Tým 7 vs hory

23. srpna 2009 v 9:32 | Soulless_Spectre, Čt, 2009-08-20 |  T
Tým 7 loudavě scházel hory, uprostřed sněhové vánice, což nebylo zrovna nejpříjemnější, zvlášť za doprovodu Naruta a jeho keců. Chvílema mu byla moc zima, chvílema se cesta zdála moc kluzká a chvílema dokonce zahlédl sněžného muže.


Po další, dosti dlouhé chvíli se před nimi objevila chata. No, chata. Vypadalo to spíš jako kůlna na které se vyřádilo stádo rozzuřených krav. A tuhle polorozpadlinu měli obývat celých 40 dní!
Poté co se jim vrátila řeč se Sakura zeptala :"Kde je tady záchod?" Na tyto slova Kakashi jen mávnul ke kadibudce, která byla v podobném stavu jako "chata" a navíc pokrytá tlustou vrstvou sněhu. Ještě dřív než stačil někdo něco říct, nebo spáchat sebevrždu nebo vraždu, Naruto se vrhl ke dveřím aby si vybral nejlepší postel (tzn. nějakou která ještě není až zas tak rozpadlá). Po tomto vpadnutí s obrovským zklamáním zjistil, že v cgatě není televize, lednice a (co bylo nejhorší) dokonce ani ramen! Naruto se rozběhl ke Kakashimu, který právě vešel a bez varování do něj strčil, že málem porazili chatu. Když se oba vzpamatovali z otřesu (což se o chatě říct nedalo), Naruto začal hystericky vykřikovat, že tady už nehodlá strávit ani minutu a ať se okamžitě ubytujou na snesitelnějším místě.
Ráz naráz přišlo prásk, bum, bác a strašidelné zavytí. "Ááááá co to bylo?!"zařval Naruto. "To niiic, to byli jenom vlci,"na to v klídečku Sasan. "Vl-vlciiii?!"vykoktal Naruto už v řádném záchvatu hysterie raději skočil Kakashimu kolem krku, doufaje že sensei ho před vlky zachrání.
Později se k sněhové bouři přidaly taky blesky a kvílení větru nabývalo na síle. "Já chci do hotelu,"stěžoval si Naruto. "Tak si představuj že je to hotel!"uzamnila ho Sakura. Sasanovi už se to nechtělo poslouchat a tak radši odešel nahoru upravit si účes., leč za chvíli byl zpátky s tím, co je to za hotel, když tady nejsou hotelová mýdla, vzorky gelu a šamponu, nemluvě o čistých ručnících.
Ostatní, třeba Naruto, mělu vážnější starosti. Narutova starost velmi sousivesla s nepřítiomností ramenu, avšak naštěstí Kakashiho napadlo zvednout oči od Icha icha a postarat se o nějaké občerstvení. Naruto už se velmi těšil na jídlo, takže mu Sakura, která prívě držela dietu nabídla mrkev jako předkrm. Naruto si pro sebe říkal, že bude radši držet hladovku a s díky odmítl.
Po jídle (tvořeném 1 mrkví a fresh džusem) začala Sakura cvičit aerobik. Naruto, s domněnkou, že si u ní šplhne se přidal, nicméně se mu s ní nedařilo držet krok. Cvičil ze všech sil, dokud nešlápl na uvolněné prkno, to vyletělo do výšky a bolestivě ho vzalo po hlavě. Sasan spadl smíchy na zem a Kakashi se přidal. Naru jim věnovl vražedný pohled. Zvedl se a znovu se snažil udržet krok se Sakurou.
Takhle se to opakovalo celých dlouhých 40 dní, jenom po nocích Naruto cvičil tango, aby okouzlil Sakuru.
Poznámky:

Celý příběh společný a konec (tzn. to od slova "Takhle") napsala Klér XD Tahle povídka má vlastně dva konce, můj a její, ale jen jeden je dokončený - tenhle XD
A omlouvám se všem fanouškům Sasukeho za Sasana, ale chtěla sem to nechat v originále.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama