Narry Zotter-Prolog

27. srpna 2009 v 17:59 | KinKin, Út, 2009-08-25 |  N
Vydejme se na cestu časem a navštivme dobu, kdy mladý čaryninja Jirbus Jiraya Albus Percival Wulfric Brian Gama Ero Dumbledore, známímy nazývaný jednoduše Jirbus a Jibus,blízkými přáteli Zvrhlík se s vým kamarádem Grindelwaldem Podivuhodným Madarou kuly plány na ovládnutí světa a proměnění všech osob opačného pohlaví v náctileté dívenky.


Počkat, počkat, počkat!Tohle není ten pravý příběh.Ten, co jsem vám chtěla vyprávět se začíná v době kdy každé druhé jméno znělo jako nadávka a o moc nad světem čaryninjů a nečarunijů se snažil, podobně jako výše zmínění mladící jistý Vochimaru,známými nazývaní Chimaru a obdivovateli(tahle podivně slizká stvůra přátele neméla)Vochí(k).

Tedy, tento jeho záměr byl i úspěšný, do té doby než jistý nezletilý čaryninja odklonil jeho smrtelný útok čarymetem, takže vlastně porušil zákon, ale tento fakt nikoho nezajímal, protože se takto zbavili slizké nadvlády slizkého premiéra a jeho reklam na "Vochimarovi gumové stvůrky všech tvarů", které byly později přejmenovány na "Čaryninjovi gumové stvůrky všech tvarů" a staly se světovím trhákem.

Ale náš příběh nebude znít o slizkém Vochimarovi a ani o jeho podivohodných(a chutných)pochoutkách, ale o tom nezletilém chlapci který porušil zákon a tím chtěně-nechtěně zachránil svět, o Narrym Zotterovi!
Poznámky:

Tohle je mé naprosto první FF...vlastně nic extra,je to jen a pouze podivná smíšenina Naruta a HP xD.Tak doufám že se vám to aspoň trolilinku líbilo,případně jste nepoblili PC.Jinak také chci poděkovat sestře,bez které by toto dílo nevzniklo...je to docela krátké,ale další díl bude jednoznačně delší

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama