podej mi hlášení o zraněních!"ozvala se hnědovlasé děvče. "Jeden výbušný lístek mi poškodil oční tepnu, dva kunaie v pravé noze, pět kunaiů v zádech a jeden shuriken v krku, ale jen částečně..."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 YnO | 2. září 2009 v 15:41 | Reagovat

Vložil hAni-cihla-chan, So, 2009-08-22

U prvního dílu ti Yamata opravila vzhled povídky a upozornila tě, ať si přečteš Pravidla FF sekce.
Jak tak koukám, tak ses do nich nepodíval... V takovém stavu tvou povídku zkrátka nemůžu vydat, působí jako telegram. Tak se podívej do Pravidel i na opravený první díl a pokus se s pokračováním něco provést. Pokud si neopravíš pokračování do středy 26. 8., oba díly se smažou a jdou na externí blog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama