Smrt na dosah 1.

9. srpna 2009 v 19:47 | Niako Hyuga, So, 2009-08-08 |  S, Š
Jmenuji se Sakura Haruno a pocházím ze severního Švédska, ale přestěhovala jsem se do Jížní části Japonska, což je vesnice jménem Konoha. V rodokmenu mám divné rýhy a některé fotky chybí. Bylo mi jasné, že tohle neudělal nikdo jiný než nějaký nadpřirozený tvor. Moje rodina je teď už mrtvá, protože se stala neskutečně divná věc. Řeknu vám to, ale musíte být zticha. Můj otec se jmenuje Lushike Haruno, k mé velké smůle to byl Vlkodlak. Matka Mitsuki Haruno byla čistokrevná upírka. Můj bratr byl obyčejný smrtelník, nevím jak se to mohlo stát, ale je to tak byl smrtelníkem. Naše rodina je už od minulého století nesmrtelně divná, a tak když jsem se narodila před šesti sty lety, přišel můj otec na to, že jsem po matce upír a že jsem zdědila polovinu i jeho. Stala jsem se tedy mstitelem a do teďka se zbavuji upírů a vlkodlaků, ale jednou jsem na to dojela, sami posuďte.


Seděla jsem u parku, když jsem si všimla dvou postav, které se kryly před sluncem. Vyšla jsem tedy za nimi a zastavila je ,,Jak je nenápadné chodit schován před sluncem." Odvedla jsem je do stínu, tam si kápii sundala nejprve žena, a potom ten muž. ,,Hledáme jistou Sakuru Haruno." ,,Jo to jsem shodou okolností já, co se děje?" ,,Upíři se vás bojí." ,,Nedivím se jim." Řekla jsem pohrdavě a protočila oči ,,Jenže my tě chceme dostat stranou, aby ses nikam nepletla." Jednu jí vrazím ,,Nech toho jo? Tvoje fňukání mě unavuje! Stejně jako ostatní ani vy nepřežijete setkání se mnou." Oba se zaleknou a já je zabiju kůlem, který je zničí a zůstanou po nich jen dvě hromádky prachu. Oba pláště jsem hodila do kontejneru a odejdu si zase sednout na lavičku na slunce, jako jediná mohu zůstat na slunci. To mi dává výhodu.
Došla jsem domů a dala si tu hnusnou krev na transfuzi. Vypila jsem jí a zašklebila se nechutí, nic jiného mi nezbylo, nesnášela jsem to čím jsem byla, a někdo to zřejmě věděl. Venku ještě bylo světlo,a tak jsem si vzala šortky, tílko a žabky, na oči jsem si narazila brýle a šla jsem se projít ven. Musela jsem do lesa, proměna odstartuj za pár hodin, vlkodlačí instinkty teď převažovaly nad těmi upířími. Vletěla jsem tam a oblečení se v mžiku vypařilo, byla jsem jak se říká nahá, vlkodlak to má těžké, ale když narazí na člověka změněného v jiného dlaka je to v čudu a musí se s ním utkat.
Vyrazila jsem do lesa a narazila jsem na velký dům, uvnitř za prosklenou stěnou stál kluk, černovlasý kluk, tmavý pohled, je krásný. Pomyslím si a hned se na něj zase otočím, ale není sám, je tam tmavovlasá dívka a blonďatý mladík, který jí držel za ruku, slyšela jsem každé jejich slovo a trnulo mi v hlavě. ,,Slyšel si, Kakashi ti udělal jídlo." ,,Nemám hlad." ,,Konan je smutná, musíš jí ukázat, že s tebou nic není." ,,Hinato! To není to správné!" to mi stačilo, odešla jsem lovit mršiny a přemýšlet nad určitými věcmi. Ten kluk, ten kluk.
Dostala jsem domů až ráno a to jsem byla šíleně unavená, dala jsem si sprchu a navlíkla na sebe tričko na spaní, usnula jsem ve chvíli, kdy venku vyšlo slunce. Po pár hodinách jsem se zase probudila. Došla jsem dolů do kuchyně a zamrzla na místě, seděl tam ten kluk a koukal se na mě ,,Včera večer." Řekl a otočil se na mě, nadechla jsem se a nalila si kafe ,,Dáš si taky?" ,,Ne, nepiju kafe." Pokrčím rameny a napiju se ,,Jak se jmenuješ?" zeptá se, trochu se usměju ,,Sakura Haruno." Trhne s sebou. Dojdu nahoru a obléknu si zase šortky, tílko a žabky. Sejdu dolů ,,Půjdeš ven?" ,,Jo půjdu." Oblékne se a jde se mnou, tím se potvrzuje moje domnění, že není upírem. Nasadím si brýle a jdu si sednout před park, sedne si vedle mě ,,Jak dlouho jsi tady?" zeptám se ,,Nebylo by dobré se zeptat na moje jméno?" ,,Jo jasně, no takže, jak se jmenuješ?" ,,Sasuke Uchiha." Usměju se, není to nic moc, ale musím říct, že jeho tvář je dokonalá. Došla jsem pro něco k pití, napije se tentokrát se napije, limonáda mu nevadí, a tak se můžu považovat za úspěšnou upírku nebo , kdo vlastně jsem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 YnO | 9. srpna 2009 v 19:48 | Reagovat

Upíři už na Konoze jsou...
A zařazeno jen jako Fantasy...

2 YnO | 10. srpna 2009 v 19:19 | Reagovat

Posláno znovu, 10. 8. 2009 10:25

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama