Vánoce u Akatsuki

3. června 2009 v 18:16 | _SakuraHaruno_ - 2008-12-13 |  V, W
Tak a je tu další moje FF. Napadlo mě napsat něco vánočního (když budou ty Vánoce) a nakonec s toho vzešel vánoční den u Akatsuki. Původně to mělo bejt vtipný, ale nějak to nevyšlo, takže je ton jen takový...no prostě vyprávění. Doufám, že se bude aspoň trochu líbit...


Vánoce u Akatsuki

A je tu čas Vánoc. Čas klidu, pohody, míru a lásky…ehem…teda zjevně tomu není tak všude…

"TOBIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" řval přes celé sídlo Deidara. Dost často ho Tobi naštval, ale co je moc, to je moc. Dnes ráno mu totiž rozbil jeho nejoblíbenější zrcátko, ve kterém se viděl hned z několika úhlů a mohl tak pozorovat své krásné vlásky ze všech stran.
"Pa…pardon, Deidara-san" omlouval se Tobi, ale k ničemu mu to už nebylo.
"Kde to jenom může být…" hledal Deidara jak zběsilí svou taštičku s výbušným jílem.
"Peine-sááán, Peine-sááán, Deidara-sempai mě chce zabít!" Tobi se dal na zoufalý útěk a Deidara ho následoval se slovy "oko za oko, Tobi za zrcátko!"

Asi po 5 minutách šílené honičky:

Tobiho už nepronásledoval jen Deidara, ale i Konan (proběhl kuchyní a…shodil mísu s bramborovým salátem, hrnec s rybí polívkou a tác s cukrovým, které ještě dodatečně rozšlapal), Hidan (přerušil jeho ranní modlitbu a rozcuchal mu jeho perfektně uhlazený účes), Itachi (z neznámého důvodu leštil kunaie, ale Tobi do něj strčil a on se pořezal) a Pein (zdobil vánoční stromek a Tobi ho jaksi shodil, takže bylo po stromku, ozdobách a částečně i po Peinovi). A jak se dalo čekat, pět proti jednomu mělo jasnou přesilu, takže po dopadení "zločince" se strhla bitka, zakončená vyhozením Tobiho z "domu"….

…A opět je tady ta klidná atmosféra Vánoc…

Konan znova vaří salát, polívku a peče cukroví, Pein zdobí novýma ozdobami nový stromek, Itachi si obvazuje ránu a Hidan geluje vlasy a odevzdává svému "pánu" ranní (spíše už polední) oběť. Jenom Deidei nešťastně hledí na své rozbité zrcátko…

…Nééééseeem váááám nooooviiiinyyyy…

Sedmá hodina večerní se blíží a všichni už se připravují na slavnostní večer. Tobi se konečně po několika hodinách vyhrabal s pod hromady sněhu a potichu se plížil chodbami sídla... Jenže u Akatsuki není nikdy klid. Zbývá asi 15 min. do večeře a Konan nemůže najít svůj oblíbený modrý korzet. Po urychleném hledání se "čirou náhodou" našel v Itachiho pokoji (Peinovi ani slovo!).

...Půjdem spolu do Betléma, duudlaaj, duudlaaj, duuudlaajdáááá...

Konečně tu máme sedmou hodinu večerní, všichni usedají ke stolu a začíná večeře. Kisame byl nejdříve proti, použít místo kapra (pro devět lidí je jeden kapr poněkud malý a koupit jich víc je nenapadlo) žraloka (co kdyby to byl náhodou nějaký příbuzný), ale po té, co ho všichni ujistili, že se u něj nenašly žádné doklady ani nic, co by ho s ním spojovalo, se uklidnil. Večeře tedy proběhla v rámci možností překvapivě v klidu. A po večeři samozřejmě následuje rozdávání dárečků. Ale Konan tvrdila, že se nejdříve musí vykonat vánoční zvyky. A tak se tedy konaly vánoční zvyky (při představě, jak Kakuzu krájí "jablíčko" a čeká, jestli v něm bude hvězdička, nebo křížek, se nemůžu udržet...xD)

...Rolničkyyyyyyy, rolničkyyyyyyyyy...

Po vykonání potřebných zvyků a tradic je tady ta očekávaná chvíle. Všichni se nahrnuli ke stromečku a zvědavě pod něj koukali. Vzhledem k tomu, že každému se tento rok podařilo zabít "pár" lidí, dostal každý jen jeden dárek (ještě se přesvědčím...1,2,3.....9. Ano, každý jen jeden). Takže nikdo na nic nečekal a šel hledat ten svůj (přičemž se jim málem povedlo ten stromek shodit, takže Pein už byl málem na mrtvici).

Po několika minutách velkého shonu a přidržování stromku...

...už má každý svůj dárek. Tak tedy...už vás nebudu déle napínat a prozradím, co komu Ježíšek (Santa Claus, děda Mráz a pod.) přinesl. Hidan dostal gel na vlasy, Kakuzu vyšívací sadu (se spoustou barevných bavlnek a roztomilých knoflíčků), Itachi kontaktní čočky (samozřejmě s červeným nádechem), Kisame akvárko s rybičkami, Zetsu velký květináč (...byla na něm beruška...!), Tobi velké lízátko Chupa Chups, Deidara červený kartáč na vlasy (jako malý bonusík byla červená gumička a malé zrcátko), Konan nový korzet (tentokrát fialový) a Pein.........NOVÉ SPODKY (s autíčkama).

Poznámky:
A obrázky xD
http://a-akatsuki.blog.cz/0812/vanocni-obrazky-xd

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama