Naruto tábor - Stezka odvahy

1. srpna 2009 v 8:53 | Nibi - zrůda, Pá, 2009-07-24 |  N
Následující příběh je pravdivý, jména dvou hlavních hrdinů byla změněna, aby nepřišli k postihu neviní.


Byla hodina po půlnoci a Shijo s Mikim spali v chatce, v kempu Baachan Yama. Když vtom Mikiho vytrhnulo ze snu, ve kterém se mu zdálo, že ho Madara už potřetí porazil v pokru a Ishimaru už jim nechtěl svůj vzácný kufřík půjčit, zabušení na dveře.
"Vstávejte, honem, je nástup." Uslyšel řvát medový hlásek Holyho.
Miki se posadil na postel a zamžoural právě když jeho sensei ladným pohybem vykopnul dveře.
"Vstávejte, je poplach!" Zařval znovu Holy. A vyběhl ven budit ostatní spáče.
Miki chvíli seděl dál na posteli a přemýšlel jestli se mu to jen nezdálo, ale najednou do jeho skromného příbytku vpadla Sea a stejně jako předtím Holy oznámila:
"Vstávejte, honem, je poplach!" Vyběhla ze dveří a zabouchla je za sebou, zatímco bylo slyšet jak Holy vykopává dveře vedlejší chatky.
Miki přes svoji velkou nechuť vstal, praštil se hlavou o strop a spadl na zem, protože zapoměl, že spí na dvoupatrové posteli. Hlasitá rána vzbudila, jeho spolubydlícího z hlubokého a obzvláště hlasitého spánku, kvůli kterému se Miki už čtyři dny pořádně nevyspal.
"Co se děje? Zeptal se Shijo a usnul.
"Je poplach." Oznamoval rychle Miki, sbírající se ze země. "Musíme všichni honem ven." Vstal a zarazil se, neboť shledal, že jeho spoluležník znovu zařezává.
"Vstávej!" Přiskočil k němu a dal mu facku. V té samé chvíli ale dostal ránu do břicha, protože Shijo byl párkrát u Shanga na lekci bojového umění a tohle byl prostě reflex, získaný dvouhodinovou praxí. Sice necvičil s ostatními, ale z okukování poblíž přecejen něco pochytil.
Shijo otevřel oko a promnul si ho, následně se vysoukal ze spacáku a Miki, který znovu ležel na zemi oslepl. Shijo byl zvyhlý spát na lehko, to znamená, že na sobě kromě spacáku vlastně nic jiného neměl.
"Moje oči! Moje oči!" Řval Miki svíjející se na zemi. Zatímco Shijo přeskočil nebohého chlapce a přistál u skříně, aby z ní mohl vytáhnout alespoň kalhoty. Když si je natáhl, zrak se Mikimu zázračně uzdravil.
"Pojď." Řekl Shijo. "Říkal jsi, že je poplach."

Za pět minut už stáli oba chlapci, stejně jako ostatní účastníci tábora, na nástupu. Před nimi byli jejich senseiové a Tobi, který se tam nešťastnou náhodou nachomítnul, když šel do obchodu pro gumové medvídky. Asi polovina zůčastněných byla ještě v pyžamu.
"Akatsuki zajali pár našich geninů." Oznámila vyditelně vyčerpaná a ospalá hokage, potom co zjednala klid.
"Ale Madara." Významě se koukla na Tobiho. "Přistoupil na podmínku, že pokud projdete lesem až k nim, tak je pustí." Udělala krátkou dramatickou pauzu. "Takže se sejdeme tam dole asi za pět minut." Řekla. A nad hlavami všech přihlížejících neslyšně proletělo UFO.

Asi za pět minut, při kterých se oba naši hrdinové šli vyčůrat a teple se obléct, už všichni stáli u brány dole pod loukou, tam jak byly záchody a čekali až na ně přijde řada. Ninjové chodili do lesa ve skupinkách po dvou, vždy po pěti minutách, což měřila Ayame sama na stopkách, nebo na mobilu, nebo co to bylo. Mezi čekajícími panovala značná nervozita. Nibi se klepal stra... ehm, zimou, Wolfina si okusovala nehty, Shery si pro sebe něco mumlala a Chepa se snažil nepozorovaně připojit k Akatsuki. Jediný kdo se nebál byl asi Yomi a taky samozřejmě já, protože jsem s ním byl ve skupince. Vtom se z lesa ozval hrozný výkřik.
"AAAAAAAAAAA"
Všichni zatajili dech, jen Yumi oznámila:
"To byla Rebuš." Ve všech hrklo, kromě Zangara, který si někde právě povídal s Tobim a nevěděl co se děje.
"To už je druhá oběť Akatsuki." Šeptla Kagome. "Napřed Shangův medvídek a teď další."
"Třeba ji taky pohřbíme v bažině." Pomyslel si Tatarka.
A to už byla řada na Shijovi a Mikim. Hrdinně se vydali do děsivého lesa a po pár metrech je pohltila temnota, jenom v dálce svítila jedna z mnoha svíček, po kterých měli jít. Jako všichni ostatní i oni dostali instrukce, ať si ničeho nevšímají a tak vykročili vdál.
Ale najednou na ně vyskočil z křoví Shang, měl pomalovaný obličej vojenskými barvami a z helmi s baterkou mu trčelo luční kvítí, v jedné ruce držel kovovou tyč a v druhé granát. Zařval jako Godzila:
"UAAAAAAAAAAA!!!"
Miki zařval a rozběhl se špatným směrem někam do lesa, Shijo chvíli zůstal stát a potom se poroučel k zemi stejně jako mnoho otaku před ním. Shang zahodil granát a zalezl zpět do podrostu číhat na ostatní svoje bezmocné oběti.

Miki utíkal dál a dál lesem, když vtom zakopl a svalil se na zem. Pak si uvědomil, že nechal svého kamaráda napospas hrozivé stvůře a tak se vrátil, aby ho zachránil. Připlížil se zpět k místu odkud tušil, že vyrazil, když si chtěl zachránit život. Naštěstí jeho spolubydlící mu potom co ho Shang probral vyrazil naproti a tak se potkali někdy u toho starýho uschlýho buku, kde seděl jeden z Heřmanů. Ten, jakmile je spatřil, vyskočil a vzápětí se znovu složil, neboť se mu ozvalo revma, způsobené rozdáváním kliků po nocích. A tak jen zaskučel:
"OOOUUUUU!"
Oba chlapci se zastavili a zaposlouchali se. Zdálo se jim, jako kdyby slyšeli sovu, ale protože nic dalšího nezaregistrovali, po chvíli pokračovali dál. A tam už číhal na stromě Glock, k noze měl přivázané lano a držel se větve. Nebozí, nicnetušící chlapci se k němu blížili stále blíž a Glock slintal touhou už už je vyděsit. Miki konečně přišel až pod strom, na kterém se schovával děsivý, krvežíznivý, klikydávající sensei Glock. A najednou se pustil. Letěl dolů a lano měl přivázané jako při Bungee Jumpingu od nohy k větvi. Glockovi šílené oči se zableskli ve světle několika svíček a ve sklíčkách jeho brýlí se na krátký okamžik objevil odraz dvou vyděšených chlapců a to už otevřel pusu s hrozivými tesáky, vypůjčenými od Luke a tenoučkým hláskem vypískl:
"Dej si dva... AAAAAAAAAA!!!!!!"
Lano, kterým byl přivázaný ke stromu prasklo a Glock spadl s hlasitým křupnutím na zem. Oba naši hrdinové ani nedýchali.
"Glockenspiele." Řekl Shijo, který měl k tomuto senseiovi vždy úctu, asi jako jediný z celého tábora. "Není ti nic?" Glock byl potichu. Nastálé ticho narušovali jen supové, slétající se nad jeho tělem.
"Počkej zkusím mu tep." Navrhl Miki a začal se pomalu přesouvat k senseiovi, co kdyby to byla past. Dostal se až k němu a položil mu dva prsty na krk, pořád se nic nedělo.
"Nic necítím." Oznámil Miki a vtom Shijo propadl panice.
"Co budeme dělat? Budou si myslet, že jsme ho zabili! Musíme schovat tělo!" Shijo si v zoufalství rval vlasy, potom se vrhnul ke Glockovu tělu a začal ho táhnout hlouběji do lesa.

O pár minut později šli tou samou cestou Nibi s Yomim, a když Nibi viděl ten velký krtinec, rozhodl se ho rozkopat. Někdy tou dobou už se Miki se Shijem dostali na konec stezky, kde číhal Tobi. A ten, stejně jako Glock, od kterého to obšlehnul, na ně spadnul ze stromu. Naštěstí se netrefil a tak se jen posadil, řekl au a díval se za chlapci, pádícími někam do dáli.

A teď se vraťme k Nibimu a Yomimu. Když objevili Glockovu mrtvolu, původně si mysleli, že si z nich Jashin dělá srandu a tak Glocka pleskali po tvářích a snažili se ho vzbudit. To se jim povedlo. A to tak, že Nibi řekl:
"Glocku vstávej." Načež Yomi řekl:
"Glogu vstávej." A to byla zásadní chyba. Glock, zdající se mrtvým, vytřeštil nad tak hrozným komolením jeho jména oči, až mu spadly brýle a začal pomalu vstávat, přičemž mu zbělely a vypadaly hrůzou vlasy, poklesla brada a vystouply žíly jako kdyby měl Byakugan.
"Eh... Grrrr..." Zachroptěl, neschopen slova.
Yomi s Nibim vytušili problém, Yomi šestým smyslem a Nibi osmnáctým a tak začli utíkat.
"Uh... Uhj..." Vydal ze sebe ještě Glock a pak ho popadlo ještě větší šílenství než doteď a rozeběhl se za nimi nočním lesem. Řval pořád víc a víc jak se jeho zuřivost stupňovala.
"Dej si dvacet! Dej si čtyřicet! Dej si padesát! Dej si sto! Dej si..."

A to už jsme zpátky u našich dvou hrdinů. Po nějaké době vyměňování si názorů jestli se mají vrátit k hrozivému a děsivému Tobíkovi se vrátili k hrozivému a děsivému Tobíkovi, ten jim za malý poplatek, žvýkačku a dvě pětikoruny, chtěl vydat svého vězně, ale shledal, že zatímco lezl zpátky na strom se mu všichni rozutekly. A tak si nechal svůj úplatek a poradil chlapcům ať jdou zpátky do Konohy - kempu po svíčkách. Miki se Shijem se tedy vydali po svíčkách ven z lesa a cesta je zavedla na louku. V podrostu poskakovali blechy, pijavice, žáby, tasemnice, emzáci a podobný mršky a kolem svíčky v dáli poletovali můry a jeden orel mořský, Haliaeetus Albicilla. Kolem hochů něco proběhlo a vzápětí ještě něco a potom ještě něco co řvalo:
"Dej si dvamilionypětsettisícdvěstěosmanáct! Dej si dvamilionypětsettisícdvěstědevatenáct! ..."
Oba chlapci zůstali stát jako solný sloup, tedy dva solné sloupy.
"Co to bylo?" Zeptal se po chvíli Shijo.
"Nevím, asi reflex." Odpověděl Miki.
"Reflex?" Pokračoval dál v debatě Shijo.
"Jo, reflex." Zakončil ji Miki.
A tak šli dál přes louku, nad hlavami jim svítili hvězdy, galaxie, dvě letadla a jeden neidentifikovatelný objekt. Až konečně došli k zadní brance do Konohy, bylo už skoro ráno. A tak se vydali rovnou na nástup. Sice přišli pozdě, ale ten den nemuseli klikovat, protože Glock běhal někde po lese a vyřvával:
"Dej si šestmiliarddvěstěpadesátšestmilionůosmsetdvacetsedmtisícstopadesát! Dej si šestmiliarddvěstěpadesátšestmilionůosmsetdvacetsedmtisícstodevadesát! ..."

A tak to všechno dobře dopadlo.
Poznámky:

Za tohle mě Glock zabije xD

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Teru-chan | Web | 27. ledna 2011 v 15:06 | Reagovat

Minulej rok jsme jen prolízali les a ptali se bohů na cestu :D

2 Kagome | E-mail | 2. července 2015 v 17:03 | Reagovat

A na tohle narážím po x letech čirou náhodou :D :D Joo na Naruto tábor se vzpomíná moc hezky :) Zasmála jsem se, díky! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama