A co když Uchiha ......

23. srpna 2009 v 9:57 | Rajcz, So, 2009-08-22 |  A
V mange je čím dál víc sharinganu..... co když vyvraždění Uchiha klanu bylo jedno velké genjutsu a všichni Uchihové žijí a chystají si pomstu na vesnici Skrytou v listí....
Avšak co když síla kterou dal Itachi Narutovi je také sharingan??
Klan Uchiha se chystá na útok..
Naruto pouzije sharingan
Nahodi sennin formu a zkopíruje techniky a všechny je povraždí
a pak příjde na to, že to je dalši genjutsu
Pak útočí znovu
ale teď doopravdy


Naruto se bojí, protože neví jak ochranit Listovou...
Nějakej Uchiha trefí Hinatu kunaiem a ošklivě ji zraní...
Děj v Narutově duši: ,,Pusť mě ven Naruto!´´, ozve se hromovým hlasem démon, jenž v sobě Naruto nosí. Naruto otevře oči a podívá se na kyuubiho sharinganem, pak řekne: ,,Ne, seberu tvoji sílu a tebe tady necham!´´
Kyuuby se vzdá a Naruto mu sebere sílu. Začne bojovat v sennin kyuubi mode a po velkém boji, při kterém nezabil nikoho, jenom pár vážných zranění kvůli oodama rasenganu, které po nich házel a při dopadě udělal chakrový výbuch, který je zranil.
V tom příjde Sasuke, který se mezitím vrátil k Itachiho tělu a sebral jeho oči a tím získal dokonalý mangekyuu sharingan.
Začíná boj. Oba mají aktivovaný sharingan. Naruto zaútočí, ale Sasuke na něho pošle Katon: Goukakyuu no jutsu, jenže Naruto se zasměje a uděla ji také. Sasuke se naštve a zaútočí na Naruta chidorim, ale protože Naruto pohyby vidí stihne se včas vyhnout a najednou má v ruce chidori, protože světelná podstata je jeho druhý tip chakry.
Sasuke je na chvilku překvapen, ale v zápětí pošle na Naruta hady
ten je však přesekne pomocí chidori a jde dál
Sasuke použije amaterasu, aby ho zastavil
ale technika kterou trénoval Naruto u žabých mistrů byla upravená technika problesknutí jeho otce, takže se dostal za Sasukého, aniž by použil papíry na kunaiích, usměje se a udeři Sasukeho do zad pomocí chidori, jenomže Sasuke zmizí v oblaku dýmu, byl to pouhý klon,
Sasuke se ozve: "Já se taky rychle učím Naruto.."
Náhle se objeví Madara, který odkryje svou masku a ukáže druhé oko, které má Rinnengan a to oni nečekali, zaútočí na Sasukeho .... avšak Naruto se vrhne mezi ně a vykryje ránu svým tělem a protože využívá Kyuubiho sílu tak se vyléčí.
Začnou spolu bojovat. Sasuke se spojí s Narutem.
Fuuton: Rasen shuriken spojený s Katon: Goukakyuu no jutsu a vznikne ohnivé tornádo, ale Madara se portne pryč. Sasuke útočí zpříma a útočí s chodiri, jenže Madara se pousměje, když najednou je zezadu zasažen rasenganem. Otočí nevěřícně hlavu na Naruta a mezitím ho Sasuke dorazí zepředu technikou Chidori.
Po boji jsou vyčerpáni a tak jdou do Ichiraku ramen. Naruto se těší ze Sasukeho přítomnosti, ale uslyší nějaký zvuk zezadu. Otočí se, jenomže Sasuke řekne: "Promiň Naruto..." a zabijeho ho s Chidori.
Pak se zrazu Sasukeho tvář začína měnit a.... je to Madara, který nezemřel, jenom použil jutsu na dálku k převtělení.
Začíná se hlasitě smát. Ale zboku se vyřítí Sasuke, který vše sledoval,
ale Sakura skočí před Sasukeho, chytí ho za ruku s chidori a druhou dá na Naruta a s pomocí chakry v chidori oživí Naruta.
Ale Sakura spadne na zem, protože je téměř k smrti vyčerpána.
Sasuke pláče od zlosti kvůli přátelům.
V tom pochopí Madara, co je láska, jak důležité je přátelsví... Zmizne a už o něm nikdy neslyšeli.

Konec
Poznámky:

Je to můj první FF, tak mně prosím nezabíjte každý komentář se hodí...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama