Cesta kolem Warcraftu za 365 dní,1: Zvedněte zadky!

30. srpna 2009 v 13:46 | Mariňák Mashinka, Po, 2009-08-24 |  C, Č
Vypadalo to na další nudný den v Akatsuki. Všechno se ale změnilo, když si Itachi potřeboval odskočit při snídani.
"Dneska se stane něco mimořádného," poznamenal Kisame, jak se tak díval za Itachim, jdoucím na toalety.
"Proč tak soudíš?" pronesl mezi dvěma sousty Hidan.
"Odskočil si během snídaně," řekl Kisame."A taky šéf se nepřišel najíst."


"A jo, ku*va," uvědomil si Hidan a vyjekl, když ho Tobi chytil za nohu."Tobi, co to vyvádíš?"
"Tobi hledá šéfa," odpověděl Tobi.
"Pod stolem?" opáčil Hidan. Deidara vyprskl smíchy trochu drobků z chleba, který pojídal. Kakuzu se od něj znechuceně odtáhl. Tobi se zamračil. A nebo si to spíš můžeme domyslet.
Tu náhle do místnosti vešel Pein.(Ano, vešel, nikoliv vtrhl, jako to bývá jeho zvykem) Všude zavládlo ticho.
"Takže...mám pro vás malé překvapení." Nikdo se neozval, všichni jen nečinně poslouchali Peina."A...jde o to, že...hmm.." Pein začal koktat.
"Vymáčkněte se, šé -!" Sasori stačil strčit Tobimu ruku pod masku a vyhledat jí pusu dřív, než stačil doříct celou větu. Peinovi ten náznak však stačil.
"Tobi.." začal velice mile, dokonc se i několikrát otřásl krátkým smíchem, potom však praštil do stolu tak, že ti, co měli obličej nad talířem, byli potřísněni svým jídlem."..ty malej hajzle, jak se opovažuješ mě pobízet k mluvě?!" Tobi se zbavil Sasoriho ruky a v jeho oku se blýskl sharingan. Pein vypadal zaražen. Odtrhl zrak od Tobiho a nenuceně pokračoval ve vysvětlování "překvapení", jako by se faux pas s koktáním nestalo.
"..z toho vyplývá, že pojedeme na cestu kolem světa!" dokončil Pein svůj monolog a zhluboka se nadechl. Všichni tuto zprávu přijali s výrazem přejeté žáby.
"Tak a teď si všichni běžte zabalit věci. No šup, šup!" popohnal je.
"Néééééééééééé," ozvalo se otráveně publikum. Peinovy před chvílí něžné rysy ztvrdly.
"Zvedněte ty svý líný pr*ele a běžte si zabalt saky paky!" zaječel a všichni se třeskurychle zvedli a pádili si to do svých pokojů."Máte na to deset minut!" zakřičel ještě. Odpovědí mu bylo třísknutí devíti dveří. Zeširoka se usmál jen tak sám pro sebe a šel si též zabalit.

Za dvacet minut již všichni přešlapovali před sídlem a už se čekalo jenom na Kakuza.
"Co tam ten pablb dělá?" Hidan se natahoval přes hlavy jeho kolegů a hledal černou masku a nenápadný hnědý kufřík.
"Balí," uklidnil ho Itachi, který právě vyšel z domu s kufry černé barvy a nálepkami sharinganu. Hidan si povzdechl a jen mávl rukou a málem vrazil do Sasoriho, za kterým se utvořila malá fronta.
"Říkám ti, Deidaro, tomu ptákovi z jílu udělej špičatej zob - promiň, Hidane - zobák!" říkal právě Sasori.
"Ale co když se zlomí? Nechci aby někdo kromě mě používal mé umění - přestaň mi škubat s cestovním plášťem, Tobi!" osopil se Deidara na Tobiho, který okamžitě stáhl chtivou ruku z jílu. I Sasori, podobně jako Hidan, si povzdechl a mávl rukou. O pár metrů dál probíhala hádka mezi černou a bílou.
"Černá je lepší než bílá, protože je temnější a míň holčičí," tvrdila černá půlka.
"Houby s voctem! Proč by mla bejt holčičí, prosimtě?"
"Holky jí hodně používaj," pokrčila rameny, respektive ramenem čenrá půlka.
"Pche! To určitě. Povím ti, kdo hodně používá černou - EMO a GAYOVÉ!" Bílá půlka se začala chechtat. Černá půlka jí šťouchla do oka a bílá zmlkla.
"Nechte těch hádek. To chcete spáchat sebevraždu?" povzdychl si Kisame a začal se rozhlížet po Itachim.
"Promiň," omluvila se bílá a černá pokračovala."jsme trochu nervózní, když -" V tu chvíli Pein zatleskal, aby nastal klid, a začal:
"Vážení, a několik minut vyrazíme. Počítám, zabalili jste si kartáčky? Nehodlám čuchat ten smrad z vašich... úst. Aha, Kakuzu už vyšel. Takže lidi, jsme všichni? Můžem jet?" Konan se zvedla na špičky a všechny přepočítala.
"Jeden chybí," nahlásila. Pein se zamračil. Po chvíli se mu ale tvář rozjasnila a zavolal:"Tobi, nelep se tak na Deidaru, ať vás můžeme spočítat!" Někdo v davu se odlepil od druhého. Konan všechny znovu přepočítala a pak kývla na Peina. Pein se na ni usmál a ještě než se otočil, periferním viděním viděl, jak se Konan udělaly na tvářích dva ruměnce. Poté vyskočil na strom a společně s ním tak udělal i Itachi, Kakuzu, Hidan, Tobi a Sasori. Zetsu si šel po svých(kořínkách), Konan měla papírová křídla a Deidara letěl na svém ptáčkovi z jílu. Na Peinovo několikáté pobídnutí ("Hněte konečně kostrou, lidi!") všichni vyrazili z místa. A tak se Akatsuki vydali na cestu, kterou si dozajista budou pamatovat ještě dlouho..
Poznámky:

"Cizí slova"
faux pas - trapas
výraz přejeté žáby - moje oblíbené.. O______________o
Ať se vám líbí

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama