Tobiho deník - část 1. "Zdravím. my jsme Akatsuki"

23. srpna 2009 v 9:54 | Firmar, So, 2009-08-22 |  T
Milí deníčku,
Jako vždycky jsem seděl u rybníka a jedl Dango, když se za mnou najednou objevilo sedm lidí, jedna divná mluvící rostlina a jedna ryba. Byly tam taky dvě ženy, jedna měla modré vlasy a vypracovanou hruď, ( poznámka - Asi bude nejsilnější když má takový svaly!) a potom jedná ošklivá blondýna s plochou hrudí, vsadím se, že ta bude nejslabší.
Muž se zrzavými vlasy, který se jmenuje Pein a je jejich vůdce, začal povídat něco o nenávisti, bolesti a podobných věcech, vůbec jsem mu nerozuměl a akorát mě z toho rozbolela hlava. Asi po dvou hodinách Pein-san domluvil a pak se mě zeptal, jestli bych se k nim nechtěl přidat...
***VZPOMÍNKA***


"Takže, to je vše, co potřebuješ vědět, a te-..." řekl Pein, ale Tobi ho nenechal domluvit.
"Peine-san, Peine-san!" řekl Tobi svým obvyklým hlasem. "Chtěl bych se zeptat, proč je tahle žena v Akatsuki, když je jasně nejslabší!" řekl Tobi a nechápavě přitom ukazoval na Deidaru. "TY!!!" zařval Deidara a Sasori s Kisamem ho museli držet, aby Tobiho nevyhodil do vzduchu. "Pusť mě, ty neumělče a ty, p*tomá rybo!!!" řval Deidara z plného hrdla. Kisame z toho dostal šok, svalil se na kolena a začal brečet, "P*tomá rybo? Proč?! Proč mě nikdo nemá rád, bééééééé" pokračoval v brečení a Itachi ho utěšoval. Sasoriho to, ale naštvalo a začal se s Deidarou dohadovat.

***KONEC VZPOMÍNKY***

No, a nakonec to skončilo tak, že se nemohli dohodnout, co je opravdové umění, a Deidara-san vyhodil celou oblast do povětří. Nakonec mi Pein-san neodpověděl na mou otázku a znova se mě zeptal, jestli se k nim nechci přidat. To sem...To sem...ale...
Tobi se nad psaním rozbrečel a jeho slzy padaly na stránku otevřeného deníku.


***VZPOMÍNKA***


"HA! Viděli jste to?! To bylo opravdové umění!!!" prohlašoval vítězně Deidara a zbytek Akatsuki se zvedal ze země, odkašlávali a začali na Deidaru nadávat. Pein se oprášil a nic neříkal, jen si pomyslel "Raději se dnes zamkni..."
Když se konflikt mezi ostatními členy dostal do bitevní fáze, najednou se ozval hlasitý křik.
Tobi s prasknutou maskou klečel nad svým Dangem, a brečel: "Moje Dangoooooo!!! Moje Dangoooo!!!"
Konan Tobiho bylo líto a křikla na Deidaru: "P*tomče!!!" Šla k Tobimu, objala ho a začala ho utěšovat. Tobi se na Konan podíval, a řekl: "Tobimu se líbí vaše svaly, Konan-san."
To, ale Konan děsně naštvalo. Nasadila vražedný obličej a pořádně Tobiho praštila do hlavy se slovy: "BAKA!!!"
Tobi začal krvácet z hlavy a jediné co řekl bylo: "Tobi je hodný chlapec."

***KONEC VZPOMÍNKY***

A to je důvod, proč mám na hlavě ty obvazy, deníčku, no a nyní mě omluv, jdu se sejít s Itachim-san a Kisamem-san, aby mě zavedli do jejich sídla.

Tobi - Hodný chlapec
Poznámky:

Je to moje první dílo, takže doufám, že se vám to bude líbit chci se omluvit za krátkost a slibuji, že příští díl bude delší, doufám, že si to užijete a že se aspoň trošičku pobavíte, komentáře všeho typu jsou vítané

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy | 25. srpna 2009 v 12:34 | Reagovat

Pekné n_n.. na Konohe je však veľa takých poviedok o Tobim. Ináč sa mi to ale páčilo xD

2 Lucy | 25. srpna 2009 v 12:34 | Reagovat

A neber si to osobne, samozrejme ja si čítam najradšej o Akatsuki, takže som rada keď niekto pridáva FF o Aka.

3 DeiDei girl-uchiha | E-mail | 20. října 2009 v 10:05 | Reagovat

souhlasím s Lucy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama