Akatsuki u moře by DeiDei girl-uchiha

30. srpna 2009 v 13:39 | DeiDei girl-uchiha, St, 2009-08-26 |  A
Jednoho dne se v Akatsuki začal projevovat stres,který sebou jejich práce obnáší.
První si toho všiml Pein..Hidan 2x vynechal rituál,Kakuzu zapomněl krást,Konan si nezašla do papírnictví pro doplnění zásob,Zetsu neřešil žádné hádky,Kisame nenakrmil rybyčky,Tobi nikoho neotravoval, Deidara ani 1x za týden neřekl že umění je výbuch,a Itachi si na noc nezrušil Sharingan.


A tak Pein chtě nechtě musel požádat Madaru o dovolenou.I když to Pein nečekal,Madara mu dovolenou povolil.Celé 2měsíce u moře.

Jakmile to oznámil Akatsuki nikdo nevěděl jak má reagovat.Ale nakonec všichni otevřeli pusu dokořán a vykulili oči 2 metry před sebe.Jak jinak.První se vzpamatovala Konan.Nenápadně vzala pořád ztuhlému Kakuzuovy z kapsy peněženku a už si to mířila do obchodu s plavkami.Asi 20minut po tom se vzpamatoval zbytek.Rychlostí blesků utíkaly za Konan do obchodu.

Konan nebyla jediná kdo si potřeboval koupit plavky.Když si to mířily k pokladně Kakuzu je zastavil,očkem koukl na Hidana,ten obrátil oči v sloup,vylezl si na pás a začal se propichovat a všechno kolem sebe bourat.Kakuzu všem poručil aby vyběhly z obchodu než si jich někdo všimne, nakonec se k nim přidal i Hidan.

Pein zajistil odvoz a všechno ostatní.Kakuzovy se ze začátku vůbec platit nechtělo sle nakonec ho Pein po dvou hodinách přemluvil aby zaplatil.Cesta do Karibiku trvala dva dny.Hned jakmile letadlo ve kterém letěli přistálo všichni Akatsuki si nasadily sluneční brýle a výraz jsem cool jak kostka ledu.

Až po tom vystoupily.Zašli do hotelu si co nejrychleji vybalit věci.Proč?Protože:Konan,Hidan a Deidara se chtěly opalovat,Zetsu se šel podívat na palmy,Kisame si dal se zbytkem Aka-bandy závod na prkně(s půjčovny).Na pokoji byli po čtyřech.

Pokoj číslo 102 dostaly:Tobi,Deidara,Itachi a Kisame.Na pokoji 103byly:Hidan,Kakuzu,Pein,Konan.A Zetsu?Ten šel pod stan.Den1.:Konan i když to nikdo nečekal si šla taky za závodit a byla první.Řekla:Když mi bylo čtrnáct let přeplavala jsem tichý oceán.Hidan:*myslí si*tak proto má modré vlasy.Den2.se moc nelišil.až na jednu věc:k obědu neměli sushi jak byly zviklí s Tokia ale měli.....trochu napětí.............rizoto!!!!!!!!(pozn.autora-já vm divný)

A samozřejmě tam měli prožít svou první noc.
Na pokoji 102:Tobi!!!!Deidara: Přestan tam skákat po posteli!!!!Jak se tam pak mám vyspat????Tobi:Já budu spát nahoře vy dole jo? Deidara: Ne,bude to takhle.na 1. posteli budu já dole a Kisame nahoře.Na druhé buděš ty nahoře a Itachi dole jasný?Všichni(v pokoji)na něj vyjeveně zírali.

Nikdo z nich kromě Itachiho to nepochopil.Šel se vedle zeptat Konan jestly by mu dala papírky.Ona mu je dala.Itachi se vrátil do jejich pokoje a papírky se jmény pokládal na postel(e).pokračování za týden…
Poznámky:

Argitaou!Tohle je moje 2.povídka!doufám že se líbí.Pokračování za týden.Pls komentky!!!! 00 ___ n___n

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama