5proti5/druhá řada:díl1

1. srpna 2009 v 9:43 | Hinatin démon, Čt, 2009-07-23
"Dobrý den, brej den, ahoj, čau, čaues, čus, pic, to by mohlo stačit. Prostě vás všechny zdravim! Po menčim ehm incidentu na konci minulího dílu se nám přece jenom povedlo opravit studio takže sme zase tady! Většina z vás mě nezná takže, Hinatin démon se menuju protože sem démon v


Hinátě. A jakto že sem tady? Hináta mě nechala abych jí ovládla po dobu co tady sem moderátorka. Dřív sem byla úplně normální člověk, ale pak sem přestoupila na gympl, hrozně se mi zhoršily známky, táta dycky nadával za každou pětku, třídní učitelka nevinechala jedinou příležitost dát nám milon úkolů, úča na tělák polovinu třídy kterou měla(holky) věčne srala, tak se nemáte nikdo čemu divit že sme se nas.aly a rozmlátily milej gympl tak že už ho nikdo neopraví. A oni nás okamžitě prohlásí za démony, taková drzost. Už víte proč sem v Hinátě. Ale o mě toho bylo dost. Dnešní díl je speciál protože budou soutěžit Jinchuuriki."odhne si nagelovanou ofinu která jí zakrejvá půlku obličeje.
"Asi vás napadne že jinchuuriki je jenom devět. Máte pravdu! A teď prosím soutěžící aby si"řekla normální hlasitostí(takže bez mikrofonu by jí nebylo slyšet)
"PŘESTALY UPRAVOVAT VLASY, NEHTY A PODOBNĚ A OKAMŽITĚ VYLETĚLI ZE ZÁKULISÍ NEBO UVIDÍTE PROČ MI ŘÍKAJÍ DÉMON A JE MI ÚPLNĚ U PR-PÍP ŽE JEDEN Z VÁS JE KAZEKAGE, DRUHEJ BRÁCHA RAIKAGEHO A TŘETÍ BUDE PŘÍŠTÍ HOKÁGE!!!!"zařvala hlasitostí že málem praskly okna a mohla by závidět i největší hlasitost co se dá na reprákách nastavit+pohled šílence co začne každou chvíli vraždit= do pěti sekund stály soutěžící vedle moderátorky protože už nejspíš zažili co se stane když se nas..štve.
"takže k tomu co sem říkala před chvílí, jinchuuriki je jenom devět, ale Sora má taky sílu Kyuubi takže se taky počítá"táhne soru za to jeho kymono nebo co to je zpátky k ostaním po jeho pokusu o útěk
" u většiny z vás nevim jak se menujete takže vás co neznam ménem budu oslovovat tak kolik ocasů má váš démon"pohled ´jesli-někdo-něco-namítne-je-s-nim-konec-no jutsu s.r.o.
"Tak teď vám asi mam říct kdo bude s kym v týmu žejo"začne se hrabat v papírech od režie
"aha,aha, takže v levo je tým známejch jinchuriky ve složení: Naruto Uzumaki s Kyuubim, Gaara-5 kazekage se Shukaku, Sora s částí chakry Kyuubiho, Nii Yugito s Nibi no Nekomata, Sršeň-brácha Raikageho s Yamata no Orochi. Dohromady 21 ocasů.
Tým v pravo: tříocasej s Sanbi no Isonade, čtyřocasej s Yonbi no Sokou, Pětiocasej s Gobi no Houkou, Šestiocasej s Rokubi no Raijuu, Sedmiocasej s Shichibi no Kaku. Dohromady:25 ocasů. A rovnou tu máme názvy družstev: 21 ocasů a 25 ocasů!"
"a dnešní soutěžní otázka zní: který tým podle vás vyhraje? Pokud myslíte že 21 ocasů volejte na 900 00 01. Pokud myslíte že tým 25 ocasů volejte 900 00 02. Výhra je týdenní pobyt v suně s výukou jákýchkoliv písečnejch technik nebo pobyt v Konoze s výukou jakýhokoliv jutsu který lidi v Konoze umí= vybereme 2 výtěze" otoči se k týmum
"koho ste si zvolili za kapitána?"
"Gaaru" okamžitě zařval Sora než se stihli začít hádat
"a vy?"otočí se k druhýmu týmu
"čtyřocasej" zařvou všichni
asi začínaj bejt nervní, nedivim se jim

Poznámky:

chtěla bych v první řadě upozornit že sem to napsala jako pokračování na 5proti5 od Paryho7 a Fibči a jesli jim to vadí tak sory

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dani | E-mail | Web | 6. prosince 2011 v 21:06 | Reagovat

no comment:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama