Soutěž Jedlíků aneb jak Naruto přišel zkrátka a Sasuke k úhoně ...

3. června 2009 v 19:24 | Dandelion Princess |  S, Š
Ehm, ehm.
Toto je moje reakce na Fóru Doplňte příbeh...
První odstavec(ten modrý), napsal autor tohoto, již zrušeného, fóra. ALe jelikož jsme děsný pako, tak nevím, kdo to byl, takže mu tedy děkuji a snad se najde a nebude zapírat, že s tímhle nechce nic mít...


Naruto a Sasuke se po dlouhé době znovu setkají tváří v tvář... Hledí na sebe nečitelnými pohledy, ani u jednoho není rozpoznat žádný pocit. Jejich ruce se téměř ve stejnou chvíli začnou pomalu zvedat......
"Taxi!" Vykřiknou oba dva najednou. U každého z nich zastaví jeden žlutý vůz, oba po sobě ještě naposled hodí zuřivý pohled a zmizí v autě.
"Do Restaurace Strouhaný křen, rychle!" okřiknou každý svého taxikáře a obě auta se vydají na dlouhý závod do vzdálené hospůdky, kde se dnes koná SOutěž Jedlíků. Oba dva tam dorazí skoro nastejno, ale Sasuke se zasekne ve dveřích a tak Naruto získá podstatný náskok. Jak tak běží přes trávník a otáčí se na Sasukeho, který se stále pere s dětskou pojisktou, zakopne o hříbek a sletí do louže. Sasuke mezitím vytáhne meč a prorazí si cestu okýnkem. Rychle vyskočí ven, pak se ale otočí a protože¨je slušný hoch hodí taxikáři do klína desetikorunu se slový: "Drobné si nechte." Bohužel, ten už si peníze moc neužije, Sasí ho sejmul mečem do krku a zlomil mu vaz. ale otz ho nepálí a rychle se rozbíhá ke dveří. Naruto se nezitím vyhrabal z louže ven a také si razí cestu k restauračnímu zařízení. Když už je skoro vevnitř, odchytí ho ale Sakura.
"Naruto! Jak to zase vypadáš, takhle ne soutěž nemůžeš!" vyndá kapesníček, který nasliní a kousek po kousku z bloňďáka otírá bláto. Sasuke tak nabírá potřebný náskok a rychle se vrhá dovnitř, aby se mohl zapsat. Sakura ale po chvíli zavětří známý parfém. Omámeně Naruta pustí a jako zhypnotizovaná se vydá za tou vůní. Dorazí do hlavního sálu, odkud jsou odklizené všechny stoly až na jeden velký, který se zaplněný borůvkovými koláči. Naruto využívá chvíle její nepozornosti a jde se také nechat zapsat.
Oba dva se nakonec dostanou ke stolku, ale v tu chvíli.
"Vidíš to co já Kankuro?" ozve se za nimy zlostný dívčí hlas. Oba dva strnou a pomlu se otočí.
"Vidím, Temari. Kankurence!" odpoví loutkářský mistr, kteýr ale IQ zapoměl v Metru.
"Ne, Kankuro, říká s ekonkurence," ovětí jeho sestra, naštvaná že zkazil atmosféru. Kankuro zavrtí hlavou: "Já říkám Kankurence, líbí se mi jak to zní." Temari se jen plácne do čela.
"Oh my Písek. ale k věci. Vy dva - vypadněte!" ukáže na Naruta a Sasukeho. Naruto rychle uteče,a le Sasuke sebere svou pochybnou hrdost a nadechne se k odmítnutí. V tu chvíli přiběhne Sakura a odveze si ho domů na dvoukoláku.
Konec!
Poznámky:
Takže, jestli se autor fóra najde, ať hlesne, já sem napíšu jeho jméno a to dokonce jakoukoli barvou si vybere!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama