Vysvitlo slunce- Kapitola 1.- Kdo to je?

19. července 2009 v 12:15 | Evca-chan, St, 2009-07-15 |  V, W
Prolog

Anikoshi je velmi nadaná kunoichi. Poté co jí vyvraždili rodinu dala si voperovat oči, jež mají červené pole a v něm bílé lebky. Dokáže někoho zabít pohledem. Potom se ale ukázalo, že jí to jutsu ubírá jenom málo chakry. Je jí asi dvacet-tři let. Její rodinu vyvraždil Ogoshi Mataru, který je vinen za přesně 800 vražd. Poté, co Anikoshi zjistí, že je to její biologický otec, vezme si katanu s černým obalem a rudým držadlem a jde se mstít. Před jeho smrtí mu řekla, že je to jeho dcera. Vytáhl si katanu z břicha a označkoval si nohu písmenem ,, A '' . Nikdo neví proč to udělal. Anikoshi ho potom zabila pohledem. Měla už malinko chakry, takže padla vysílená na zem. Našel ji tam Yakushi Kabuto, který ji pozoroval z dálky. Přispěchal k ní a vzal ji k obě do úkrytu. Provedl na ní pokus číslo 425, kterým jí voperoval dračí geny. Při rozzuření jí narostou křídla, zmohutní tělo, zdesetinásobí síla a můžu plivat oheň.Vysvitlo slunce
Kapitola 1.- Kdo to je?
Probudila se na špinavé podlaze. Ležela tam a chvěla se. Ptala se v duchu sama sebe:,, Proč já?! Proč mi to udělali? Proč? Co jsem komu udělala?!'' Takhle se ptala sama sebe už dva roky. Byla u konce. Už nechtěla žít. Zabili její lásku, její rodinu. Najednou vstoupil muž s kulatými brýlemi. Jenom tam ležela a dělala, že se ještě neprobudila.
,, Anikoshi Mataru, pokus číslo 425, ještě žije.Itoshi Mika pokus číslo 162, také ještě žije,ale nemůže přežít. Dále Isashi Kizune, pokus číslo 428, také ještě žije, ale nedávám jí takovou naději, protože se pokus nepovedl. Pokud nezemřou, co s nimi mám udělat, Orochimaru-sama?'' zeptal se nakonec mladík.
,, Nevím to jistě, Kabuto, ale ta Anikoshi přežije. Pokud přežijí i oni, sestavíš z nich tým. Je ti to jasné? '' odpověděl mu slizkým hlasem Orochimaru.
,, Ano můj pane, Lorde Orochimaru, brzký pane Světa!'' vzkřikl Kabuto.
,, Ano, ještě něco. NELEZ MI DO ZADKU!'' zařval na něj Orochimaru.
,, Pokusím se , pane….'' nedokončil větu Kabuto.
Orochimaru skočil do řeči: ,, Už můžeš jít, Kabuto.
Za dva dny:
Anikoshi zjistila, že ti dva, co s ní byli na pokoji, zemřeli.Docela ji to mrzelo, viděla někoho živého…

Trénovala. Byla vyčerpaná. Nevěděla ani o tom, že ji za stromem pozoruje červený Kabuto, protože jak se na ni jednou podíval, spadlo jí tričko a ona se ho ani nenamáhala zvednout. Nepřestával se dívat. Najednou si to tričko oblékla. Lekl se, že ho viděla. Šel k ní Orochimaru. Byl trošinku červený, jinak nic. Uviděl sice Kabuta, ale dělal, že si ničeho nevšiml. Potom něco dlouho povídal Anikoshi. Až to dopověděl, odešel. Anikoshi trénovala dál. Napadlo ji, jestli by si neměla dát šlofíka a šla k malému jezírku blízku Orochimarova úkrytu. Kabuto šel za ní jako ovečka, ale ona ho neslyšela. Shodila ze sebe věci (Kabuto vypadal jako přezrálé rajče) a šla se vykoupat. Byla nádherná. Její pohyby byla jako kdyby létala (alespoň tak to viděl Kabuto) .

Najednou zbystřela. Z lesa se vynořil velký a asi hodně silný chlap. Tekla mu slina z pusy (Kabuto si ji radši utřel, protože když ho zmerčil tak viděl, jak úchylně to vypadá) a měl na sobě jenom slipy (něco jako Tarzan křížený s gorilou a s prodavačem spodního prádla) a vrhnul se na ni. Uskočila mu a rychle se oblékla (ještě se k tomu nalíčila a šla do kina, kde potkala Orochimaru jak tam balí Tsunade) a mázla ho po hlavě. Utíkal zpět do lesa. Najednou s sebou Anikoshi švihla. Kabuto k ní běžel a pomalu ji zvedal. Odnesl ji do jeho pokoje a zjistil, že má horečku. Sundával všechno oblečení. Začal tričkem. Sundal je a švihnul sebou on. Probral se. Sundal kalhoty, švihnul sebou. (Nebojte měla tanga). Až z ní měl dole tričko,kalhoty (ponožky raději nechal být) a všechny chrániče co měla, začal ji léčit. Až ji vyléčil, odložil ji do své postele a nechal ji spát.
Když se ráno probudila, zjistila, že je nahá a že vedle ní spí Kabuto, začala ječet jako siréna. Ječela moc dlouho. Kabutovi už z toho praskly brejle.
Teď zase začal ječet Kabuto. Potom začal ječet i Orochimaru, protože si šlápnul na jazyk. Vedle Orochimaru se probudila asi těhotná Tsunade a řvala, že ji Shizune zabije, jestli zjistí, že je těhotná s Orochimarem.
Takže ječel celý úkryt. Anikoshi Kabutovi nic neudělala, jen se k němu přitulila, když na židli spatřila krásné černo-červené kimono, červené kozačky ke kolenům, normální červené boty, minisukni černou, červené tílko, černé síťkované tričko s dlouhými rukávy. Z Kabuta zase zbylo přezralé rajče. Cítil příjemné teplo. Nebylo to její tělesné, ale bylo to, jak se říká, teplo od srdce. Přivoněl si k jejím dlouhým, do dvou culíků spletených blonďatých vlasů. Najednou se stalo něco (ne) očekávaného.

Poznámky:
:D sorry ale mám nějakej blbej den no.... stvořila jsem další hrůůůůzu :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 poznámky editora a autora | 19. července 2009 v 12:18 | Reagovat

Vložil sorafay, St, 2009-07-15 19:36
Ten prológ vyzeral ešte tak celkom..hm.. Ale tá prvá kapitola, ehm, nehnevaj sa, ale je to fakt taká "ptákovina" ako si písala u Prológu :)

Vložil Evca-chan, Čt, 2009-07-16 12:09
jo to ti věřím :D nezlobím se neboj já ráda píšu ptákoviny.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama