Requiem pro Sakury (Sasukeho smrt,muhah)

3. června 2009 v 13:35 | Yamada-kun - 2008-11-21 |  R, Ř
Žil-nežil jeden černovlasý muž. Bydlel v ošumělém domě na okraji jedné metropole zvaná Konoha.Zabydlel se tam poté, co se snažil Konohu zničit, ale nepodařilo se mu to. Byl všem lidem lhostejný, jelikož zradil své blízké a všichni vždy říkali, že nic jiného než smrt si nezaslouží.


"DING DONG" Proletělo jeho barákem. Sasuke, jak se náš "hrdina" jmenoval, rychle vyletěl z postele, kde cucal rajčata a dobelhal se ke dveřím. Pootevřel je a podíval se ven. Stál tam jeho bývalý nejlepší přítel.
,,Co.. Co chceš?" Pronesl nevzrušeně. ,,Přišel jsem ti jenom říct, že by dneska Sakura-chan měla narozeniny..." Zarýpal Naruto. Sasukeho oči se bleskově zavřeli a on si odplivl na zem. Pak se rozkřikl: ,,Musíš mi neustále připomínat Sakuru?!Jsi s tím otravný.." V jeho tváři zmizel znak vzteku a obličej mírně pobledl. Slovo "otravný" neustále říkal Sakuře.. Vzpomínky.
Naruto se na chvíli zadíval na Sasukeho. Viděl, jak je zničený. Viděl, že už nemá pro co žít. ,, Promiň Sasuke. Jenom jsme se tě chtěl zeptat, jestli bychom někam nevyrazili... Zapít Sakuru." Načež se dlouze a značně zpomaleně usmál. Sasuke na chvíli přemýšlel a pak opět odhodil pohled pryč. ,,Počkej, hned se vrátim. Jenom na sebe něco hodim." A zabouchl dveře. Naruto si oddechl a pohlédl směrem ke Konoze. Odsud byl krásný výhled. Tento dům stál nedaleko Sakurového háje, kde byl postaven i pomník Sakuře Haruno. Léto bylo v plném proudu takže země dostávala od spadaných lístků Sakur růžovou barvu.
Ozvala se rána. Naruto se reflexně otočil. Od té doby, kdy na Konohu zaútočil Pein a Akatsuki, je vždy ve střehu a často nemůže v noci spát. Naštěstí to byl jenom Sasuke, jak zavřel dveře. ,, Děje se něco?" Podivil se poslední z klanu Uchiha. ,, Ne.. V pohodě."
Cesta uběhla rychle. Především to bylo proto, že ani jeden z nich nepronesl za tu dobu ani jednu souhlásku. Sasukemu Sakury příliš připomínaly jeho zesnulou kamarádku. Bylo to o to horší, že zemřela kvůli němu. A Naruto? Ten měl v hlavě jenom Ramen.
,,Hmmm... A co Hinata?" Oživil diskuzi Sasuke. ,,Co je s ní?" Odpověděl klidně Naruto. ,,No jestli už mezi váma něco je." Sasuke nemohl uvěřit, že Naruto se dozvěděl o tom, že ho Hinata milovala až v tu dobu, kdy byla na pokraji smrti. Narutovo myšlení bylo zvláštní... A pomalé. Naruto se křivě zašklebil a prohodil: ,,Ne, chodí s Kibou." A zandal si ruce do kapes. Sasuke chtěl hned něco říct, ale Naruto byl rychlejší.
,,Jsme tu." Sasuke si ani nevšiml, že stáli u pomníku Haruno Sakury. Zadíval se na její podobiznu a na text, který byl vytesán na kameni, na kterém podobizna stála: ,,Pro tu, která zachránila víc než jenom Konohu."
Sasukemu v hlavě prolétly vzpomínky. Přizavřel oči.
Naruto toho využil. Oči se mu roztáhly do děsivého rozměru, panenka se mu zmenšila na minimální velikost a v ruce se mu objevil Raisen Shuriken.
_________________________________________________________________________

,,60 hodin, 53 minut a 53 sekund." Nadhodil Sasuke Narutovi, který ležel na zemi a v náruči držel umírající Sakuru. ,, Tak dlouho ti bude umírat v rukou, a ty nebudeš moct udělat vůbec nic." Naruto se ulekl a začal se potit. V jeho rukou ležela jeho dávná láska. Studená a bledá. Tak blízko, ale přitom byla každou vteřinou dál a dál...
,,Naruto... Pomoc mi!" Vyjekla ze sebe Sakura bolestí. Naruto začal panikařit. Nemohl se hnout, měl ochrnuté nohy. ,,Naruto, strašně to bolí!!!" Sakura křičela a Naruto nemohl dělat vůbec nic.. Plakala.. A on nemohl dělat vůbec nic..
,,60 hodin, 50 minut a 21 sekund."
__________________________________________________________________________

Sasuke ležel na zemi. Jiskra, která dávno zhasla v jeho očích, byla navždy ztracena. Jeho duše začala prchat pryč... Za Sakurou.

Hinata přišla k pomníku. Byl trochu jiný. Už tam nebyla jenom Sakura. Nyní ležela v náruči toho, pro kterého se obětovala. V náručí své lásky. V náruči černovlasého muže, v náruči posledního Uchihy...
Hinata položila na pomník růži a zadívala se na mraky. Přišel k ní Kiba a objemul ji, načež oba odešli pryč.
A Naruto? Ten odešel pryč z vesnice. Nikdo neví kam. Někteří říkají, že ho dohnali lovci vyhnaných ninjů. Někteří zase, že se přidal k tajemné organizaci... Kdo ví co je na tom pravdy.

Poznámky:
Je to napsaný během chvíle...A vím že je to krátký,nechtěl sem psát něco děsně dlouhýho. I tak doufám že se vám to bdue líbit, i když, vlastně mě nikdy nenapadlo, že napíšu SasuSaku povídku. Nejsem fanouškem tohodle páru XD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama