Love & Inriguest - 1. -3. díl

27. srpna 2009 v 18:14 | Yasu-chan, Čt, 2009-08-27 |  L

1. díl
,,Představuji vám nové členy."oznámil leader ležérně a ukázal na dvě dívky stojící vedle něj. Ta první, s růžovými vlasy, na ně pouze nenávistně kývla, zatímco ta druhá, s hnědými vlasy, se na ně usmála. ,,Jsem Sakura Haruno." oznámila růžovláska. ,,Já Yasu Choichi." přidala se bruneta, zamrkala hnědými oči a poté obě odešli s leaderem, aby jim ukázal pokoje.


Po jejich odchodu se mezi ostatními členy roztrhla debata o dívkách. Jedinou výjimkou byli Tobi, kterému zakázali účast, Konan, která na to neměla náladu, leader, který odešel s dívkami a Itachi, který seděl v rohu místnosti a přemýšlel nad vlastními věcmi.

,,Mě se líbí spíš ta Sakura." oznámil blonďák. ,,A co se ti na ni líbí, Deidaro? Vždyť nemá žádný prsa." protestoval Hidan. ,,Za to ta Yasu." zasnil se. ,,To nemůžeš aspoň chvilku koukat někam jinam?" zeptal se dotčeně Deidara, jelikož právě Hidan urazil jeho vysněnou dívku.. ,,Ne. Kvalitní sex je totiž ve vztahu hodně důležitej." odsekl vychytrale Hidan. ,,Mě se líbí obě dvě." ozval se Tobi, i přesto, že měl zákaz zúčastnit se diskuze. ,,Jsou krásné. Stejně jako Tobi." pokračoval a i přes jeho masku bylo vidět, že se usmívá štěstím. ,,Já souhlasím s Tobim." přitakal Kisame, který se až doteď držel opodál. ,,Hele! Pein!" zakřičel Hidan a všichni, až na Itachiho, se rozběhli k němu. Pein se chtěl dát na zběsilí útěk, ale nestihl to. Naštěstí ho nakonec nikdo nesrazil. ,,Kdo se líbí tobě?" zeptal se Deidara. ,,Konan." odsekl Pein, rázným krokem se otočil a stejně tak odešel.

,,Itachi!" zakřičel nadšeně Tobi a ukázal na Itachiho, který se krčil v rohu. ,,Tak která?" zeptal se Hidan a ostatní jen přikyvovali. ,,Povídej, Itachi." pobídl ho Kisame. Ihned se na něho nenávistně podíval a on jeho pohled zachytil. ,,Víš co tě teď čeká, že?" zeptal se Itachi. ,,Jo. Tak já to prádlo teda vyperu, no." odpověděl Kisame sklíčeně a odešel. ,,Dělej, Itachi." naštval se už trochu Deidara, když to Itachimu trvalo moc dlouho. ,,Žádná." odpověděl, stoupl a měl se na odchod. ,,Tak proč červenáš?" ..
Poznámky:

Tak snad se aspoň trošku líbí.. =D Na mém blogu měla celkem ohlasy, tak to snad nebude až tak hrozný.. =D

2.díl

,,Nečervenám." bránil se Uchiha dotčeně, jelikož ho prokoukli. ,,Podejte mu někdo zrcátko." zasyčel Hidan. Všichni se sborově podívali na Konan a doufali, že ona jim zrcátko dá. ,,K čemu vám bude, když vám zdrhl?" zeptala se a pokývala hlavou na místo, kde před chvílí starší z Uchihů stál. ,,Sakra." ulevil si Deidara a svalil se na křeslo, kde Itachi seděl. ,,V tohmle je vážně dobrej." přisadil ještě.

Itachi běžel dlouhou chodbou a hledal jakýkoliv pokoj, kde by se schoval. Do svého nemohl, tam by ho našli. Sem tam se díval za sebe a kontroloval, jestli za ním někdo neběží a pak, při jednom z tohoto dívání za sebe, se ocitl na zemi. Nějak ho to nebolelo, jako spíš, že ho štvalo, to ponížení. Pak ale na ponížení zapomněl, jelikož si uvědomil , že se s někým srazil.

,,Gomen." omluvila se dívka a sklopila omluvně hlavu. Až pak si uvědomil, že osoba, která se s ním srazila, byla Yasu. ,,Yasu." vyjekl překvapeně. ,,Itachi." vyjekla i ona. ,,Gomen." omluvil se. ,,Kam to běžíš?" zeptal se a zadíval se do hnědé barvy jejich očí. ,,Utíkám před Sakurou." zasmála se. ,,Má zase tu svoji zabijáckou náladu." přisadila. ,,Já před něma." ukázal za sebe, kde byl vchod do společenské místnosti a odkud se ozývaly výkřiky ostatních.

,,Eeee." Yasu ukázala za Itachiho. Podíval se tím směrem a zjistil, že všichni běží za nimi. Co nejrychleji chytl Yasu do náruče a přenesl se s ní daleko do lesa.

,,Díky, ale už mě můžeš pustit." povzdychla si, když ji už několik minut držel v náručí uprostřed lesa a koukal vystrašeně na jeden bod. ,,Itachi!" zakřičela mu do ucha. Automaticky ji pustil, Yasu spadla, a on jako veverka vyšplhal po stromě až na úplný konec. ,,Já nezrudl!" zakřičel z ničeho nic Uchiha z vrchu stromu. ,,Sem tady jenom já, Itachi." upozornila a podle usouzení, že to bude trvat ještě dlouho, se posadila na zem...
Poznámky:

Další dílek je na světě..Děkuju předem za komenty, i když něják extra ani nedoufám, že nějáký budou.. =D

3.díl

***
,,Ty šmejde! Ihned mi vrať tu podprsenku, nebo tě s ní uškrtím!" zakřičela a dál běžela za ním. ,,Ne! Já ti říkal, že nemám rád tyhle roztomilý podprsenky a ty si ju stejně oblečeš, když du za tebou." zakřičí a dál utíká dlouhou chodbou. ,,Ale jak sem měla vědět, že deš za mnou?" bránila se. ,,Chodím tam v tenhle čas pořád." odsekne. ,,Ode dneška, co?" odsekne a hodí po něm svou botu, kterou si sundala. ,,Mám tě." zaraduje se a sedne si obkročmo na něj. Podprsenku mu vytrhne z rukou a přiloží mu ji ke krku. ,,Já říkala, že tě tou podprsenkou uškrtím." vyplázne na něj jazyk a začne se svým škrcením.

,,Ihned přestaňte! Oba dva!" přiběhne muž a naštvaně se na ně podívá. ,,Sasuke-kun, udělala ti něco?" strachuje se Orochimaru a chytne jej kolem paží. Sasuke na ni vyplázne jazyk a ona se naštve. ,,No jasně. Já tady taky vůbec nemusím bejt." upozorní a otočí se. ,,Hinata-san." vyjekne Orochimaru. ,,Omluv se ji, Sasuke." ,,Nikdy, nebo půjdu já." ,,Ale já vás oba potřebuju." rozpláče se Sennin. ,,Máme volnou cestu." zaraduje se Hinata a rozeběhne se na Sasukeho. Ale vzhledem k tomu, že chodbu, po níž utíkají, je nově naleštěná a ona nemá botu, uklouzne a spadne přímo na Sasukeho ...

***
,,Ihned slez dolů, Itachi!" vykřikne už trochu zoufale, když už pět hodin sedí na zemi. ,,Ale oni..." ,,Oni co? Pokud vím, tak to ty, seš ten slavnej a silnej starší Uchiha." odpoví a tím ho přinutí s
lést. ,,O tomhle výletě nikomu říkat nebudeme, dobře?" zeptá se, když se vrátí do své normální podoby. ,,Co za to?" odsekne a vyplázne na něj jazyk. Itachi na chvíli zapřemýšlí, ale pak si ji prohlídne od hlavy až k patě. Nakonec, než se stihne Yasu nadát, spojí jejich rty v jedny.

Chvílí nechá oči otevřené, jelikož nechápe Itachiho chování, pak se ale nechá unést Itachiho krásnými polibky. Itachi nakonec jejich rty rozpojí, i přesto, že sám nechtěl. Proto ji potom obejme. ,,Stačí, nebo to nestačilo?" zašeptá ji ještě do ucha. ,,Přesvědčil si mě." odpoví mu taktéž do ucha a pak už jen počká, až se od ní odpojí...
Poznámky:

=D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama