Něco o Aburame Shinovi a Chiyo

23. srpna 2009 v 10:00 | Kisak, So, 2009-08-22 |  N
Shino je ninja z vesnice ukryté v křoví, pochází z klanu FERDAMRAVENEC, který je známý pro svou schopnost překecávat brouky a jinou havěť. Je velmi klidný a jeho život se točí jenom kolem brouků. Příliš se negebí, ale uznává hodnotu týmové práce. Shino je tak trochu šprt, a dělá rozhodnutí, která za nic nestojí a má vynikajíci politické schopnosti.
Při narození vstoupil do manželského vztahu s brouky, kteří s ním žijí až do posrá*í.Shinovo oblečení pokrývá velkou část xich*u, nosí kulaté brýle po babičce, křivák s velkým límcem, aby skryl svou zjizvenou tvář.


Chiyo je známá babka z domova důchodců z vesnice postavenou pískem.
Ona a její perverzní bratříček Ebizou sloužili jako otroci vesnici postavenou pískem, a byli také známy jako legendární šermíři z mlžné. Když její vnuk Sasori opustil před dvaceti lety vesnici, znova ho zatoužila mít u sebe ve sklepě.Když temari,naruto,kakashi a sakura dorazí do vesnice na pomoc, tak se Chiyo pokouší zbalit Kakashiho, ale marně.Chiyo se v boji proti Sasorimu rozhodne využít svitky. Chiyo udělá Kuchiyose no Jutsu a vyvolá dvě loutky,Sasoriho rodiče.Sasori je pobaven těmito loutkami a nakonec je poničí. Sakura však zničí loutku Třetího a dál pomáhá Chiyo. Chiyo je nakonec nucena použít svou konečnou techniku, loutky Chikamatsu, které zdědila po prvním loutkáři. Sasori udělá loutkové vystoupení, ale nějak se mu to zvrtne, takže tam má sto loutek. V boji je Chiyo otrávená jedem na krysi.-jaj-. Sasori udělá hyperprostor do jiné loutky a snaží se babku oddělat. Sakura udělá Matrix a skočí do útoku Sasoriho a nechá se probodnout katanou,a je též otrávená jedem na krysi.Chiyo píchla protijed Sakure a zabila pomocí Sasoriho rodičů Sasoriho.Sasori ještě před tím než šel do kytek, řekl Sakuře něco o orochimarovi.Pak Chiyo nakecá Sakuře že umí výměnu života.Chiyo nalézá mtrvého Gaaru a používá na něj svou techniku výměny života, a diví se že to funguje, ale pak se vymluví na to , že už nemá chakru. Ale to by to nebyl Naruto, aby jí plány zhatil a dal jí svojí chakru. Chiyo pak dostane infarkt a umře.A náhle Gaara ožije.

Příští díl s názvem něco o danzovi a Deidarovi
Poznámky:

Tak jen do mě...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 YnO | 23. srpna 2009 v 10:02 | Reagovat

Vložil hAni-cihla-chan, So, 2009-08-22 21:53 | Ninja už: 571 dní, Příspěvků: 4627 | Autor je: Editor všeho, Moderátor

Do tebe? Tak jo - smažeme to!  
Yami, šup s tím na blog.

YnO: navíc kdyby to měla být série, mělo by to být označeno společným názvem a číslem jedna... nebaylo, zařazeno jen v žánru Parodie...  

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama