Hidanova sestra aneb normální rodinka

23. srpna 2009 v 9:43 | DeiDei girl-uchiha, St, 2009-08-19 |  H
Tohle je moje první povídka tak se nedivte že je taková jaká je ale jen TY můžeš posoudit jaká tak přeji pěkné počteníčko a plosím komentky

Lokace:svět Anime
Přesnější lokace:Naruto svět
Ještě přesnější lokace : akatsuki úkryt

Čas:14 05


Byl krásný letní den a slunce hřálo všichni v úkrytu byly nerovzní. Dnes měla přijet Hidanova sestra. Žužlaly si vlasi nebo kousaly nehty, samozřejmně až na Hidana který si něco mumlal v rohu místosti a na Tobiho který běhal po úkrytu a řval něco v tom smyslu že je hodný chlapec a nezaslouží si být tak nervozní.Jak jinak.Asi po 5ti minutách někdo zazvonil.Všichni hlasitě polkli.Až na Hidana.Ten plný odhodlání (co mně to napadá X DD) šel otevřít .A kdo nestál za dveřmi, pošťačka!!!!!Hidan s klidem převzal od pošťačky poštu a každému rozdal jeho dopis.Asi po půl hodině někdo znovu zazvonil opět všichni polkly dokonce i Hidan.Sebral se a šel otevřít.Ale když to udělal málem to sním šlehlo o zem.Ve dveřích stála 162cm vysoká bělovlasá dívka jak z reklami na tužidlo na vlasy.Oči mněla jako Angelina Jolie a postavu jako Myley Cyrus.S klidem Hidana pozdravila.Ahoj bráško.Hidan ze sebe dostal jenom Č..čau....ségra...Jmenovala se Emi.Bylo jí 23 let a na sobě měla fialový top nad ledviny,fialovou minisukni a černé legíny nad kolena(ne není to Ino).Vešla dovnitř a se všemi se seznámila.Se skoro všemi ještě se nepozdravila s Dedarou.Znali se už od akademie.Na pokoji spala s Hidanem který na ni nenechal dopustit.Kakuzu spal se Zetsuem. Z těch svých "vlasů" si kolem sebe udělal ochraný štít.Tak to bylo 2 týdny.Nakonec se Emi rozhodla že se k Akatsuki přidá. Hidan tím nebyl zrovna nadšený ale dovolil jí to.I když věděl že Emi je úplně jedno co si o tom myslí.Dnes nastal den D den kdy měla Emi splnit svou prví misi,v týmu byla s Deidarou a Tobim. Málem Tobiho zabila ale ovládla se.Dnes měli za úkol ukrást pro Peina pircing z diamantu.Byl to skvělý tým.Všechny mise perfektně zplnily.A tak se zrodila legenda o tří legendárních postrachů.I když Emi a Deidara mise plnily a Tobi se jen díval,nikdo to neřešil.
Poznámky:

Pro tuto povídku jsem se nechala inspirovat především povídkou:Deidarova sestra aneb divná rodinka tak se outorce omlouvám.A zároveň děkuji.A zároveň bych vás znova chtěla poprosit o komentky dívám se sem každý den a pořád nic!!!! Plosíííím.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy | 25. srpna 2009 v 12:25 | Reagovat

Krásna poviedka, aj keď dosť krátka a veľmi málo priamej reči.. ale ináč si zaslúžiš pochvalu xD

2 DeiDei girl-uchiha | 25. září 2009 v 18:39 | Reagovat

moooccc tï děkuju  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama