Světlo na obloze část 1 – Nová mise

3. června 2009 v 19:25 | kuraimo |  S, Š
Pondělí,6:00
Narutovi v tuto dobu zvoní budík. Naruto si znechuceně mne oči. Po chvíli si zase lehne. Za čtvrt hodiny, ale někdo bouchá na dveře a... co to, někdo křičí,"aháá tak to je Sakura"řekne si pro sebe


Naruto a vstává z postele. Pomali přichází za ukřičenou Sakurou a ptá se jí proč ho takhle brzo budí. Ta se zamračí a podívá se na oblohu. Naruto se na ní nechápavě podívá. Sakura zařve: "Podívej se nahoru ty pako!!" Naruto se koukne na nebe, ale je nějaké barevné, Naruto se strachy počůrá.
Pondělí,7:00
Sakura společně s Narutem už stojí před Tsunade. Po chvíli jim Tsunade dává novou misi-zjistit, proč je obloha taková divná. V týmu s nimi bude ještě Shikamaru a Neji. Všichni se dojdou domů připravit a potom půjdou plnit misi.
Pondělí,9:00
Teď musí ještě vymyslet, jak misi splnit. Narua napadne, že to budou určitě mimozemšťani, ostatním se to ale nezdá a tak přemýšlí dál. Nakonec se společně dohodnou, že půjdou do Písečné vesnice a zeptají se tam.
Pondělí 10:00
Tým je na cestě. Nuda. Až najednou-něco před nimi na cestě bouchne. Neji ale nemůže nic zjistit. Jdou se tedy podívat co se dějě. Naruto, když to vidí tak se lekne a vykřikne strachem. Ostatní překvapeně zírají.
V příštím díle:
Čeho se Naruto tak lekl?
Proč tu jsou?
Kdo to je doopravdy?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama