Summer 01 – Prázdniny

3. června 2009 v 13:55 | Soalna - 2008-10-28 |  S, Š
Škola končila, vysvědčení bylo rozdáno, otcové svých ratolestí si vyhrabávali pásky ze svých skříní a matky hledaly buď něco sladkého, anebo si připravovaly tu nejtvrdší vařečku z kuchyně. Ti, kteří


byli tak chytří jako Naruto, se pomalinku připravovali na ty nejtvrdší tresty, které rodiče vymyslí a ti inteligentní jako Sakura se připravovali na pochvalné uznaní od obou rodičů. Prostě a jednoduše řečeno, bylo to jako u nás, když my dostaneme vysvědčení (co budeme povídat, že?). Nakonec se všichni rodiče na rodičovské poradě dohodli, že žádné mlácení nebude, ale že je všechny do jednoho zaregistrují na tábor. Požádali pátou, aby něco zorganizovala a těšili se, jak se svých ratolestí na týden až tři zbaví. Shizune na rozkaz Tsunade všem rodičům téhož dopoledne rozdala letáky, že se jejich dětičky mají dostavit ke kanceláři v jednu hodinu odpoledne.

"Tolik lidí jsem nečekala. Nakonec se přihlásili na tábor i dospělí. Tak z toho nakonec uděláme zájezd, ať maj děti radost," napadlo Tsunade.
Jestli bude její nápad dobrý nebo ne, ukáže jedině čas.
"Lady Tsunade, mám je pozvat dál?" zeptala se Shizune.
"Sem raději ne. Odveď je do konferenční místnosti."
"Dobrá," souhlasila úlevně Shizune a odvedla všechny do konferenční místnosti.
Tam ale bylo málo židlí, a tak Naruto musel s pomocí Kage Bushin no justu vyvolat pár klonů, aby přinesli židle.
Jakmile se všichni usadili, přišla Tsuande a za ní kráčel… Světe div se, Gaara! Samozřejmě každý zmlkl, protože z obou šel respekt.
"Výborně. Hlásí se vás hodně, takže jsem místo tábora vymyslela zájezd k moři. Bude to nadlouho, takže kvůli tomu tady všichni zkysneme možná do večera. Kdo tu nechce být tak dlouho, může odejít a nejet s námi."
Nikdo se však ze svého místa nehnul.
"Takže jedete všichni. Vybrala jsem zájezd na řecký ostrov Rhodos. Protože nás jede…," Tsunade počítala všechny přítomné, "Protože nás jede dohromady 23, celková cena bude 370 810 kk (korun konožských). Děti do 18 let mají padesátiprocentní slevu. Každý dospělý přinese 32 990 kk a dítě přinese 660 kk. Vím, že je tato cena přemrštěná, ale hotel je čtyřhvězdičkový, takže se nedivte (vy čtenáři se nedivte těm cenám, ty jsou pravé, spočítané excelem). Každý se sem na papír podepíše. Pokud jde o tebe Sasuke, KOB (Konožská Obchodní Banka) ti do toho ty peníze investuje."
"A já?" zeptal se Naruto.
"Tobě to zaplatí Iruka." Tsunade si převzala seznam. Stálo na něm: POJEDU NA ZÁJEZD K MOŘI. Podpis: Sakura Haruno, Naruto Uzumaki, Sasuke Uchiha, Kakashi Hatake, Neji Hyuuga, Rock Lee, Tenten, Kiba Inuzuka, Hinata Hyuuga, Gai Maito, Gaara, Temari, Shikamaru Nara, Asuma Sarutobi, Ino Yamanaka, Orochimaru, Jiraiya, Shizune Ayame, Anko Mitarashi, Morino Ibiki, Itachi Uchiha.
Dopsala tam tedy i své jméno a seznam podala Shizune.
"Odlétá se pozítří, takže peníze budu chtít do dnešního večera. Sejdeme se tady ve 20:00," oznámila a odešla do své kanceláře, hledat nějaký ty prašule.
Ostatní se taky radši rozešli. Dospělí přemýšleli, kde proboha seženou tolik peněz a mladí shinobi se těšili, jak se budou rodiče tvářit, až uslyší cenu pobytu. Za ten půl den každý kdeco sehnal a schrastil a doufal, že mu to někdo neukradne.

Ve 20:00 v konferenční místnosti

"Shizune vám vybere peníze a já zatím tady něco sepíšu," oznámila pátá a zasedla za stůl.
Shizune vybírala penízky a dávala je do obálek s jménem. Jakmile všechno vybrala, vybraná částka stačila na ubytování i na letenky tam a zpět pro všechny. Tsunade dopsala a počkala, až se Shizune usadí.
"Táák. Spokojený výraz Shizune mi prozradil, že penízky stačí. Odlétá se z hlavního letiště Konoha, přesný čas vám upřesním zítra. Ustanovila jsem pro jednotlivé dospělé, co budou mít na starost. Anko a Shizune budou mít na starosti zábavní program, Asuma a já budeme mít na starost ubytování a Kakashi a Gai budou mít na starosti vodní sporty. Itachi s Orochimaru a Jiraiyou nebudou mít na starosti radši nic. Možná jim pak něco přidělím na místě."
"Hmm," zněla odpověď všech dospělých.
"Papíry, co si máte sbalit, vám rozdám radši teď."
Tsunade sebrala horu papírů a rozdávala je mezi účastníky.

Po všech těch útrapách Tsunade objednala letenky a doufala, že s nic do odletu nesemele. Bude však doufat marně.

Poznámky:
Vím, že tohle je krátký, ale nic mě na úvod nenapadlo Seděla jsem nad tím hodinu a vytvořila jsem tohle Doufám však, že i po nepodařeném začátku budete číst dál
P.S. Pokud se chcete podívat, kam to naši hrdinové odlétají, mrkněte se
semka
http://zajezd.invia.cz/recko/rhodos/esperides-beach/tour-104233/?id=2728144

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama