No more alcohol 1/2

3. srpna 2009 v 22:55 | Amy-chan キツネ, Po, 2009-08-03 |  N
Šťasný nový rok


Sníh…prskavky…radostně zpívající lidé všude kolem, tak takhle vypadal Silvestr v Konoze. Jako pokaždé už po několik dlouhých let se konal večírek, který zakrýval naprosto jinou sešlost. Sraz opilců z celého širého okolí. Nynější Hokage se do toho vložit trochu víc aktivně. Všechno to veselení a spousta alkoholu, lákala kolemjdoucí zastavit se alespoň na jednu skleničku. Ale nikdy to nekončilo jen jednou skleničkou. A proto až došlo k odpočítávání času do nového roku,


polovina návštěvníků nevěděla, kde se vlastně nachází? A jako pokaždé Sasuke byl donucen celým jeho týmem, tento večírek oslovit s nimi. Když se mu konečně podařilo utéct od věčných obdivovatelek a opilé Sakuře, nalezl úkryt u zadního stolku. Jedna osoba ho ale našla.
"Tady si!'' zvolal radostně blonďák a ukázal na něj prstem. Sasuke polekaně naskočil, ten zjev předtím byl za střízlivého stavu Naruto. Teď se kymácel ze strany na stranu a byl zněj cítit alkohol víc než ze Tsunade za mlada.
"Prosím nekřič tolik nebo tě uslyší Sakura,'' pokusil se ho utišit, ale Naruto pochopil tak polovinu z toho, co mu Sasuke řekl. Nasadil přihlouplý výraz a dokolíbal se k němu.
"Ty se ji bojíš?'' otázal ho naklonil se nad něj tak, že neudržel rovnováhu a spadl přímo na něj.
"ÁÁ.. slez ze mě,'' rozkřičel, ale to už je doličná růžovovlasá osoba zahlédla a vratkým krokem se vydala k nim. Sasuke se vylekal a z posledních sil hodil po ní nepoužitelného Naruta. Nic lepšího po ruce neměl, ale alespoň ji to zpomalilo.
"Ale mě neutečeš čumáčku,'' volala na něj ta růžová potvora s přibližně tak dvě promilemy alkoholu v krvy. Statečně posbírala svoje nepoužitelné tělo, vyndala slintajícího Naruta ze svého výstřihu než z ní stačil strhnout blůzu, aby se dostal k tomu sladkému uvnitř.
"No tak pusinko, nemáš chuť na malé dobrodružství,'' volala na něj dál. Sasuke si jen stačil vzpomenou na jejich loňské dobrodružství, kdy ji přidržoval vlasy, aby si je nepozvracela. Málem mu u toho bylo špatně. Nasadil tedy svou nadlidskou rychlost a nechal ji v prachu. Žádné dobrodružství nebude!

Rafička na hodinách ohlašovala jedenáct hodin, i když oslava trvala teprve několik málo hodin, někteří specialisté se stačili zlít tolik, že se málem provdali za barovou židličku. Sasuke uznal tuhle chvíli za vhodnou, aby se mohl vypařit. Sakura si našla jiného dobrodruha a Naruto právě pozval na schůzku zelené želé. Měl teda o všechno postaráno. Pomalu se proplížil kolem věčných obdivovatelek a těsně obkoužil Naruta, ale stůj se želém ne. Želé se překlopilo na zem a zbyl už po něm jen zelený flek.
"Tys ji zabil,'' křik Naruto a málem se rozplakal. Sehnul se na kolena a začal sbírat želé ze země a pořád mu dokolečka opakoval, že to bude dobrý. Sasukeho si vůbec nevšiml, což byl dobré, ale nadělal takový povyk, že se začali lidé pomalu probouzet.
"Zavolejte někdo záchranku,'' volal Naruto, ale nikdo přítomných, nebyl schopen ani jediného smysluplného slova nebo snad nějakého pohybu. Naruto se tedy musel smířit s tím, že jeho nová přítelkyně je definitivně posmrti a tak z baru sebral saké. Sedl si k tomu zelenému fleku a začal pobrekávat a popíjet saké jako novorozeně mateřské mléko. Za pár minut začal mluvit k prázdné flašce, na želé si ani nevzpomněl. Teď ale zpátky k Sasukemu, který statečně překonal Naruta. Už byl jen kousek od cíle, když uslyšel jeho známí hlas. Musel jen doufat, že tento hlas nepatří té nezdravě nadržené růžové potvoře. Na útěk už bylo pozdě, protože jak předpovídal, ta výše zmíněná osoba ho popadla za límec a odtáhla ho někam pryč. Lépe řečeno do kumbálu, kde byly uložené košťata. Dost nepohodlné místo, ale to Sakuře jaksi nevadilo.
Sasuke se celou dobu modlil, aby to měl rychle a bezbolestně za sebou, protože z tohohle se nijak nevyvlíkne.
Sakura zamkla a klíč si na druhý pokus schovala někam do nitra podprsenky a tam by šáhl jen ten největší zoufalec, protože kdo ví, co tam na ně mohlo čekat.
Sasuke ale byl tím zoufalcem a ruku tak strčil, klíč nenašel, za to Sakura našla knoflík od jeho kalhot.

Po asi tak dvaceti minutách se Sasuke vyplazil z kumbálu, naštěstí k ničemu nedošlo, Sakuru jako předtím postihly žaludeční potíže, takže ty hektolitry alkoholu šly hned ven. Ale i tak stačila ubohému Sasukemu udělat několik červeným flaků na krku. Její rtěnku měl až na zadku.
Pokračoval dál a potkal Naruta, tentokrát to vypadalo jako by líbal tu svoji prázdnou flašku od saké. Proto se k němu raději ani nepřibližoval, aby nebyl vrahem další jeho smyšlené přítelkyně. Když blonďákovi flaška spadla na zem a rozbila se, nerozplakal se, ale sebral ze země nějakou už dost opilou tmavovlásku.
Hrůzné zjištění bylo, že tou černovlasou opilou osobou byla Hinata, která byla stejně jako Sasuke donucena zůčastnit se oslavy, tentokrát se ale Narutovi povedlo ji opít do mrtva. Společně pak vyrazili do kumbálu, kde se růžová potvora vyzvracela. Jim to asi nebude vadit, když se nemohli ani trefit do dveří. Kdyby tam nešli oba naráz, možná by se tam na třetí pokus dostali. Nakonec se jim to povedlo a jak to vypadalo zvratky jim nevadili, když ani za další hodinu nevylezli.

Rafička hodinek se přesunula na dvanáctou, všichni, kteří už byli zralí na záchytku, se rázem probrali a začali i když trochu popleteně odpočítávat nový rok. Jakmile se konečně dostali k jedničce, ozval se neuvěřitelný křik, všude okolo začali bouchat petardy. Sasuke na to všechno koukal docela radostně až na ten incident s tou růžovou potvorou se tenhle Silvestr docela vydařil.
"Zlato, pojď se trochu obvázat, když jsme zase o rok starší,'' uslyšel za sebou hlas, který patřil té potvoře.
Tentokrát nebudu vypisovat, co se dělo dál, ale za deset sekund, leželi oba dva pod stolem. Sakuře se povedlo rychleji najít knoflík od kalhot, takže ta pravá zábava, teprve teď měla začít.
Sasuke se tedy po úvaze rozhodl si alespoň jednou užít, stejně si na to nebude nikdo pamatovat, snad?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama