Star Konoha High School 1.díl (FF na Konoha High School)

3. června 2009 v 14:12 | Kioshi-chan - 2009-01-16 |  S, Š
První den školy.
Kioshi zazvonil budík. Okamžitě ho vypnula a neochotně vstala. "Zase další nudnej školní den" pomyslela si a chtěla znovu lehnout a usnout, ale poté si vzpomněla, že jde vlastně na střední školu, kam chodí i jedna velmi známá dívka ze skupiny The Crow. Vyskočila, běžela do koupelny a rychle se učesala. Divila se, že je koupelna volná. Většinou je obsazená bráškama.


Satsuki v tu samou chvíli zazvonil její budík. Jak to u Satsuki bývá, místo aby ho vypnula, se tak lekla, že spadla z postele. Zašmátrala rukou na skříňce a snažila se nahmatat drnčící stroj. Konečně na něj narazila, stáhla ruku v pěst a budík rozbila. Ospale se zvedle ze země a zadívala se na budík. "To už je třetí budík" zakřenila se a pohlédla z okna ven. Nad Konohou právě vycházelo slunce, a venku byl ještě klid. Vzpoměla si, že včera zkončili prázdniny a ona jde do nové školy. Satsuki nadskočila a rozeběhla se připravit.

Nina měla poklidné ráno. Vstala ještě dřív než ji zazvonil budík, ale to jí nevadilo. Sešla do kuchyně a začala si dělat snídani a připravovat její aktovku do školy. Oblékla se do dívčí uniformy a pět minut stála před zrcadlem. Prohlížela se ze všech stran. Nechtěla se ztrapnit hned v první školní den. Když zkontrolovala, že je vše v pořádku přešla zpátky do koupelny a tam si zkoušela různé účesy. Zkoušela to tak dlouho, že ji to přestalo bavit, a prostě si nechala rozpuštěné vlasy. Vyšla před dům, zamkla dveře a těšila se co ji ve škole čeká.

Kim si sedla na postel a ospale se protáhla. "Už zase škola." zívla a šla se připravit. "Zajímá mě, jestli si najdu v nové třídě nějaké kamarády." zampřemýšlela Kim a přitom si myla obličej studenou vodou z kohoutku. To ji dokonale probudila, a začala se dokonce i těšit.
Yumi probudil přibývající hluk na ulici. Na noc si totiž nechala otevřené okno, a ona bydlela v nejrušnější části města. Odkryla ze sebe deku, a krapet zanadávala. "Ani nenechaj člověka vyspat." odšourala se do koupelny (kam jinam po ránu že?) a vysprchovala se. Oblékla se do nové školní uniformy a upravila se. Chtěla udělat dobrý dojem, tak si natřela trochu bezbarvého lesku na rty.

Mezitím se Heather převalovala v posteli. "Jokere...zabijem je společně..." mluvila ještě pořád ze spaní. Když ji zazvonil budík na telefonu,rychle se probrala a koukla se, kolikpak je hodin. "Dopr*ele!" zařvala. "Dyť se nestihnu upravit" rychle vyskočila z postele, a zakopla o kombo. Dobře to ale vyvážila, a tak naštěstí nespadla. Do rádia zasunula CD její kapely, a pustila si nahlas písničku. Vběhla do koupelny, učesala a vyžehlila si vlasy, nalíčila se, a vzala si na sebe svojí uniformu. "Ředielka se zase zblázní až mě uvidí v tomhle." prohlédla si své pěkné oblečení, zkontrolovala se v zrcadle, a tak moc se jí to líbilo, že se párkrát vyfotila.

Ve třídě..
jako první do třídy přišla Kim. Prohlédla si plánek školy s označenou třídou a zkontrolovala, jestli je tu správně. Rozhlédla se a zjistila, že lavice tu nejsou po jednom, jak byla zvyklá ze své školy, ale byly do dvou dlouhých řad. Sedla si do první řady, k pravému kraji. Postupně do třídy přicházeli další lidi. Když do třídy vešla Yumi, byla třída z poloviny zaplněná. V přední lavici skoro nikdo neseděl. Jen jedna holka vpravo a uprostřed nějaký kluk se psem na klíně. Yumi si radši sedla k té dívce. Když viděla, že si chce Yumi k ní sednout, byla vlastně ráda. "A-ahoj" pozdravila nejistě Kim Yumi. Yumi se na Kim usmála a také pozdravila "Ahoj". O chvíli později se do třídy přiřítili Satsuki, Nina a Kioshi. Všechny tři se na sebe udýchané vzájemě podívali a začali se smát. Vešli do třídy a Nina zpozorovala hezkého červenovlasého kluka, a tak si sedla vedle něj. Kioshi si sedla vedle Kiby, a Satsuki si sedla vedle bratra Sasukeho. Seděli v první řadě takto: Kim, Yumi, Sasuke, Satsuki, Kioshi, Kiba, Gaara, Nina. Satsuki pozdravila Kioshi: "Ahoj...já jsem Satsuki Uchiha." Kioshi se pousmála a také pozdravila: "Ahoj...já jsem Kioshi Matsura." Satsuki se také představila Kim, Yumi, Kibovi a Nině. Sasukeho znala a Gaara si jí nevšímal. Ve třídě se z ničeho nic objevil učitel. Přez ústa měl masku, a přes jedno oko pásku. Ale ne takovou jakou mívají piráti. Ale vypadala jako módní doplněk. Satsuki se na něj zadívala. "Dobrý den třído....já jsem Kakashi Hatake. Váš nový třídní učitel. Dnes vám rozdám rozvrhy a Vy se mi představíte."

Ve vyšším ročníku..
Heather dorazila do třídy jen tak,tak, ale i kdyby dorazila pozdě, nějak by ji to netrápilo. Jako vždy, na ni zůstaly viset pohledy všech ze třídy. "Co čumíte!" odpálkovala je Heather a šinula si to k lavici. Seběhla se kolem ní její parta. Všechny holky poslouchali všechny rozkazy co Heather řikala. Itachi šťouchl do Deidary. "To je ta z The Crow?" Deidara se podíval Heatdřiným směrem a pak kývnul: "Jo...proč?" Itachi už nemohl odpovědět, protože do třídy vešel učitel. Začal něco vykládat a uprostřed věty do třídy vpadnul zelenovlasý kluk, s dvěma jizvami po tváři. "Jdete pozdě....ehm..." "Cliff" dopověděl s lehkým smíchem chlapec. "pane Cliffe" dopověděl Iruka svou předešlou větu. Heather se zamyslela: "Je to hezkej kluk....přesně jako já..stejnej výraz ve tváři..lhostejnost.." Itachi se podíval na kluka, který právě vpadl do třídy a pomyslel si: "Tady jsou všechny lidi nějaký divný." Heather nasadila flirtovací pohled a koukla se na Cliffa. Iruka rozkázal Cliffovi: "Sedni si kam chceš....máme tu dvě volná místa. Vedle Heather, nebo támhle vzadu." Cliff se narovnal a vybral si místo vedle Heather. Heather byla šťastná.

Přestávka..
O přestávce se Yumi, Kioshi, Kim, Satsuki a Nina začali bavit. Kim i Yumi, byly nejdříve trochu zamlklé, ale když poznal, že jsou v dobré společnosti, rychle se zapojili do rozhovoru. Nina si sice povídala, ale pořád koukala po zamlklém a pro ni velmi přitažlivém klukovi Gaarovi. Yumi zase koukala po Sasukem, Kioshi po Kibovi a Satsuki nemohla přestat myslet na Kakashi-senseie. Za chvíli se do třídy přihnal Itachi. Satsuki jen letmo pozdravila, a dál si hleděla svého. Itachi zadejchaně řekl: "Sasuke..půjč...mi..prosím..pravítko.." Kim se zadívala na staršího kluka, který byl vysoký, dobře stavěný a měl milý, ale trochu ospalý pohled. Sasuke vzdychl, vyndal z tašky pravítko, a podal ho Itachimu. Itachi poděkoval a zmizel. Kim se za ním podívala a zamyslela se kdo asi může být.
Cliff ležel na lavici a uchechtával se. Heather se na něj toužebně dívala. "Cliff hm?" zeptala se. Cliff se na ní podíval "Jo...nejsi ty náhodou.." "...Heather Ledger z The Crow....jo jsem" doplnila jeho větu Heather a znovu nasadila flirtovací oči. Cliff se zadíval do prázdna. "Mám to ale štěstí..sedím v jedné lavici s frontmenkou The Crow..." zasmál se ďábelsky Cliff, a tím se začínal Heather víc, a víc líbit.

Poznámky:
MNo....tak to je z mého blogu....Nina, Yumi, Kim, Satsuki, Hether, Kioshi...já a přátelé, podle kterých jsem to psala....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama