Kazega - zrození (Kazumirou a Egaraki)

1. srpna 2009 v 8:55 | Xader, St, 2009-07-22 |  K
Tak začnu od začátku: Byly jednou dvě "stvoření" : Kazumirou a Egaraki. Proč zrovna stvoření? Protože byly stvořeni...a čím? Chakrou. Přesněji: když někdo použije jutsu, jakékoliv, používá přitom chakru. Malinká část použité chakry se dostane ven, většinou vydechnutím uživatele přes plíce, kde se přesouvá chakra do paží, do mozku a do srdce z celého těla. A nahromazením vypuštěné chakry na jednom místě vznikají tzv. "chakrová stvoření". Zatím vznikla jen dvě: Kazumirou a Egaraki.


Ze začátku to byly vlastně jen koule chakry, které vypadaly jak Rasengan. Ale postupným nahromazováním chakry na tyto dvě koule se koule zvětšovaly, a s tím, jak přicházela chakra, přicházely i lidské rysy. Tak měla chakrová stvoření tím více podobu lidí, až se z nich stali lidé. Ikdyž ne plnohodnotní a nesmrtelní.
Kazumirou je chakrové stvoření s podobou muže, Egaraki s podobou ženy. Jednou je našel dřevorubec oba dva ležet vedle sebe v lese. Byli v bezvědomí, a tak je vzal k sobě do chaty, kousek od Konohy. Pověděl známému, že našel dva lidi v bezvědomí a řekl mu, ať s ním půjde do Konohy a vezme ty dva do nemocnice.
V Konoze je s "cizinci" moc nepřivítali, ale vzali je přesto do nemocnice. Až "cizinci nabyli vědomí, vůbec nic si nepamatovali. Taky-že by si nic pamatovat neměli, což po týdnu lékaři zjistili. Zjistili, že jsou to chakrová stoření, ale že nemusí být škodná. Rozhodli se proto, že to zachovají v tajnosti a že to budou vědět oni sami, lékaři, Hokage a velení Konohy. Mužské stvoření pojmenovali Kazumirou a ženské stvoření pojmenovali Egaraki.
Kazumirou a Egaraki se poté rozhodli stát ninji, ale pod velením nějakého jounina. Jako super sehraná dvojka ninjů žili mnoho let, stali se přirozenými obyvateli a ostatní si je oblíbili. Měli mnoho přátel a málo nepřátel. Postupně ale jejich chakra začala chabnout, až ochabla úplně. Dalo by se říct, že umírali. Chakra, která je tvořila, putovala z jejich těl zas někam jinam, kde se zrodí další chakrové stvoření. Ale když jim ještě trošku chakry zůstalo, dotkli se sebe rukama a splynuli v sebe. Tak se vytvořila jiná chakra, jiná chakrová koule, která zas bude sbírat chakru a zas vyroste v člověka - Kazegu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama