Překvápko Naruto!!!

3. června 2009 v 13:18 | Rad007 - 2009-02-03 |  P
Narutovo překvapení
Jednoho dne se Naruto vracel z náročného tréninku s Kakashim. To však ještě něvěděl že ho doma čeká překvápko. Už otevřel dveře a vtom někdo zvolal "Překvápko!" Naruto začal kolem sebe metat shurikeny. Začalo se ozývát sténání a křik a potom někdo zařval "Naruto,ty idiote!!!"
O něco později v nemocnici.


Naruto měl teď výčitky svědomí, že zmasakroval své přátele které už navštívil s Kakashim a snažil se jim to vysvětlit ale Tseunade, Jiraiya, Lee, Neji, TenTen, Hinata, Sai, Ino, Kankuro, Temari a Shino, všichni po něm házeli vším co měli na dosah ruky, kvůli čemuž měl boule všude. Poslední byla na řadě Sakura. Naruto stál u dveří a váhal otevřít. Otočil se na Kakashiho a povídá:
"Sensei nechcete jít první starší mají přece přednost." Kakashi se jen odlepí od své knížky a rázně odpoví "Ne." Rychle stčíl Naruta do dveří. Naruta do hlavy trefil tác s jídlem. Sakura na něj začala řvát a křičet výhrušky, že jen co bude stát na nohou ho zabije. Když vyšel z pokoje měl roztrahané šaty a tolik monoklů že svítil jako vánoční stromeček, až z toho pálily oči. Když ho uviděl Kakashi, smál až se za nohy popadal. Naruto s ním nepromluvil celou cestu domů. Tvářil se mrzutě. Když už byl doma přemýšlel jak jim to vynahradí a vtom ho to napadlo... udělá jim taky překvapení! Měl v plánu vyskočit z dortu s tričkem S nápisem "SORRY"
Ale jak říká můj táta: "Lidé plánují ale b*h mění."
O něco později v nemocnici
"Vše připraveno?" zeptá se Naruto
"Ano, pane ale..." nejistě odpoví pikolík, ale naruto ho odbyje:
"Žadné ale, tak jedem!"
Všichi už čekali na slíbeného kouzelníka Neji se tak těšil, až mu bylo horko, a jak mu bylo horko, tak se potil, a jak se potil, tak si sundal tryko. Ten Ten pozbyla vědomý. Najednou se otevřeli dveře. Ááááá! Tam je dort všichni se po sobě koukli a vtom "Bac!" z dortu vyskočil Naruto a všichni si teď určitě cvrnkli do trenek nebo kalhotek, teprve teď jim došlo, že je Naruto nahý! Neji začal zvracet, Tsunade omdlela, Jiraia začal křičet, Hinata byla červená jako chili paprička, Ten Ten jen stala z šoku z Nejiho bicepsů a pak si zase lehla, Sai se chystal skočit z okna, Ino vydávala divné skřeky, Kankuro ječel "WOW!", Temary ho zmlátila vějířem, Shino zpadl ze židle a Lee si dokonce přestal vyměňovat Yu-giny s nějakym klukem jménem Kamil.
Naruto se na ně udiveně díval. Potom ze sebe vypravyl jen: "Co se děj..." ale než stačil doříct, trefil ho do hlavy tácek... a kovový obal na Yu-gi-oh, samozřejmě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama