Svatba Nesvatba díl 1. Začátek všeho

30. srpna 2009 v 13:44 | Temarsi-chan, Čt, 2009-08-27 |  S, Š
Temari se probudila s úsměvem. Dnes jí čekali přípravy na příští týden.Měla se vdát za svého dlouholetého přítele Isameho. Jediné co ji na dnešku dělalo vrásky bylo to, že měli dojet i hosté z Konohy. S nimi i on. Ten o kterém snila celé roky.


Z přemýšlení ji vyrušilo jemné zaklepání na dveře. Vstoupila mladá dívenka jménem Ia.
Dobré ráno Lady Temary. Pozdravila skromně.
Dobré Io. Už dorazili hosté z Konohy? Zajímala se Tem.
Ano Lady. Čekají na vás všichni:Uzumaki Naruto, Nara Shikamaru, Neji Hyuuga, Hinata Hyuuga, Sakura Haruno,vaši bratři a váš snoubenec.s těmito slovy začala Io stlát postel.Tem se převlékla z pyžama a vydala se do jídelny.

***
Když otevřela dveře, všichni (až na jednoho) radostně zajásali, že už mohou začít jíst.Hlavně Naruto, protože mu kručelo v břiše tak že to šlo slyšet na míle daleko. Posadila se vedle svého snoubence Isameho a mrknutím oka se podívala na Shikamara, který když zjistil, že se na něj dívá jen odhodil toast. Tak dobrou chuť popřála všem Hinata, když si všimla, že tam je až moc velké ticho. A všichni (furt až na jednoho) se dali s vervou do jídla.

***
Temari po snídani seděla na střeše svého domu, ve kterém ji všichni hledali. Poznala, že se někdo přiblížil ke dveřím, protože tam měla natáhlé chakrové lanka. A právě jedno z nich se teď pohnulo.
Pojď sem. Jsi první kdo objevil moje tajné místo. Shikamaru otevřel dveře.
Potřebuješ něco?zeptal se Shika záporně.
No jen sem si s tebou chtěla promluvit Shikamaru. Dodala smutně Tem.
Hele teď na to není ta správná doba.odsekl Shika
Ne? A kdy teda bude?Kdy bude ten správný čas? Až se vdám?nadávala popuzeně Tem. Shikamaru radši nic neříkal a odešel.
Tem ještě chvíli pochodovala po střeše a pak se šla vydat napospas přípravám svatby.

***

Když se po dlouhém dni dostala do postele nemohla usnout, furt myslela na Shikamara. Když se jí kolem půlnoci podařilo usnout měla sny o Shikamarovi. Ráno se probudila velmi brzo a ani nevěděla proč, se vydala k němu do pokoje. Pootevřela dveře do jeho pokoje a vklouzla dovnitř. Shikamara nikde nenašla. Dopadala na ni ůnava, protože na takové brzké stávání neměla zvykem. Usoudila, že by nemělo vadit, kdyby si chvíli lehla do polospánku. Lehla si, ale z polospánku se stal tvrdý spánek. Ze snění jí probudila lehounká pusa na čelo. Otevřela oči a nad sebou viděla smějícího se Shikamara.
Poznámky:

Tak toto je moje 1. Ffka tak doufám že se líbí to nevidět dodám další díl… předem dík za komenty

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama