Útok Komogokure no Sato - 1. část

27. června 2009 v 23:33 | Ghost Whisperer - 2009-06-22 |  U
Byl krásný letní den, a naruto vztal z postele jako každé ráno. Vztal, provedl raní hygienu, a protože neměl co dělat,rozhodl se že se projde po vesnici. Když procházel kolem obchodu s knihami uviděl omámeného kakashiho.
naruto: dobrý den kakashi-sensei
kakashi: Icha Icha Paradise


naruto: na co to koukáte sensei?
kakashi: Icha Icha Paradise
naruto se chce na něco zeptat když v tom přiběhne sakura.
sakura: ahoj naruto
naruto: ahoj sakuro neviš co se stalo s kakashi-senseiem?
sakura: ale Jiraiya-sama zase vydal něakou novou knížku, a tak je kakashi sensei tak trochu v tranzu.
naruto(myslí si): stejný perverzák jako Ero-sennin to je také ztracený případ. Tak pojd sakuro navštívímě iruku-senseie.

Naruto a sakura se vydali k ninja akademii když v tom se ozval strašliví výbuch. K narutovi a sakuře přiběhne udýchaný kiba s akamaru.
naruto: co se to děje?
kiba: naruto,sakuro pospěšte. Napadla nás Komogokure no Sato(skrytá oblačná vesnice). Viní nás z toho že jsme nechali sasukeho-kun utéct z vesnice a že jsme dovolili aby se přidal k Orochimaru. Prý sasuke-kun a pár divnejch týpků přišli do jejich země,vykradli a zdemolovali několik laboratoří a zabili nespočet ninjů i bezbranných obyvatel oblačné. Prý si to nejdříve vyřídí s námi, a pak zlikvidují jak sasukeho tak orochimara.
naruto: to přece nemohou?
sakura: ale mohou, a udělají to.

V DOMĚ HOKAGE

Tsunade: kakashi ty a ostatní jounini se je pokuste co nejdéle udržet za branami vesnice. Sai ta udělaš vzdušný průzkum, a zjistíš jejich početní stavy. A ty shikamaru s ostatními chunníni odvedete obyvatele do bezpeči.
Všichi ostatní: HAI !!!


U VESNICKÉ BRÁNY

Yamato: Doton: Doryu Joheki
sai: ninpou-Choujuu Giga(vzlétne)
Když naruto viděl co se to děje s vesnicí,řekl si že to tak nenechá. Hned po tom co se sai vrátil z průzkumu a chystal se tsunade oznámi výsledky,přepadl ho naruto. Po dlouhé debatě nakonec sai(ač nerad)odletěl s narutem hledat hlavní tábor oblačných ninjů. Naruto doufal že přemluví hlavního oblačného ninju aby zastavil ůtoky na konohu. Netrvalo dlouho, a našli co hledali-hlavní tábor oblačné vesnice. Hned po přistání použil naruto svoje Kage Bunshin no jutsu na přemožení dvou ninjů z tábora,aby jim vzali čelenky a zapadly tak do davu. Když už se jim to povedlo, jali se hledat stan hlavního oblačného ninji. Po dlouhém a namáhavém(hlavně kvůli narutovi) hledáníse jim to podařilo. Přemohli stráže a vysvětlili hlavnímu ninjovi, jak to bylo se sasukem, a že po něm pořád ještě pátrají. Když si hlavní oblačný ninja vyslechl celý přiběh nařídil okamžitě přastat s ůtoky na konohu a také požadal o audienci u lady tsunade, kde slíbil že opraví všechny škody, a že pomohou s pátráním po sasukem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama