Ajumi Namikaze-Hime no Konoha 1-Aisushi no gakure

9. srpna 2009 v 19:12 | Ajumi, St, 2009-08-05 |  A
Když jsem se vzbudila,měla jsem na sobě vrstvu sněhu,bylo mi moc zima a tak jsem se posadila k ještě doutnajícímu ohništi.Nemohu se zdržet déle.I přesto jaká je mi zima a jen teplo sálající z ohniště mi pomáhá abych nezmrzla.Musím se ale hnout z místa.......Už je to totiž celých pět dní co jsem se vydala na cestu,za tu dobu mohlo to neznámé monstrum pozabíjet něco kolem 15


obyvatel.Právě kvůli tomuhle jsem musela opustit vesnici Konohu.Teď jsem na cestě za svou sestrou Ajumi do vesnice Aisu Shi no gakure.Do vesnice ledové smrti(jmenuje se tak kvůli tomu že je právě tam,kde se nachází nejvíce ledových plání a ročně tam zahyne
asi 30 lidí na zdejší kruté podmínky)Ajumi je v té vesnici ANBU.Můj a Ajumin otec byl Minato Namikaze-Proslulý čtvrtý Hokage, který byl jako jediný schopen porazit Kyuubiho, devítiocasého liščího démona, a zapečetit ho do Narutova těla, známý též jako Žlutý záblesk. Byl to velmi respektovaný Hokage s mírumilovnou, avšak divokou povahou. A naše matka Kushina Uzumaki.Já jsem zdědila většinu svých technik po Kuschině.Zatím co Ajumi po Minatovi-To ona vlastní všechny ty báječné techniky a talent.Jdu za ní abych ji požádala o pomoc,protože já jsem přesvědčena že jediný člověk který mi může pomoci,pomoci mě a celé vesnici je ona.

,,Kde jsem dala tu zatracenou mapu!?"Hrabala jsem se v tašce,,Jo,mám ji"řekla jsem a vítězoslavně vytáhla mapu.....Pokud jsem tu,pak to znamená že........Ještě asi 20 minut cesty a jsem v Aisu shi no gakure.!Utíkala jsem ze všech sil a chakry jsem měla dost na povolání obřího sokola Rinu.Utíkala jsem dál,míjela stromy pokryté sněhem,stromy,stromy a stromy a každou chvíli jsem měla být u brány vesnice.Ale pořád nic,nikde ani...........cedule,šipka,nebo.........ale co mohu čekat od skryté vesnice. ,,Kagi no kage justu"
To by mělo odhalit skrytou bránu..Je to takzvané klíčové justu stínu.Tato technika odhalí vše co je skryté.Vtom se předemnou objevili 2 dvoumetrové sloupy spojené ledem.Vypadalo to tak trochu jako brána až na ten led,jak bych asi mohla projít ledem....Dotkla jsem se ledové plochy a ta se začala vlnit.Než jsem stačila cokoliv říct vcucla mě dovnitř. A tak jsem se dostala do vesnice.Jelikož takovými branami nechodím moc často.....spadla jsem.Všichni na mě koukali s výrazem ;co je tohle za hlupáka?!. Dělala jsem že ty jejich otrávené ksichty nevidím a šla jsem najít stánek se suschi,tam prodává jedna Ajumina kamarádka,s nadějí že mi řekne kde Ajumi je.
Prošla jsem celou vesnici složenou ze stánku a tradičních japonských staveb.,,To je ten stánek",rozběhla jsem se k němu.,,Nevíš kde je Ajumi!??" vyhrkla jsem a uklouzla na snehu.Zas na me všichni tak blbě hleděli,,Co čumíte,to vám dělá tak dobře ostatní zesměšňovat!!!!" Vykřikla sem protože už jsem toho měla fakt dost. ,,No jak vidím zesměšnit se dokážeš sama.....a Ajumi Aisukage je na úřade." ,,Aisu-kage!" co to má sakra znamenat!
Poznámky:

Návrhy ne Ajumin vzhled
[acidfree:node/68278xx]

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama