Smrt z lásky!!! kapitola 1. a 2.

3. června 2009 v 14:47 | 4akamaru4 - 2008-04-05 |  S, Š
Tak abyjste to na žačátku pochopili...teď má velice špatnou náladu, tak nedokážu psát nic veselýho,avšak postupem času asi bude ustupovat, takže z tohoto příběhu neusuzujte závěr


Hodiny odbíjí půlnoc, ale pro dvě sestry den nikdy nekončí. Bojují o chlapce, kterého obě milují, pro kterého obětují svůj život. Jedna mladší, druhá starší, bojují ale vyrovnaným bojem...
"Nemáš žádnou šanci, Hinato, aby jsi mě porazil. Aby jsi vyhrála zápas a tím i Kibu!!!" Kapky krve vystříkli její protivnici z paže. Střídají se zde 2 techniky. Každá umí oboje...
"To si jen myslíš..." Silná slova vypovídají o stavu ducha. Starší z sester už toho zažila více, má mohutnější zkušenosti, avšak Hanabi je silnější v přímém boji.
"Přestaňte v tom krutém boji!" Kiba se objeví. Celou tu dobu byl schovaný za kmeny stromů. Větve zakrývaly jeho stín a proto tam mohl stát nepozorován. Sestry na něj upřely své oči. Jejich pohled byl krutý. Každá si rychle utřela kapky slz, které jí pomalu vykluzovaly z očí.
"Snad jste se nechtěli..." Nedořekl to, ale obě pochopily. Podívaly se na sebe nevinným pohledem, který se ovšem brzy změnil na vlnu nenávisti. Už 18let života spolu musí být...Sestry mají při sobě stát, ale tyto dvě jsou naprostým opakem. Co je vlastně přinutilo, aby se daly do toho boje? Kiba...za všechno to trápení může on, jedině "on"!

Jak skončí jejich souboj?
Koho si nakonec Kiba vybere, nebo snad nikoho?

Smrt z lásky!!! kapitola 2.

Takže pokráčko je na světě...
___________________________________________
"Tady máš a doufám, že přijdeš..." Kiba odchází od Hyuga domu, kde předal oběma sestrám pozvánku na jeho tak dlouho připravovanou párty...
Obě zřejmě zapomněly na své vražedné sklony...jaké štěstí. Nechtěl, aby se o něj bojovalo
( chtěl tu být pro všechny )!!!

O 1 dny a 3 hodiny později...

"Vítejte, jsem rád, že jste skoro všichni přišli, kromě tedy Naruta, který dostal záhadnou nemoc z...já vlastně ani nevím, ale vůbec mi to nevadí!" Dodal s ďábelským úsměvem. Potom odešel na chvíli do sklepa a přinesl spoustu šampaňského.
"Tak ať oslava začne!!!!!!" Vykřikl a začal ho nalévat. Hodil milostný úsměv po Hanabi a ta radostí málem omdlela.
"Nekoukej na něj jako vyvoraná myš!" Poradila jí Hinata a odstoupila od ní několik kroků, aby nedostala pořádný pohlavek...Stejně se ale po ní ohnala, ale to už tam nebyla. "Flirtovala" totiž s Kibou. Teda podle ní. Pro něj to byla jen přátelská domluva.
"Co to tu...?!"Hanabi odtáhla stranou svou starší sestru. Už, už se jí chystala vynadat, Kiba začal opět na pódiu mluvit:
"Tak je čas na dárky, ne?" Ano, trochu si o to řekl, ale nikomu to nepřišlo divné. Jako první k němu přistoupila Hinata, aby se vymanila ze sevření její příbuzné.
"Takže přeji všechno nejlepší (a blábláblá a blábláblá... ) !" Popřála mu a z tašky vytáhla malý balíček. Kiba se do něj okamžitě pustil (do rozbalování), dokud před ním nestály dva další. Na jednom přečetl Akamaru a podal ho svému pejsku a na druhém Kiba, ten se vemi rád ponechal. Jeho malý chlupatý přítel dostal kost a on sám Hinatin hologram.
Pak předstoupila Hanabi a podala mu mnohem větší a objemnější dar. Byl ale jenom pro něj. Dostal hřeben se slovy: "Aby jsi se mohl pokaždé když si na mě vzpomeneš učesat!" a novou nafukovací postel ( nevím, co tím chtěla zdůraznit )!!!
Kiba rozbalil ještě pár dárků. Potom byl čas na hry, kterých se ovšem ale už sestry nemohly zúčastnit, a proto bez dalšího slova odešly...

Co se bude dít příště se sestrami?
Už jste pochopili systém psaní tohoto příběhu?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama