Láska v Konoze 1 - 6 díl

27. srpna 2009 v 17:47 | georginho96, Čt, 2009-08-27 |  L
Láska v Konoze 1 díl

Tenhle příběh bude vypravět o velké lasce.Jak už jste si mohli odůvodnit z názvu bude se to odehrávat v Konoze.V hlavní roli bude Haruno Sakura a Uchiha Sasuke a hodně dalších.
Jednoho krásného letního dne za zvonil budíček CRRRRR .Sakura se zvedla z postele protřela si rozespale oči a zívla. Podívala se z okna ven a viděla město v pohybu dole se to jen hemžilo lidmi.Převlékla se z noční košile a šla do koupelny umit svou nádhernou tvář.Umila se a šla se nasnídat . Vzala si lupínky s mlékem a pomerančový džus.Když se najedla řekla si že si bude číst svou knihu o Lásce v Konoze.Sedla si na své křeslo a začala číst.V tom nedko zaklepak na dveře.
The End 1 dílu


Láska v Konoze 2 díl

Sakura se zvedla a podívala se kukátkem kdo je za dveřmi. A za dveřmi stal Naruto . Sakura otevřela dveře a řekla co tady chces ty ubozaku a naruto dal před sebe ruku kterou měl za zady a v ní byl nádherny puget růží. Sakura nevěřila vlastním očim a řekla si žeby Naruto nebyl takovy jaky jsem sy mislela?Klekl si na kolena a řekl Sakuro chan budes se mnou chodit?Sakura nato hm no mmm nevim . A naráz dým a Sakura si pomysli bylo to Hange?

The End 2 dílu

Láska v Konoze 3 díl

Když se dým rozplynul oběvil se tam Rock lee.Sakura co tady dělaš ty dmnte o co se tady pokoušíš? Vypadni a zabouchla dveřmi.Šla si sednout a číst si .Četla asi půl hodiny když v tom zase někdo zaklepal . Zvedla se a zařvala cotady zase chces a otevřela dveře za nimiž stal Kakahashi Sensei a ona Kakashi pardon omlouvam se ja jsem myslela ža tady je Rock Lee . Kahashi na to aha . Mam pro tebe velmi dulezitou správu.Nadechl se a.

The End 3 dílu

Láska v Konoze 4 díl

Pujdeme na misi. Sakura na misi? Cože teď to nee. Pockat pujde aji Sasuke kun? Kakahashi ANO pujde cely team 7 . JUPIIIIII pujdu se SASUKEM , ale ne tam bude aji ten otrava Naruto.
O co se jedna sensei?Tato mise bude velmi nebezpečná mužete v ní aji umřít . Co že??
Ano bude nebezpečná byl bych rád kdybys to řekla zbytku teamu? Ano sensei.
Klep Klep . Ahoj Sasuke posílá me Kahashi jestli bych ti mohla vzkázat ze zítra rano pujdem na důležitou a nebezpečnou misi ve které mužeme i umřít. Aha diky Sakuro chan řekl Sasuke a kde a kdy mame být?v 5:00 na mostě za městem aha diky a zavřel dveře domu . Jupiii bavila sem se s Sasukem nejhezčím klukem na celém světe.Kdyby mě tak miloval jako v té knížce Láska v Konoze ach jo.

The End 4 dílu

Láska v Konoze 5 díl

Tam ten kluk tu holku miluje , ale nechce jí to říct a ja ho taky miluju . A teď mam jit za tim pitomcem Narutem? Klep Klep ano Sakuro chan ozvalo se ještě než se otevřely dveře ja tě taky miluju . Ty pako o co se tady snžíš ty ubožáku . Ty jsi mi nechtěla říct že mě miluješ ?
NEEE fuj to bych nikdy neřekla . Mam ti říct že se de na misi na které mužeme i umřít sraz je zítra ráno na mostě za městem v 5:00 . Aha diky Sakuro chan a nechces jít nachvíli na návštěvu vařím si rámen na jídlo nedáš si taky? NEE nazdar . a a ahoj .
Když Sakura šla domů šla přes trh a tam viděla rámen special . Takže je možne že umřeme co kdybych udělala narutovi a Sasukemu radost?? Jo to je super napad řekla si a koupila dva rámeny special.

The End 5 dílu

Láska v Konoze 6 díl

Šla první za sasukem ale on nebyl doma . Řekla si no co dám mu to potom . Tak Šla za Narutem , ale ten taky nebyl doma . Sakra tak mu to dam taky pozdeji a pujdu si sednou na támhle tu lavíčku . Sasukeho mezitim taky napadlo udělat těm dvoum radost tak sel na trh a tam viděl ramen special tak timhle bych jim radost snad udělal . A koupil ramen special . Naruta napodlo uplně to stejn takže také koupil ramen special a šel domu mezitim potkal po cestě Sasukeho a saske tebe jsem hledal tady něco maš a dal mu ramen special a sasuke dal ramen special naruto vi a to je nahoda řekli si Sal a sasuke dal ramen special naruto vi a to je nahoda řekli si Sasuke zvu tě ke mně domu naten ramen
Saske řekl.

The End 6 dílu

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama