Zaleží na mně někomu? dil 1.

3. června 2009 v 18:26 | ajima |  Z, Ž

Nazdárek lidicky,tohle je moje první ffka,tak doufam ze se vam bude libit.A jestli bude ,tak mozna pridam další dilek=)Strucny obsah:je to vypravovano v první osobe, je to o holce, která ma mizerny vztah s rodinou, jen jednu kamosku, ale na dobre nalade ji drzi anime Naruto. Nahle k nim prijde do tridy novy kluk a Sam se od te doby zmeni život. Itadakimasu=).


,,Sam! Ukliď si okamzitě svůj pokoj, je v něm binec jak v tanku!". Jeežiš, to mamka musí kvůli každý pitomosti furt řvát? Ja neudělala nic tak hrozného, abych se narodila do týhle rodiny, že ne? No asi jo, když tady musím žít. Grrrr!

Abych začala od začátku: jmenuji se Samantha Darren, je mi čtrnáct let, za měsíc patnáct. Chodím na gympl do třeťáku. Rodiče se v mých šesti rozvedli.

Teďka má mamka přítele, kterého doopravdy nemusím(kdyby vám říkal šmudlíčku, taky byste ho neměli rádi). Dále mám dva starší bratry, nejstarší Ben, další je Tom. Nemají mě moc rádi, asi kvůli tomu, že já se neměla narodit, jsem nehoda, nechtěný dítě. Straním se jich, a to jak nejvíce mohu. Jediný, kdo mi v týhle šílený rodině rozumí, je můj taťka. Kdybych mohla, bydlela bych u něj.

Moje hobby: Poslouchaní hudby, basket ale nejvíc ulitávám na …..Narutovi! Když mám čas, pročítám si jeho blogy, nedávno jsem narazila na webovou stránku s jeho seriály. Jedna z mála věcí, co mi zvedne náladu. Moc toho času však nemám, mamka mě plísní kvůli škole.

,,Tak uklidíš si konečně ten pokoj?!"křičí mamka dál. ,,Mami, ty mi pořád říkáš, že flákám školu! Jak se mám teda učit, když mě neustále rušíš?"
Mamka pak sklapla. Díky bohu!

Ráno:

Uff! Jdu pozdě do školy!A to kvůli mamce! Zdrzela mě proslovem ,,o pořádném úklidu pokoje", prej jsem si ho dostatečně neuklidila!

Běžím chodbou, už stojím přede dveřmi. Takže nádech..haaah a vydech..fuu.

Otevřu dveře. Oh my god! Kill me! Máme matiku, a Ječalka, jak já říkám profesorce na tenhle předmět smrti, na mě spustí vodopád slov, jejichž decibely byly doslova ohlušující. ,,Slečno Darren, vytáhněte si věci a pojďte mi vypočítat příklad na tabuli!" křičí dál. No super, moc z toho ze mě nevytáhne, rovnice o jedné neznámé jsou mi tak trochu….neznámé. Do háje s matikou! Hodim si tašku k lavici a rychle padím k tabuli. Typické: koukám na ten řádek čísel, ypsilonek a iksek jak vysoce inteligentní tvor (myšleno ironicky). ,,Samantho,běž si sednout,dávám za pět!" Hmm, jak jsem čekala. Jdu si sednout.

Ale..ale moment, v mé lavici někdo sedí. Nějáký nový kluk! Nový kluk v MÉ lavici! Já radši sedím sama, jsem totiž samotář. Ach jo. Ale co se dá dělat, jediné volné místo ve třídě je vedle mě. Chvíli si ho prohližím. No,vypadá celkem...no, dobře: černé oči, vlasy stejné barvy v culíku, siťovaný triko, přes něj zelená vesta, kalhoty a ve tváři výraz říkající:to-je-děsná-nuda. Nevim proč, ale mám pocit že jsem ho někde viděla.

Otočí se na mě a říká:,,To sis mě všimla až teď? No nic, mimochodem, já jsem Shikar Nata. Ty seš určitě Samantha." Hm, trefa kámo. ,,Takže Shikare, když se tak vybavuješ se Samanthou, tak jistě máš příklad vypočítaný, že ano? Tak mi pojď napsat výsledek," rozkřikla se Ječalka. Shikar si povzdechl, zvedl se, šel k tabuli, vzal křídu, napsal výsledek a šel si zase sednout. Ziram na tabuli jak puk, a nejsem jedina. Celá třída je ohromena.

Takhle rychle a správně?! Normálnímu člověku u nás ve třídě trvá věčnost, než to vypočítá. Asi velký mozek přes matiku, pomyslím si, určitě to má v sešitě napsaný. Toho využiji. ,,Hele, ukaž mi sešit, prosim tě," požádám Shikara. Podal mi ho s otázníkem ve tváři. Za chvíli jsem pochopila proč. V sešitě nemá ani čárku! ,,Nevím, na co si to počítat v sešitě. Je to děsná nuda, vždyť je to otrava, jak je to lehký," vysvětluje mi. Já mám teďka v hlavě binec. Tak touhle hláškou mi tuplovaně někoho připomíná. Má bujná fantazie říká, že někoho z Naruta, ale hned se v duchu okřiknu. Musím furt vidět ve všem Naruta? S tímhle bych se dostala maximálně do cvokárny. Už to vidím: držena zde z důvodu zbláznění se do animovaného seriálu. Při té myšlence se pousměji.

Poznámky:
no,nevim,me se to docela libi,doufam ze mi aspon napisete svuj nazor do komentu.za pripadne komentare diky moc=).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama