Shikamaru a spol

3. června 2009 v 13:45 | klubok |  S, Š
Ve Vesnici skryté v listí nebyla ona vesnice jedinou skrytou věcí. Bydlel tu totiž člověk, který se sice navenek tvářil jako největší lenoch pod sluncem, ve skutečnosti však skrýval svoji pravou


identitu. Shikamaru Nara totiž nebyl obyčejný kluk, ale vůdce supertajného vyšetřovacího týmu.
Jak už ze slova tým vyplývá, nebyl jediný, kdo byl postrachem organizovaného zločinu v okolí. Pomocníky mu byli jeho spolužáci z Akademie Naruto Uzumaki, Kiba Inuzuka, Sakura Haruno, Rock Lee, Hyuuga Neji a jeho nejvěrnější přítel Chouji Akimichi. Každý z nich byl profesionálem ve svém oboru. Naruto byl ideální pro rozptýlení a zmatení nepřítele, Kiba měl vynikající stopovací techniky . Na druhou stranu Sakura Haruno byla neocenitelná expertka na jedy a uspání jednou ranou, na sledovací akce, odpozorovávání (jako odposlouchání, jen se pozoruje a ne poslouchá) a vliv osudu na průhlednost dámského prádla, no a Chouji měl na starost potravinové zásoby a zaměstnaneckou jídelnu. Nutno ovšem podotknout, že zásoby vydržely vždy jen pár minut, než se přemístily do Choujiho žaludku. Skoro bychom zapomněli na Leea, který byl dodavatelem síly mládí pro všech 7 ninjů.
Jednou dostali zakázku z Čajové vesnice. Pro běžné shinobi by to byla mise S typu a zvládl by ji Kakashi s ostatními elitními Jouniny , ale Hokage se rozhodla, že pošle 7 elitních jouninů a chuuninů (protože žádné jiné neměla k dispozici)..Úkol mise byl jasný,zničit organizaci který se nazývá akatsuki (akatsuki má už stejně jen 6 členů).Pátá jim dala na pomoc ještě kakashiho aby vytvořili dva čtyř členné týmy.V jednom týmu byl Kakashi,Kiba,Sakura,Chouji a v druhém Neji,Naruto,Lee a Shikamaru.Když se rozdělili do týmů vyrazili.
Kibův nos vyčenichal akatsuki poblíž čajové země.Ale na cestě je čekalo nepříjemné překvapení Deidara a Itachi.1. tým si vzal Deidaru, 2.tým Itachiho.Boj začal.Deidara házel jílové bomby po kakashim a Itachi Udelal Katon:koukakyuu no jutsu.Lee zkusil Na itachiho Ura renge ale sharingan ho zachránil a chytil Leea do genjutsu.1.chuunin byl zneškodněn.
Naruto udělal oodama rasengan ale Itachi ho omráčil.Shikamaru chytil Itachiho do stínu a Neji ho svým Hakke Kuushou zabil,ale byl to jen klon takže jim nepřítel unikl..Už zbýval jen Deidara ale ten díky svému umění je výbuch zmizel.Oba týmy šli dál a netušili co je čeká na cestě.
Konec první části…
Příště Hidan a Kakuzu.Velcí protivníci!!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elvis | E-mail | Web | 30. září 2011 v 8:30 | Reagovat

Moc pěkný blogík. Zase někdy mrknu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama