Převrácené klany - Uchiha na Hyuuga

28. června 2009 v 2:13 | Sharingan Shinobi - 2009-06-24 |  P
Byl krásný den v Konohagakure a v části, kde sídlil Hyuuga klan se to hýbalo.
"Bratře, jak je možné, že znakem policie Konohy je náš znak?", řekla Hinata.
"Víš Hinato, kdysi, dávno kdy byla založena vesnice ukrytá v listí, naši předci vytvořili tuto organizaci, právě proto je znakem policie znak Hyuuga klanu". odpověděl Neji. Hinatě se zablýskly oči. "Jednoho dne tam budu také pracovat, stejně jako otec" řekla sebevědomě Hinata. Neji se jen usmál, a pokračovali zpět domů.


"Jdete pozdě", řekl Hiashi. " Pojďte, musíme něco probrat". Hiashi mluvil o naléhavosti mise. " Nemusíš se tak strachovat otče, kromě toho..." řekl potichu Neji, podíval se na Hinatu, a ta promluvila " Um, otče, zítra je mé... Zítřejší mise není jen pro tvého bratra, ale i pro celý Hyuuga klan. Hinata sklonila hlavu a zesmutněla. " Myslím, že přeci jenom zítřejší misi odmítnu" promluvil Neji. " Co to říkáš?! Ztratil jsi rozum?! Měl by jsi vědět, jak je zítřek důležitý!" rozječel se Hiashi. Neji přivřel oči a řekl : Půjdu na Hinatin vstup do akademie. Je obvyklé, že příbuzní půjdou na ceremoniál akademijského vstupu. Chápu, půjdu do akademie" řekl Hiashi.

( část, kde normálně v anime je ukázán Sasuke s otcem - Tady Hinata s Hiashim, jsem vynechal, všichni ji známe :-) )


" Je tu Neji? Potřebujeme si promluvit, pojď ven. Co je s vámi všemi tady venku?" Hinata mezitím špehovala. " Dva lidi chyběli na setkání, proč jsi nepřišel ?! Chápu, že jako ANBU máš hodně starostí, tvůj otec to řekl, ale mi nemáme v plánu tě nějak krýt. Chápu, příště se to nestane, nyní prosím odejděte. Jasně, ale je tu ještě něco, na co jsme se chtěli zeptat. Je to o Hyuuga Nibui, který spáchal sebevraždu tím, že se utopil". " Utopil se" zděsila se Hinata. " On byl druhý, kdo nepřišel. Měl si ho za svého staršího bratra, že? Pravda ", odvětil Neji. "Dlouho jsem ho neviděl. Je to nešťastné. Takže my, policejní skupina, jsme se rozhodli to prošetřit. Tohle je jeho dopis na rozloučenou", podal muž papír Nejimu. "Rukopis byl prošetřen, není pochyb, že je to jeho rukopis. Pokud není vraždě žádné pojítko, proč tohle všechno. My víme, že jste měli velmi podobný rukopis. Je těžké si myslet, že by takový muž spáchal sebevraždu. Neměli byste posuzovat lidi podle vzhledu", odpověděl Neji. " No, tak či tak ti tu ten dopis necháváme. Vezmi si to, a žadoň ANBU o pomoc". Neji přikývl. Muži už byli na cestě pryč, když v tom jeden z nich promluvil : doufám, že najdeme nějaké vodítka. Máme i jinou cestu k ANBU. Kdyby jsi se snažil zničit žádost o prošetření, ihned by jsme to zjistili". Neji se zamračil a skrčil dopis. " Proč mi to neřekneš do očí", naštval se Neji. Všichni se otočili a viděli zaktivovaný Byakugan. " Podezíráte mne? Přesně tak, ty kupo hnoje ( popravdě je to sprostější, ale nechci dostat ban ) ", naštval se jeden z mužů. " Poslouchej Neji, jen zkus zradit klan. Nedostaneš se z toho jen tak lehce". Neji vyrazil jak šíp, praštil všechny tři do břicha, a ti se svalili na zem. Hinata byla naprosto zděšena. " Už jsem vám to říkal předtím, nesuďte lidi podle vzhledu. Klan, klan? Spletli jste si hloubku vaší "schránky", a nevíte, jak velká je ta moje. A teď jste na svých rukách a kolenech ve špíně", řekl Neji. " Takhle jsem ještě Bratra neviděla" pomyslela si Hinata. " Nibui tě poslední dobou sledoval, rok a půl po tom, co ses přidal k ANBU, jsme nemohli přestat sledovat to, jak divně se chováš. Co si myslíš?" řekl muž. " Spojitost s organizací, spojitost s klanem, proč pořád ta "spojitost? Teď to vidím, lidi se bojí a nenávidí ty, kterým nerozumí. Jak hloupé".
" Přestaň, Neji!" zařval Hiashi. Neji se otočil. " Co se tu sakra děje? Neji, tyhle poslední dny ses choval podivně", řval Hiashi. " Nic není podivné. Dělám jen to, co musím. Toť vše". " Tak proč jsi včera nepřišel?! ".
Neji odpověděl : Abych se dostal k samému vrcholu ", a vrhl kunai do zdi, kde byl nakreslen znak. " Moje "schránka" se vzdala všechny naděje v tomhle bezcenném klanu". " Taková arogance! To stačí, ještě jeden takovej nesmysl a dáme tě do vězení!". "Proč, Bratře?!", přemýšlela Hinata. " Tak co to bude? Už ti nebudeme nadále vyhrožovat! Kapitáne, vydejte rozkaz na jeho zatknutí".
To už Hinata nevydržela. "Bratře, už přestaň!". Neji se vyděsil. Poté sklopil oči a padl k zemi. " Nezabil jsem Nibui, ale omlouvám se za vše, co jsem nevhodně řekl. Velice se omlouvám". Hiashi se zklidnil a promluvil : Poslední dobou jsi byl přepracován s úkoly pro ANBU, musíš být unaven. Kapitáne! ANBU donášejí samotnému Hokagemu, ani mi ho nemůžeme zatknout. A přebírám všechnu zodpovědnost za Nejiho". Hiashi šel směrem k Hinatě, ale ani na ni nepohlédl. Hinata se stále dívala na Nejiho, který teď měl zavřené oči. V tom se na ni otočil, nenávistně se na ni podíval. A náhle, z ničeho nic se změnil jeho Byakugan. ( Obrázek bude poslán jako New Byakugan! )
Bylo ráno a slunce už svítalo. Hinata ještě spala a zdálo se jí o tom novém Byakuganu. Pak se probudila. " Proč byly.... bratrovy oči jako...? To nebyl normální Byakugan". Viděla na lampě nový Byakugan. Pak zmizel a objevil se normální, a pak už tam nic nebylo. " Kromě toho, už to byla docela doba od toho dne, ale vztah mezi otcem a Bratrem se zdá nějak podivný".
Hinata šla po verandě, v tom spatřila před sebou Nejiho. Ten na ni nepohlédl a šel dál. Mezitím se zpoza rohu vynořil Hiashi. Ani jeden se nekoukl na druhého. Neji zmizel za rohem a Hiashi pokračoval dál. Zastavil se před Hinatou. " Dobré ráno, otče", pozdravila Hinata. " Ano, dobré ráno. Hinato, jak ti to jde na akademii? Je nudné mít hodiny jen ve škole, jelikož jsem vždy první".
Za chvíli, v Doju.Hakkeshou Kaiten - Vžuuuuuuuuuuuuuuum. XD
"To je základní ninjutsu klanu Hyuuga. Nejsou k tomu potřeba pečetě, ale velká koncentrace. Koncentruješ svou chakru v celém svém těle, roztočíš se a vypustíš ji. Zkus to". "Ano" odpověděla Hinata. " Otec mě osobně učí techniku. Konečně mě nějak uznává. Musím vyplnit jeho očekávání". Hakkeshou Kaiten! Hinata se roztočila, ale kolem ní se objevila pouze nepatrná aura chakry. " Jak jsem předpokládal, nejsi jako tvůj bratr. Možná je pro tebe moc brzo". V klanu Hyuuga, pokud se naučíš kontrolovat perfektně chakru, tak jseš uznáván jako plnohodnotný člen.
Byla noc, a v doju svítila jen malá lucerna. Huff, huff, huff. " Znak Hyuuga klanu znanemá ten, který umí poroučí chakře ", vzpomínala Hinata. Hakkeshou Kaiten! " Sakra, znova!". Už je ráno a Hinata stále trénuje. Hakkeshou Kaiten! Kolem Hinaty už je více chakry, ale stále to není dost. Huff, huff. Hakkeshou Kaiten! Prší, ale Hinata přesto jde trénovat. ( to dojo je takové to venkovní jestli to znate ). " Dneska, to...". Hakkeshou Kaiten! O mnoho větší aura se objevila, ale ihned se rozplynula. HAKKESHOU KAITEN!...
Jednoho rána přijde Hinata k otci. " Ještě jednou..." Pojď se mnou ještě jednou. "Pořád je na tebe moc brzo. Učení tě zase jen po jednou týdnu není...". " To není ono. Přišla jsem té technice na zoubek, takže chci aby jsi se na ni podíval". Hiashi se podíval na Hinatiny rány. Přijdou k doju a Hinata se pořádně nadechne. " Selhání je neprominutelné", řekne si Hinata pro sebe. Hakkeshou Kaiten - SFX - Vžuuuuuuuum XD. Hiashi čumí jak vejr. Div mu oči nevypadnou. Hinata přestane, otočí se k otci. Ten se otočí zády k Hinatě a beze slova odchází pryč. V půlce cesty se zastaví. Chvíli je zticha a pak řekne : Vskutku, jsi můj potomek". Hinata nadšeně vzhlédne. " Vyborná práce, nyní jsi plnohodnotná členka klanu", řekne Hiashi. " Ještě ti ale řeknu jednu věc. Drž se od svého bratra.
O pár dnů později se Hinata vrací zpět domů. " Sakra, jsem venku moc dlouho". Když dorazí k bráně, nikde není ani vidu ani slechu po ostatním členech klanu. Hinata hned cítí, že něco není v pořádku. Zmateně pobíhá, a v tom najde ležet dvě těla na zemi. " Strýčku, teto!!!!", zaječí Hinata. V slzách spadne k zemi. Chvíli tam jen tak sedí a brečí, ale v tom řekne : Otče, matko!!!!", a rychle vyrazí k jejich domu. Vidí, jak je všechno od bitvy. Lampy jsou rozbité, zdi jsou zničené a dveře jsou zničené. Hinata rychle běží k ložnici rodičů. Zastaví se těsně před dveřmi. " Někdo tam je", vyděsí se. " Pohni se, POHNI SE...". Nakonec otevře dveře. " Matko, otče???". V tom se ze stínu vynoří postava. Hinata udělá krok zpět. "Kdo jsi?" zeptá se Hinata se znatelným strachem v hlase. Postava se otočí a ukáže tvář. " Bratře, matka a otec jsou..." ani nedomluví a shuriken proletí kolem její ruky a zasekne se ve dveřích. Za chvíli ji vytryskla krev z ruky a Hinata spadla na zem. " Proč, bratře proč?", ptá se Hinata. " Abych otestoval svoji schránku", odpoví chladně Neji. Zavře oči, a když je otevře tak řekne : Mangekyou Byakugan ! Hinata pocítí chlad, a vidí jak všichni zemřeli. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, PŘESTAŇ, BRATŘEEEEEE... zařve Hinata a svalí se k zemi. Huff, huff. Po chvíli se Hinata zvedne a rozběhne se k Nejimu se slovy : nezahrávej si se mnou ty hajzle!!!!! Ale Neji ji praští do břicha. Hinata zase spadne na zem. " MÁM STRACH, UH, UÁ", a vyběhne ven. Běží, běží a běží. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, NEZABÍJEJ MĚ PROSÍM, ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Zastaví se a Neji je zase před ní. " To nemůžes být ty, takhle se Bratr nechová", řekne v panice Hinata. " Hrál jsem roli hodného bratra, abych otestoval tvoji "schránku".
"Pošetilá malá sestro, jestli si přeješ mě zabít, tak mě nenáviď, zhnus si mě a přežij nehezkým způsobem. Pak běž, běž a přilni k životu. A pak, jednou, až budeš mít oči jako mám já, tak teprve přijď". S těmihle slovy odešel, a Hinata omdlela.

Praha 24.6.09 Sharingan Shinobi

Nezapomente ze Mangekyou Byakugan je jako muj fanart pod nazvem New Byakugan!

Enjoy XD

Poznámky:
Je to predelana historie Uchiha klanu v Hyuuga klan. Nebudte zli, jenom jsem fanda Hyuuga Ichizoku. XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MartyGIRL | Web | 28. června 2009 v 2:24 | Reagovat

wow

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama