Deník, přítel evendžra

23. srpna 2009 v 9:35 | Sakura-sama, Pá, 2009-08-21 |  D
Čtěte!
Ach jo...poslední dobou mám nějakou úchylku na shazování Sasana a Ora...Snad mi odpustíte .
Tahle FF bude psána dosti netradičním stylem...takové Sasukeho poznámky za dobu pobytu u Orochimara.
No...uvidíte sami. Snad mě neoběsíte, neuseknete mi hlavu a nepoužijete žádnou z dalších 600ti možných hodně krutých druhů smrti, 450ti středně drsných a pouhé stovky tak milých, že by se s nimi nikdo neobtěžoval . (Pozor! Tento příběh obsahuje spoiler!)Milý deníčku,
jmenuji se Sasuke, Sasuke Uchiha. Je to fakt drsný jméno, škoda jen, že za chvíli budu poslední, kdo to příjmení bude nosit, protože zabiju svýho bratra, kterej mi vyvraždil klan. Teda, uznávám, že otec byl otravný neustálým přepínáním programů v telce, matka nám do domu tahala kdekoho, a vůbec byli všichni oprsklý, namyšlený a zlý (hlavně na mě), ale to není důvod k zabíjení (I když uznávám, zabíjelo se kvůli větším kravinám a nikdo do toho nekecal. Asi nechtěl bejt v příští vteřině tuhej...)! A stejně jsem ho neměl rád. Krad mi lízátka...!

Nový poznatek: Kabuto neumí vařit.
Novější poznatek: Z Kabutem uvařenýho jídla je na zvracení.
Nejnovější poznatek: Po požití tří lžic mi odumřely chuťové buňky, takže jsem zbytek snědl bez námitek.

Jednou jsem se divil, co Oroxicht (vysoce důvěrné oslovení) zase spolknul. On je totiž zvyklý (ale já ne a je vidět, že ani Kabuto si na ten pohled ještě nezvykl) zvracet nejrůznější věci, od svých domácích mazlíčků přes zbraně až po sebe samotného. Když začal fialovět, v prvních pár minutách jsem si myslel, že chce splynout se svou nááádhernou fialovou mašličkou. Pak mi to ale došlo! Spolknul svůj jazyk! Kabuto se snažil svého milence zachránit, stihl to. Já se ale tak chechtal, že vznikla ozvěna, Orosliza (Další důvěrné oslovení. Jsme si čím dál blíž...) rozbolela hlava a vyzvracel krabici Lego Duplo. Nikdy jsem nepřišel na to, jak se do něj tolik věcí vejde, zato jsem ale měl chuť mu vrazit, protože chyběly všechny červené kostky...

Poznámka:
Až se pokusím zničit Konohu, musím sdělit několik věcí:
Narutovi: Máš smůlu. Už se nikdy nevrátím. Líbí se mi věci, co pro mne Orík zvrací, Kabuto dobře vaří (i když nevím co), mám tu kamarády zabijáky a NIKDY, OPRAVDU NIKDY JSEM TĚ NEMILOVAL!
Sakuře: Snad souhlasíš s tím, že si tě vezmu. Čistě kvůli SasuSaku, zní to cool a růžová se hodí k černý.
Ině: Můžeš být moje druhá manželka. Vždycky jsem ujížděl na blondýnách.
Gaarovi: Nedělej mi konkurenci! To já jsem nejvíc cool, sexy a tak vůbec! (A sakra...on je to Kazekage...no holt budu muset zničit i Písečnou...)
Kibovi: Neměl jsem tě rád. Tvůj pes mi vždycky pomočil boty.
Kakashimu: Nemám tě rád. Jako ukrást někomu peníze, tělo, nebo střechu nad hlavou, uznávám, v pohodě. Ale OKO?!
Tsunade: Měl jsem tě rád. Máš mnoho předností, z nichž většinu radši nebudu zmiňovat, já totiž opravdu nechci skončit s rozlámaným tělem na hromadě odpadků z tvojí kanceláře mezi lahvemi od saké a...no dobře, už mlčím!
No, myslím, že to prozatím bude stačit. Jo, a ještě pro Itachiho:
ZABIJU TĚ!!! (jedním ze 600 způsobů kruté smrti)

Seznam věcí, co chci (nejen vyzvracením, ale i jinou, méně nechutnou cestou):
-Lego Duplo
-Itachiho woodoo panenku
-domácího mazlíčka
-společné foto s podpisem
-nové oblečení (Mimochodem: miluju rozhalenky!)
-vlastní fanklub
-Orocedes (vylepšený mercedes)
-hezčí pokoj (Ty kamenné stěny mě deprimují a strohé zařízení místností je známkou malé inspirace návrhářů. Mimochodem: trpím arachnofobií, klaustrofobií a zrovna tu leze jeden velkej áááááááááááááá!)
-vlastní Avon lady (dovedena násilím)
-chci, aby Orochníček oživil mého kamaráda, toho, co všem pořád ukazoval...no, jak to říct....tak dobře! Kosti!
Snad to zatím stačí (i Orochimarovi už je ze všeho toho zvracení trochu šoufl)

Do úkrytu přišli noví kamarádi! Tady je seznam:
Karin: Pořád mě objímá a říká mi, jak jsem strašně sexy, cool, úžasný a krásný...No, prominu jí to, aspoň do doby, než si vezmu Sakuru a Ino. Mohla by to být konec konců moje třetí manželka! (Teď když se na to tak dívám, mohl bych si udělat sbírku! Já mám černé vlasy, Sakča je narůžovo, pak je tu ta peroxidka, rudovlasá Karin...Kdo má hnědé vlasy....TenTen! I když...je pravda že Neji je má takové hebké a lesklé...eh, co to píšu?!
Juugo: Víc si povídá s rybou v akvárku než se mnou...nemám ho rád!
Suigetsu: Jak jen ho popsat? Zubatá potvora? Roztékající se puding? Nebo další do Sbírky?!

Filosofická otázka:
Jde mluvit se zvířaty?
Juugo to dokáže, takže ANO.
Podle pohádky musím sníst maso z hada, abych porozuměl zvířecí řeči.
Snědl jsem Mandu. Výsledek: točí se mi hlava a šumí mi v uších.
Přišel jsem na jednu věc: Orík je v podstatě had!
Mluvím s Orem a rozumím tomu, co říká.
Závěr: umím mluvit se zvířaty!

Orochimaru mě naštval: už nechce zvracet! (Prý má citlivý žaludek)

Kabuto mě naštval: už nechce vařit! (Feminista)

Kimimaro mě naštval: umřel! (Umírají jen zbabělci. To měl radši utéct...)

Karin mě naštvala: dělala se mnou věci, o kterých nevím, co si mám myslet! (Uklízela se mnou pokoj)

Hurá! Do úkrytu zavedli elektřinu, takže teď máme místo pravých pochodní umělé. Já jsem dostal počítač, Karin mobil, Suigetsu světelný meč, Juugo umělé ryby (aspoň už je nemůže učit sprostá slova), Kabuto televizi za věrné služby a Oro něco jako transformátor hlasu, protože tou jeho laskavou fistulí opravdu nemůže mluvit s nepřáteli. Sranda skončila, když jsme zůstali bez eletřiny, protože Skleróza-sama zapomněl zaplatit účet...

Zabil jsem Orochimara. (Měl zvracet, nezvracel, má to mít)

Zabil jsem Deidaru. (Prej "umělec")

Zabil jsem Itachiho (Třikrát hurááá!)

Protože jsem všechny tyhle zabil, a Kabuto byl Orochimarův milenec, tak mě teď nenávidí. Karin rozhodla, že odejdeme, společně se Suigetsem a Juugem. Naprosto neoriginálně pak pokřtila nový tým Hebi (další člověk v mém okolí bez špetky fantazie), a rozhodla, že se přidáme k Akatsuki (kde na ty nápady chodí..). Tam nás přijal nějaký chlap (nebo žena s transformátorem hlasu?) s oranžovou maskou, a hned na nás vyprskl (v překladu: poprskal si masku), že máme chytit nějakou osmiocasou potvoru. To tak! Ještě si zničím účes! Nový úkol: zabít Tobiho.

Oblíbená věta Jinchuurikiho osmiocasého: Jsem vaše včelička!
Oblíbenější věta Jinchuurikiho osmiocasého: Bzzz
Nejoblíbenější věta Jinchuurikiho osmiocasého: Jdeme na to! Jachááá! (+ šílený výraz)

Mezitím, co jsme (neúspěšně) chytali osmiocasého, ten hnusák Pein se uráčil zničit Listovou místo mě! Grrr!!!
Nový úkol: zabít Peina (ach jo, ten seznam už se zase moc rozrůstá...). Dostaly se k nám zprávy, že ve vesnici je nový Hokage. Prý vydal povolení, aby mě zabili, ale já jsem přece ještě mladýýý! Úkol: zabít.

V tuhle chvíli jsme na srazu kagů (samozřejmě že tajně). Je to příležitost ke splnění úkolu: zabít Hokageho. Zatím se stalo toto: kagové se pohádali, bratr včeličky rozbil stůl, zase se pohádali, pak dolů skočili ochránci...panebože...vždyť už jsou horší než poslanci! (Ne že bych tušil, co to poslanec je.) Milý deníčku, prozatím končím. Bude se zabíjet a já nechci, aby tvé nádherné růžové stránky byly pocákány čerstvou krví padlých...prozatím sbohem, příteli...snad se ještě shledáme, smrk...


super-extra-hyper-mega-cool-sexy evendžr
Poznámky:

Hotovo...nějak mi došla fantazie, proto je to tak krátký. Snad tedy ve zdraví přežiju, aniž bych byla uškrcena/otrávena/rozsekána na kousíčky řeznickým nožem/vržena z útesu atd.
(to byla střední kategorie).
Přijmu jakýkoliv komentář!


Na závěr
Pokud se vám nelíbí, že si dělám legraci ze Sasukeho a Orochimara, nehodnoťte mou FF prosím podle tohoto kritéria. Každý máme svého oblíbence, ale i ty, které zrovna nemusíme. Moc děkuju, pokud jste dočetli až sem .

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama