6. hokage Uzumaki Naruto

12. července 2009 v 11:24 | narashika, So, 2009-07-11
"NE"!!! Zařval Naruto v návalu vzteku. "Jednou seš gennin a tak tě nemůžu poslat na áčkovou misi, pochopíš to někdy?"
"A proč mě furt musíte vysílat na nudný mise jako je chytání koček?" řval na hokageho Chouma načež dostal pohlavek od své mystrině. "AU! Sakuro sensei za co to bylo?" Sakura si Choumy už nevšímala a obrátila se prosebně na Naruta. "Tak jo no, dostanete misi C. Budete vysláni do


písečné podrobné informace dostanete na místě." Vzdal se Naruto. "Kde?" zeptal se doteď nevnímající Shikasi. Naruto si už chystal řeč na to, jak bude vysvětlovat Shikamarovi a Temari že jim zaškrtil syna. Načež se
zamyslel když Inoma s pudrem v ruce zvedla oči od zrcátka a zeptala se zda by jí někdo mohl vysvětlit jak se jí mohla ztratit řasenka od Xfaktoru. (v řasenkách fakt moc velkej expert nejsem tak nevim jestli to mam spravně napsaný) Až na Choumu mají všichni stejné povahy jako jejich rodiče. Takže kdyby… nedomyslel. Měl strašný pocit, jako by se jeho mysl v jedné vteřině rvala s jinou a prohrála. A najednou byla tma, nic neviděl cítil že je jakoby odpojený od svého těla jako by byl svázaný lany kterého strhávaly do propasti nicoty. Slyšel jak jeho tělo říká: "okamžitě vyhlašte pátrání po řasence značky Xfaktor a začněte vyšetřování po jejím zloději. Sakura přišla k Narutově tělu ovládaného jinou myslí a dala mu takovou ránu pěstí přesně takovou jako jejích mladých let kdy byla s Narutem v jednom týmu. Naruta to bolelo ale zato Inomu ne protože hned jak viděla že se její sensei přibližuje zahájila ústup do svého těla. Naruto konečně ovládl svou mysl. A hned jak to udělal vykázal tento tým ze své kanceláře.
"Víš že mi ten Chouma někoho připomíná?" řekla Hinata Narutovi. Ten si jen povzdychl "kdybych tenkrát věděl jaká je to hokágovství práce tak bych tak nezavařoval bábi Tsunade. A zavzpomínal na dávné časy kdy dělal godaimemu z života peklo.
"Hokage-sama! Konohamaru dorazil." Oznámil nějaký ANBU člen. "Dobrá " vydechl Naruto. Načež dovnitř vstoupil hnědovlasý mladík. Naruto začal vyprávět o tom jak je potřeba chránit listovou a že nám k tomu pomáhá ohnivá vůle atd. celý tento proslov zakončil slovy: " Chraň listovou a nikdy v tom nepolevuj odteď si Jounin. Konohamaru nasadil úsměv ála Guy sensei. Naruto mu oplatil zvednutý palec a opět se ocitl v kanceláři sám. Tedy kromě Umina, (pro ty co neví tak je to druhý jméno Iruky) Hinaty, a ještě asi 5 členů rady (no jo s tím "sám" sem kecal). "Hinato, zlato vezmeš to na chvíli za mě prosím?" Hinata kývla a Naruto se vydal do ulic Konohy.
Když se tak procházel, zamyslel se. Už to vážně nestíhal, to je pořad něco tady a pak zase tam. Už mu to vážně přerůstalo přes hlavu.
A najednou se mu v hlavě zrodil nápad. Zavzpomínal na staré časy kdy ho učil Kakashi Rasen shuriken.
Takže okamžitě udělal jednoho stínového klona kterého vyslal do kanceláře a pravý Naruto se vydal na extra velkou vepřovou porci ramenu. Iddatikimasu (nebo jak se to píše) pronesl tiše a pustil se do jídla.
Při jídle si říkal co bude dělat až dojí. Teď když měl celý den, nevěděl co bude dělat. Nakonec došel k názoru že by neuškodilo navštívit staré známé. Jako první se vydal k domu Nara klanu. Zazvonil na zvonek přišla mu otevřít Temari.
"Naruto co ty tady děláš?"
"Ále jen sem přišel pozdravit staré známé.
"Tak to pojď dál já myslela ž k nám někoho poslali kvůli tý nezaplacený elektrice.
"Cože?"
"Ku.va já sem ale kr.va"
"Co to furt meleš?"
"To nic se ti jenom něco zdálo, tak už pojď."
Naruto vešel do domu. Viděl Shikamara jak hraje Shougi sám se sebou. Chvíli ho pozoroval, bylo to velice zábavné jak pobíhal od jednoho konce stolku na druhý přitom si povídal:
"Tak stoupající stříbro, něčím tak primitivním mě nedostneš Shikamaru."
Přešel na druhou stranu.
"Muhehehe seš si ňák jistej výhrou Shikamaru."
Atd.
Tohle opakoval asi 20 minut než k němu přišla Temari a vlepila mu takovou facku že to ani Naruto nezažil.
"Máš tu hosta baka."
Teprve teď se Shikamaru podíval na pohovku kde si hověl Naruto.
"Zdar ty nezákoně nemožnej baliči, tak jak se vede? co Hinata? paříš vůbec ještě trochu? tak někdy vyrazíme ne? Neboj o hosty se postaram" atd. atd.
Tohle všechno na něj vychrlil během deseti vteřin zakončil to slovem "ahoj" a už vystrkoval ze dveří. Jakmile to dokončil šel zase ke stolku s Shougi.
Poznámky:

Tohle je moje úplně první FF takže vim že to není moc extra no další díl by měl bejt do 19.7 a když ne tak od 1.8

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 narashika | 13. července 2009 v 12:39 | Reagovat

fajn sem autor tyhle povidky a tim ze ji dali sem sem pochopil ze stoji za vééééélký ho.no :-! no proste s touhle serii koncim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama